Iku disa ditë nga shtëpia për të festuar me shoqërinë ditëlindjen, e bija i vdes nga uria

NeVertiti

~Kohe & Stine~

Iku disa ditë nga shtëpia për të festuar me shoqërinë ditëlindjen, e bija i vdes nga uria​

-640-0-605dfacd1d862.png
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britaninë e Madhe. Verphy Kudi, një 19-vjeçare nga Brighton, është larguar për gjashtë ditë nga shtëpia, duke e lënë vajzën e saj të mitur vetëm, e cila si pasojë ka humbur jetën.


Kudi, u lagua me shoqet për disa ditë, për të festuar ditëlindjen e saj, por gjatë kësaj kohe, e bija ka qëndruar e vetme në shtëpi.

Në pamundësi për t’u ushqyer, ajo ka humbur jetën thanë autoritetet. Kur e reja u kthye në shtëpi, e gjeti vajzën pa ndjenja.

Ajo menjëherë telefonoi ambulancën dhe policinë, por ishte tepër vonë, pasi vogëlushja kishte ndërruar jetë. Kudi është arrestuar nga policia, por dënimi përfundimtar për të, do të vendoset më 28 maj nga një gjykatë në Brighton.
g.shqip
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Lexova qe femija ishte vetem 20 muajshe...
Babai i Asiah eshte i panjohur dhe Kudi ishte brenda njefar komuniteti per vajza te reja...

Nderkoh, eshte ber i gjall babai i Kudit qe tregon se ajo eshte larguar nga shtepia qe 14 vjece.

Nuk kam cte shpreh... pervec trishtimit per boten ne te cilen jetojme.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Booh dhe kafshët kujdesen për të vegjlit e tyre ?☹?
 
Top