• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I vetmi vend ku nuk lejohen rrjetet sociale

Hera

Dum Spiro Spero
I vetmi vend ku nuk lejohen rrjetet sociale

29 March 2019
0
Rrjetet sociale po kanë ndikim çdo ditë e më shumë në jetën e njerëzve dhe po e lehtësojnë jetën e njerëzve . Por ekziston një vend në botë ku nuk po lejohen rrjetet sociale [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2018\/11\/whatsapp-messages-527x375-492x350.jpg"}[/IMG2]
Republika e اadit në Afrikë ka një vit që e ka ndaluar përdorimin e rrjeteve sociale.
Pikërisht me 28 mars të vitit të kaluar ishte marrë vendimin. Tash aktivistët në اad po kërkojnë që ky vendim të shfuqizohet.

Qeveria e këtij vendi kishte vendosur që ky vendim të qëndroj në fuqi deri në vitin 2033.
 
Last edited by a moderator:
Top