• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Infektohet mbretëria! Princi Charles rezulton pozitiv ndaj testit të Covid-19

Infektohet mbretëria! Princi Charles rezulton pozitiv ndaj testit të Covid-19
1585161410748.png


Makthi aktual i njerëzimit, Covid-19 ka prekur edhe mbretërinë britanike duke infektuar 71-vjeçarin, Charles, një lajm i bërë me dijeni sot nga Clarence House .

Mbreti i ardhshëm ka shfaqur simptoma të mesme, por momentalisht gëzon “shëndet të mirë”

“Princi i Uellsit ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirus”, u tha ekzaktësht nga Clarence House .

Ndërkohë, gruaja e tij Camilla, 72 vjeç, pas testimeve të kryera duket se nuk është e infektuar.

“Në përputhje me këshillat qeveritare dhe mjekësore, Princi dhe Dukesha janë izoluar në shtëpi në Skoci. Testet u kryen nga NHS në Aberdeenshire”, deklarohej gjithashtu në komunikatë.

Princi Charles sapo ishte takuar me Princin Albert të Monakos në fillim të këtij muaji, i cili më vonë testoi pozitivisht për koronavirus. 62-vjeçari u testua pozitiv vetëm nëntë ditë pasi u ul përballë Princit të Uellsit në një ngjarje WaterAid në Londër.
tochanel
 

Komentet

Me mir ti kapi keta se kshu mase nxjerrin ndonje ilac apo vaksin , se per popullin se vrasin terezin shum ata per ilace
 
Top