• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Infermierja iu injekton morfinë foshnjave të sapolindur

Hera

Βιβλίο φάγος
Infermierja iu injekton morfinë foshnjave të sapolindur
Iu injekton morfinë foshnjave të sapolindur! Një infermiere gjermane 28 vjeçe, u arrestua nga policia e Ulm në rajonin e Baden Wuerttemberg, e akuzuar për tentativë vrasje.

Gruaja pa udhëzim nga mjeku iu injektonte morfinë foshnjave fare të vogla, duke rrezikuar seriozisht shëndetin e tyre.

Ishin disa prindër ata që u ankuan pasi panë që foshnjat e tyre nuk ndiheshin mirë, duke bërë që të nisin hetimet. Kjo për shkak se foshnjat nisën të shfaqnin probleme në frymëmarrje dhe nga analizat e kryera u zbuluan gjurmë të rënda qetësuesish në gjakun e tyre.

Rastet kanë të bëjnë konkretisht me pesë foshnja të lindurpara kohe, gjatë periudhës së festave të fundvitit dhe nuk ishin më shumë se një muaj që kishin ardhur në jetë.
Infermierja u zbulua për shkak të një shiringe me mofinë në dollapin e saj, duke bërë që të arrestohet gjatë së mërkurës.
Ndërkohë klinika kërkoi ndjesë ndaj pacientëve të saj, duke e shkarkuar nga puna infermieren, e cila tashmë duhet të përballet me drejtësinë. /a.y/noa.al

https://www.noa.al/fotogaleri.html?2130635
 
Top