• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Imituesja e imitueses së drejtoreshës së Tatimeve

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit

Imituesja e drejtoreshës së Tatimeve e kuptoi se ç’ do të thotë të imitohesh kur në puntatën e parë të këtij viti të “Portokallisë” një vajzë e vogël rikrijoi skeçin me të cilin ajo bëri për vete publikun.

E prezantuar nda “drejtoresha e Tatimeve” me emrin “realizimi buxhetor i mbledhur nga të ardhurat”, vogëlushja mori duartrokitjet e publikut.

Në fund, vetë “drejtoresha” qau hallin e saj: “E kuptoni që shteti është në krizë? Duan të më heqin mua, kanarinën pushverdhë. Kështu që jepni lekët. Që ta dini: bëhet a nuk bëhet shtet, ne lekët do t’jua marrim. Se më ka thënë Edi Rama: O Brisss, o torta me akull, puna e tatimeve është si puna e shalqirit. ثshtë me provë, duhet të dalë i kuq dhe i ëmbël se ndryshe të del kungull”.

/ Top Channel
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Imituesja e imitueses së drejtoreshës së Tatimeve

Kam qen superpjeshk un lol
Sa femij i kendshem qeka :)
 
Top