• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

In & Out/ Trendet që kanë dalë nga moda këtë vit dhe prurjet e reja të 2018

Katara

Antarë i Respektuar

Siç ka thënë dhe Heidi Klum “Një ditë je IN dhe ditën tjetër papritur ke dalë jashtë mode” ! Trendet nuk ndryshojnë nga viti në vit, por nga muaji në muaj ! Shtëpitë e modës, moda e rrugës, blogeret, duket se gjithëkush mund të bëjë fashion, por nëse gjithmonë doni të jeni IN dhe të përqafoni prurjet e reja, duhet të hiqni dorë nga këto 3 gjëra, pasi kanë dalë nga moda !
Bluzat që zbulojnë shpatullat !
Në vend të këtij trendi, bëhuni gati të përqafoni modën e bluzeve që ju zbulojnë vetëm një shpatull

اantat e kashtës: Ruajini në dollap, pasi e sigurtë që do u vijë prap koha, por deri atëherë blini një çantë rrjet të thurur pasi janë shumë në modë.

Thekët kanë qenë detaji protagonist i modës së vitit të kaluar, por në veshjet e 2018 nuk ka vend për to . Radhën e kanë prerjet abstrakte gjeometrike. Burimi:pUREWOW
 
Top