“Ia dolëm! Kemi përgjegjësinë më të rëndë mbi shpatullat tona”

AnGeLiC

VIP
V.I.P
edi-2-680x365_c.jpg

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar një mesazh deputetëve të forcës së tij politike tashmë që kanë mbetur më pak se 200 kuti në gjithë vendin për të përfunduar procesin e numërimit.

PS ka fituar 74 mandate deri më tash, ndërsa Rama u shkruan kandidatëve për rezultatin që i ka bërë të jenë forca më e madhe politike.

MESAZHI I PLOTث
Ia dolëm! Ia dolëm aty ku askush përveç nesh nuk e besonte se do ia dilnim! Shqiptarët na kanë bërë nderin më të madh që mund t’i bëhet njerëzve që kërkojnë votën e popullit për të mishëruar aspiratat, ëndrrat dhe shpresat e tyre!

Kjo fitore është përgjegjësia më e rëndë që mund të merrnim mbi shpatullat tona. Ka fituar Shqipëria që kërkon shtet, punë, mirëqenie kundër partive që kërkojnë tepsinë e pushtetit në kurriz të popullit e në dëm të shtetit! Një bravo e madhe të gjithëve ju dhe gjithë njerëzve që u angazhuan në vijën e parë të betejës për Shqipërinë që duam.

Sot në orën 18:30 në sheshin Skënderbej, për përqafimin e këtij momenti historik, me të gjithë ata që duan dhe mund të na bashkohen nga Tirana e nga çdo qark Rroftë Partia Socialiste e Shqipërisë Rroftë Shqipëria”, shkruan Rama në “sms” për kandidatët për deputetë. blitz
 

Monique

With or Without u
JO vetem te kane dhene fitore Edi...por te kane dhene nje pergjegjesi qe ska me justifikime!
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Tani ktheheni me cdo cep hashashin se ju beri force te pare.
Jepini doren koncesioneve, rripini edhe keto 4 vjet Shqiptaret duke u pire edhe palcen e kurrizit dhe pastaj..... pastaj asgje. Normal ne prap do votojme dhe do presim Rrugaçet e rotacioneve politike cdo 4 vjet.

Parashikimi im eshte se per 2 vjet max do kemi zgjedhje te reja.
 

Abisi

larguar
Tani ktheheni me cdo cep hashashin se ju beri force te pare.
Jepini doren koncesioneve, rripini edhe keto 4 vjet Shqiptaret duke u pire edhe palcen e kurrizit dhe pastaj..... pastaj asgje. Normal ne prap do votojme dhe do presim Rrugaçet e rotacioneve politike cdo 4 vjet.

Parashikimi im eshte se per 2 vjet max do kemi zgjedhje te reja.

Se mos e duam per vete hashashin ne,per tregun Europian e duam :p
 

Monique

With or Without u
Tani ktheheni me cdo cep hashashin se ju beri force te pare.
Jepini doren koncesioneve, rripini edhe keto 4 vjet Shqiptaret duke u pire edhe palcen e kurrizit dhe pastaj..... pastaj asgje. Normal ne prap do votojme dhe do presim Rrugaçet e rotacioneve politike cdo 4 vjet.

Parashikimi im eshte se per 2 vjet max do kemi zgjedhje te reja.

Po asgje nuk perjashtohet , edhe mund te ndodh ...jetojme ne Shqiperi :p

Drejtor...ndonje kartopice do? :p
 
Redaktimi i fundit:

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Se mos e duam per vete hashashin ne,per tregun Europian e duam :p

lol Ke te drejte por ne ate Evrope qe te hysh duhet me e heq ate damken e atij kanabistanit... ;) Apo si gjithmone jemi vetem nje hap para se te na pranojne....:)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Po asgje nuk perjashtohet , edhe mund te ndodh ...jetojme ne Shqiperi :p

Drejtor...ndonje kartopice do? :p

Pjesen e pare te kartopiceteces mbaje ti une do marr pjesen e dyte...lol


P.S Monike nuk eshte se e rruj shume mjekren per ate vend ee.;)
 

Monique

With or Without u
Pjesen e pare te kartopiceteces mbaje ti une do marr pjesen e dyte...lol


P.S Monike nuk eshte se e rruj shume mjekren per ate vend ee.;)

kjo eshte e keqja juaj ....nejse se spo e zgjas me ty pasi skam nerva , jam si para ores 4.30, numeroj sekondat lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
kjo eshte e keqja juaj ....nejse se spo e zgjas me ty pasi skam nerva , jam si para ores 4.30, numeroj sekondat lol

uuhhhhsaaaaahhhh lol
 
Top