• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Iluzioni i ateistëve.

WxP

Tech
Po zoti nje eshte ske ku shko !
 

Zana1

Braveheart
Ateistet nuk merren me illuzione, me k’te zakonisht merren dogmat fetare. lool
 

ricky_ch

******
Ata që zakonisht nuk mendojnë, kanë fjalët në majë të gjuhës,
e trurin zakonisht e përdorin kur janë në gjumë për të parë
ëndërra të bukura. :)
 

Zana1

Braveheart
Pikerisht e kjo shikohet qarte qe ne titullin qe ke vendosur qe ti vesh temes. lool

Se andej nga tema e tjeter Ishe ofenduar ti e shume te tjere zotrote.
 

ricky_ch

******
Pikerisht e kjo shikohet qarte qe ne titullin qe ke vendosur qe ti vesh temes. lool

Se andej nga tema e tjeter Ishe ofenduar ti e shume te tjere zotrote.

Ore ti zonjuçke, ti si zakonisht kur don të punosh arën, heq vetem barin dhe gjithëçka
në regull, dhe mandej si në çdo zemë tjetër më vjen këtu duke murmuar, duke lexuar
titullin, e jo argumentet, dhe e gjithë kjo tregon joseriozitetin e një personi që
hyn në një bisedë për të lëshuar fjalët si "lopa baglën", se vetëm ajo e ka atë
"royalty free", që sa herë t'i teket dhe ku t'i teket e lëshon baglën ku të don
e kur të don, mu si ti.

Oe zonjë,mblidhe mendën,e përdore e pakëz trurin e vogël, nëse e konsideron vetën pakëz
të civilizuar dhe inteligjente, apo konsideron veten se je rritur në xhungell dhe
për ty vlejnë rregullat e shtazëve të egra instiknktive...ups i ofendova shtazët.


Fola pakëz si shumë si duket: ore zonjë e nderuar, për të diskutuar, dëgjoje me vëmendje mirë
videon, po edhe ca të tjera nëse ke nevojë, dhe mandej eja këtu e flasim shtruar për pikëpamjet
ateistëve deri në mëngjes nëse dëshiron. Të lutem, mos ngatërro, ateist vs fe (religjion) dhe ateist vs zot.

p.s. a jam ofenduar apo çysh ta merr mendja ty në ndonjë farë teme hiç mos te xiglohet....
 

Zana1

Braveheart
Me ore ti zonjucke shko e drejtoju sateme... zotrote.
 
Top