• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

I tha Babes: Po me pelqen kjo vajze!

C3nI

Anëtar i Nderuar
I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Një djalë i tha babait të tij: "Unë pashë një vajzë dhe unë dua të martohem me të. Ajo është aq e bukur dhe ajo ka sytë e mrekullueshëm . Babai iu përgjigj birit të tij: Natyrisht, le të kërkojmë dorën e saj për martesë. "
Një djalë i tha babait të tij: "Unë pashë një vajzë dhe unë dua të martohem me të. Ajo është aq e bukur dhe ajo ka sytë e mrekullueshëm . Babai iu përgjigj birit të tij: Natyrisht, le të kërkojmë dorën e saj për martesë. "

Kur babai pa vajzën, ai admironte bukurinë e saj dhe ai i tha birit të tij: " Ti nuk e meriton këtë vajzë, ajo ka nevojë për dikë që ka përvojë në jetë, për dikë si unë"

Djali ishte i befasuar nga qëndrimi i babait të tij dhe ai i tha atij: "Ajo do të martohet me mua, jo me ty" Ata filluan të luftojnë dhe në fund vendosën të dy për të shkuar në stacionin e policisë për të zgjidhur problemin e tyre..

Kur ata tregojnë historinë e tyre të oficerit të policisë, ai u tha atyre: "sjelleni vajzën këtu që ne të mund të japim mendimin në lidhje me këtë. "Kur zyrtari pa bukurinë e vajzës ai i tha djalit dhe babait të tij:" ju të dy nuk e meritoni atë, ajo ka nevojë për dikë që ka prestigj si unë ".

Të 3 burrat filluan një luftë dhe vendosën për të shkuar në ministri për të zgjidhur problemin e tyre. Kur ministri pa vajzën, ai tha: "Ajo meriton të jetë martuar me një ministër si unë"
Edhe Princi dëgjoi për problemin e tyre dhe I ftoi të gjithë për t’i ndihmuar ata të zgjedhin problemin, por dhe kur e pa vajzën e ai tha:. "Kjo vajzë do të martohet me mua ".

Të gjithë, 5 burrat filluan të luftojnë. Së fundi, vajza tha: "Unë kam një zgjidhje! Unë do të fillojë për të vrapuar dhe kushdo që më kap më parë, ai do të jetë burri im. "Kur ajo filloi të vrapojë, djali, babai i tij, polici, ministri dhe princi filluan të vrapojnë për ta kapur atë. Papritmas 5 burra ranë në një gropë të thellë.

Vajza u dukej atyre nga lart dhe ajo tha: "a e dini kush jam unë?"

Unë jam Jeta e kësa bote!!!

Njerëzit vrapojnë për të më kapur mua, ata janë në gara të më kenë mua. Duke bërë këtë, ata harrojnë fenë e tyre, derisa ata përfundojnë në varret e tyre dhe nuk do të më kenë më !
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Sa mire qe e lexova deri ne fund se deshta me e marr une me shikim te par :p
 

cent

Banned
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Asnje pik lidhje nuk kishte kjo perrall me fen lol lol akoma me perralla facebook merreni lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Keto "perralla" jane shume te renda per ty cent, nuk i kap truri yt.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Eshte e vertete qe ne vrap per jeten (ate te bukur) harrojme vlerat e jetes normale, asaj te perditeshme...dhe normal qe duke shikuar vetem nje ane te jetes do harrojme gjicka dhe cdo vlere, le te jete ajo fetare, kombetare, familjare, sociale apo cfaredo tjeter!
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

aahahahaa se c'lidhje kishte me fene nuk e kuptova lol
Please, publikoni te tjera sepse qekan shum funny :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Qe kur policia dhe Ministria jane shenderruar ne Zemer e Vetmuar :foot:foot
 

Zana1

Braveheart
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

edhe une :D


nqs te duket histori ideale kjo dhe jo qesharake, me pak fjale deshi t'ja marri babai per dore djalit, dhe rane budallenjte ne grope duke nxituar pas 1 femre :D

qe te con tek historite reale ,qe ndodhin ne pergjithesi ne vendet Arabe :)
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

edhe une :D


nqs te duket histori ideale kjo dhe jo qesharake, me pak fjale deshi t'ja marri babai per dore djalit, dhe rane budallenjte ne grope duke nxituar pas 1 femre :D

qe te con tek historite reale ,qe ndodhin ne pergjithesi ne vendet Arabe :)
A nuk e kupton se e gjitha eshte histori per te dal te perfundimi qe e ka then kaq qarte . Perse shtyhesh me kaq shume llafe duke shtjelluar nje per nje fjalet :) si nuk perton iher :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

A nuk e kupton se e gjitha eshte histori per te dal te perfundimi qe e ka then kaq qarte . Perse shtyhesh me kaq shume llafe duke shtjelluar nje per nje fjalet :) si nuk perton iher :p
se kam ne natyre pertesen :p

Nejse per te mos dale pas teme e kuptova, 1 tufe idiotesh pas 1 femre te bukur :p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Hyra me qejf te uroj C3nin por paska qene tjeter kund tema. Gjithesesi, i bukur shkrimi.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: I tha Babes: Pom pelqen qekjo vajze!

Hyra me qejf te uroj C3nin por paska qene tjeter kund tema. Gjithesesi, i bukur shkrimi.
Bajrami neser eshte Elushe hahahha !
Shkrimi i bukur por jo te gjithe kete shkrim po mund ta kuptojn ! Vetem ata qe kane mendjen e holle e kane kuptuar .
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: I tha Babes: Po me pelqen kjo vajze!

Lakuriqësia dhe trupi i saj përdoren për qëllime komerciale dhe ajo trajtohet si skllave duke ekspozuar dhe lëvizur me trupin e tyre në funksion të makutërive dhe dëshirave të pacipa të këngëtarëve dhe estrada muzikore në botë dhe tek ne, qëllimi i të cilëve është popullariteti dhe pasurimi sa më i madh.
Po jo more djale, per ç'sllaveri flet? Femra zgjedh te behet e tille. Njesoj si femra islame qe zgjedh mbulesen. Nuk mohoj qe perbuzjet ekzistojne, por abuzimi ndaj femres ekziston mbare botes, cilitdo besim t'i perkasi!
 

Hope

◕‿◕
Ncuq..morali eshte , mos vrapo kundra kohes...por jeto ate cope jete se sdo jetosh ne pafundesi!
Femra eshte thjeshte simbolike! :)
Epo femra eshte jeta, shtylla kurizore.... prandaj dhe nuk duhet te vraposh pas saj, por ta besh ate te vij tek ty LOL
Kohen se kontrollon dot, femren po :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Epo femra eshte jeta, shtylla kurizore.... prandaj dhe nuk duhet te vraposh pas saj, por ta besh ate te vij tek ty LOL
Kohen se kontrollon dot, femren po :p
Eeee pas autobuzit dhe femres mos vrapo, se vje tjetri...akoma i beso ktyre ti :p
 
Top