• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Inicialet (formo fjali)

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Bashk Zumohem Beso Zakonisht

E M M D
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Elsa merr mafishe Durrsi lol

K O P
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Nese Do Fol Edhe Respekto
N E M M
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Pa Ty S'ka Kosove


A P V M M?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

a po vjen me mua :)


sh zh th
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

shume zhurme e thashetheme

a d s
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Inicialet (formo fjali)

artisti dashuron studenten

v e m d f
 
Titulli: Inicialet (formo fjali)

bella ska talent ylli ka

N P n é U
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Inicialet (formo fjali)

N P n é U

nuk punoj ne erresire uneZ B A P E K
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Une skam mundur deri me tani kot sa boj lool

AKGOPV
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Mos shko skender kopsa

Sh. V. A. P
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

P M F F

Parisi mrekullon fuqishem femrat

K L P I
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

A M M SH

ark madhe me shege

K J L P
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Ti degjo budallenjt

P A C T
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Inicialet (formo fjali)

J Sh B T

je shume bure tangerdhiks

P B F L I
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Inicialet (formo fjali)

Ndersa drejt mendjemadhesise delegohen......(duhej e i germe)

SSDD
 
Top