• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Innocent...!

sensuu

sweet
SE KA FAJIN STUDENTI PO MBETI NE PROVIM, SE VITI KA VETEM 365 DITE. JA SI E SHPENZON KOHEN NJE STUDENT NE NJE VIT AKADEMIK.
1. TE DIELA - VITI KA 52 TE DIELA, QE JANE PUSHIM. KESHTU MBETEN 313 DITE.
2. PUSHIMET E VERES - JANE 50 DITE SHUME TE NXEHTA DHE NUK MUND TE MESOHET. MBETEN 263 DITE.
3. 8 ORE GJUME NE DITE- OSE 122 DITE. MBETEN 141 DITE.
4. NGA 1 ORE CDO DITE PER TE LUAJTUR- (BEN MIRE PER SHENDETIN) 15 DITE. MBETEN 126 DITE.
5. 2 ORE NE DITE PER USHQIM DHE GJERA TE TJERA TE MIRA (DUHET PERTYPUR MIRE) BEJNE 30 DITE. MBETEN 96 DITE.
6. 1 ORE PER BISEDA (NJERIU ESHTE QENIE SHOQERORE) BEJNE 15 DITE. MBETEN 81 DITE.
7. DITE PROVIMI GJATE VITIT TE PAKTEN 35. MBETEN 46 DITE.
8. PUSHIMET SEMESTRALE DHE FESTA (QE JANE PUSHIM) 40 DITE. MBETEN 6 DITE.
9. 3 DITE NE VIT PER SEMUNDJE. MBETEN 3 DITE.
10 KINEMA DHE ARGETIME TE TJERA TE PAKTEN 2 DITE (ARGETIMI ESHTE I DOMOSDOSHEM). MBETET 1 DITE.
11. AJO DITE ESHTE DITELINDJA E STUDENTIT.


nuk kam copyright... eshte e vjedhur :p
 

sensuu

sweet
Pe: Innocent...!

AHAHAHAH

Ama studenti ka edhe tre rrena:

1. Nga neser kam me fillu me mesu
2. Nga neser do e le duhanin
3. Zhvesh teshat se per koke te mamit s'te beje gje :lol: (femres)

ahahahahahaha mire per rrenen e pare e pranoj...tjerat nuk i di...
 

ricky_ch

******
Pe: Innocent...!

SE KA FAJIN STUDENTI PO MBETI NE PROVIM, SE VITI KA VETEM 365 DITE. JA SI E SHPENZON KOHEN NJE STUDENT NE NJE VIT AKADEMIK.
1. TE DIELA - VITI KA 52 TE DIELA, QE JANE PUSHIM. KESHTU MBETEN 313 DITE.
2. PUSHIMET E VERES - JANE 50 DITE SHUME TE NXEHTA DHE NUK MUND TE MESOHET. MBETEN 263 DITE.
3. 8 ORE GJUME NE DITE- OSE 122 DITE. MBETEN 141 DITE.
4. NGA 1 ORE CDO DITE PER TE LUAJTUR- (BEN MIRE PER SHENDETIN) 15 DITE. MBETEN 126 DITE.
5. 2 ORE NE DITE PER USHQIM DHE GJERA TE TJERA TE MIRA (DUHET PERTYPUR MIRE) BEJNE 30 DITE. MBETEN 96 DITE.
6. 1 ORE PER BISEDA (NJERIU ESHTE QENIE SHOQERORE) BEJNE 15 DITE. MBETEN 81 DITE.
7. DITE PROVIMI GJATE VITIT TE PAKTEN 35. MBETEN 46 DITE.
8. PUSHIMET SEMESTRALE DHE FESTA (QE JANE PUSHIM) 40 DITE. MBETEN 6 DITE.
9. 3 DITE NE VIT PER SEMUNDJE. MBETEN 3 DITE.
10 KINEMA DHE ARGETIME TE TJERA TE PAKTEN 2 DITE (ARGETIMI ESHTE I DOMOSDOSHEM). MBETET 1 DITE.
11. AJO DITE ESHTE DITELINDJA E STUDENTIT.


nuk kam copyright... eshte e vjedhur :p
Mbas 4 viteve mund t'ia shtosh edhe një ditë
të vitit të brishtë, sa të përshëndetet me studentët
e profesorët !
 
Top