• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Iggy Azalea 'humb kontrollin'

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ajo është këngëtarja e muzikës rep që vjen nga Australia, e cila shpesh e shfaq linjën e saj trupore nëpër "Instagram". Dhe, këtë e ka bërë edhe së fundmi këtë të shtune, derisa Iggy Azalea kishte prezantuar gjoksin e saj bombastik dhe belin e hollë. Një nga fotot e sjellin bukuroshen 28 vjeçe me një bluzë të tejdukshme me tekstin 'She's lost control', kombinuar me veshje të zeza që ia kishte theksuar fort këmbët e gjata. Në njërën nga fotot, Iggy qëndron përballë një muri të bardhë dhe lart ka ngritur njërën dorë. Me këtë rast, ajo shfaq edhe të pasmet e saj pikante dhe sidomos belin e hollë.Marr nga (Kosova Sot)
 
Top