• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ilir Meta ju hapi nje porte socialisteve per tu angazhuar ne Partine Demokratike.

prodigious

I perjashtuar
Si do te japim mendim ne nje teme te perbere me nje gjysem rrjeshti :D
Jep naj mendim cerek rrjeshti. Hahahhah. po gjithsesi un e thashe si ide dhe pres nga te tjeret ta argumentojne se nuk kam deshire te kaloje tema duke argumentuar argumentimin ti. Prandaj e shkruajta shkurt fare.
 
Top