• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I shkoi gruas në vendin e punës dhe e masakroi me 10 goditje thike, çfarë u mësua për krimin e rëndë

Hera

Βιβλίο φάγος
Në gjendje arresti nga policia i shtruar në spital, 53-vjeçari shqiptar Eduart Zyberi, akuzohet për vrasjen e ndodhur këtë të premte në rrugën Furlani të Genovas në Itali, ku i mori jetën të shoqes Laureta Zyberi 42 vjeçe, në vendin e saj të punës, ku pastronte.

Muratori shqiptar në gjendje shoku, pranoi në polici vrasjen e gruas. Ai e qëlloi të shoqen me dhjetë goditje thike, ndërsa më tej me të njëjtën thikë qëlloi veten në bark, duke tentuar që ti japë fund jetës.

Ndërsa gruaja nuk arriti të mbijetojë si pasojë e plagëve të marra, 53-veçari u dërgua në spitalin e San Martino, ku pas një operaciioni të cilit iu nënshtrua, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mbeten ende për tu sqaruar motivet e krimit tronditës, të zbuluar nga i zoti i apartamentit ku gruaja punonte, pasi u kthye në shtëpi.
Paraprakisht dyshohet se gjithçka ka ndodhur për motive xhelozie nga ana e burrit ndaj së shoqes.
Çifti ishte martuar 25 vite më parë dhe në vitin 1996 emigruan në Itali, ku dhe nisën të punonin. /a.y/noa.al


 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Per motive te dobeta si cdo krim tjeter ne familje!
Xhelozia frika se do me linte, ajo nuk bindej etj etj

Gjynaf
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Eh shqiptari. Kudo qe shkon e len nga i gjurme lol
Ky u desht t vdiste n vend!
 
Top