• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Një taksist është ekzekutuar me tre plumba në kokë, përballë spitalit të fëmijëve, pranë Qëndrës Spitalore Nënë Tereza në kryeqytet.

Sipas bluve të Tiranës, taksisti 53-vjeçar Mehmet Beqiri është vrarë brenda makinës së tij tip ‘Benz’ me targë TR 8428 A, nga Aldo Morina, nënoficeri i repartit ushtarak në Zall Herr.Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit të ngjarjes, ndërkohë që mësohet se ngjarja ka ndodhur për çështje morali, pasi autori dyshonte se viktima i ngacmonte të ëmën.b.w
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Njeriu per nje nder rron!! Pushka top ju befte..
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

sa injorante nene ...sdo jete dhe aq e re, sa te fuse djalin ne sherr.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Po mir me , nese nenes i kishte shku menja ne moshe 50 vjece , lere te shijoj jeten se , po ben ato gjera qe i kishte ndaluar xhaxhi , kshu doli me keq i mori jeten 1 personi dhe shkatarroj jeten e tij , se nena tani tjetrin e sjell ne shpi se sesht me cuni .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Po mos eshte fajtore edhe nena ndoshta, se per nje ngacmim te rastit asnjeri nuk nxer armen e te shkrep.
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Ska nene qe e fut ne sherr femijen kot.. po meshkujt ne shqiperi kan marr superxhiro.
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Ska nene qe e fut ne sherr femijen kot.. po meshkujt ne shqiperi kan marr superxhiro.

Shiko , jam rrit dhe kam pas adoleshencen ne nje kohe shume te keqe per Shqiperine dhe kam dite te mbaj jashte sherreve te tilla vellezerit dhe familjen time.

Une smund ta konceptoj qe nje grua ne ate moshe te mos dije te mbaje larg sherrit Djalin e saj.

Se fundi po te ishte ne ate gjendje do ta kryeja une si femer egzekutimin e jo te le djalin.
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Per aq kohe sa se dime tamam historine mund te paragjykojme te gjithe.. por sidoqofte une kam qen ne shqiperi vet e di si jan meshkujt atje, gjithsesi perseri i qendroj mendimit se e jema se ka shtyre te birin te vrasi.
 

ergon

Λάθε βιώσας.
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Nuk e di ka faj apo ska faj dhe sa faj ka nena
se po me duket se po harojme thelbin
nenoficeri mori nje jete dhe nuk gjej asnje loj arsyetimi qe te mund te mos e fajesoj
sido qe te kete qene asnje sher,asnje konflikt nuk mund te zgjidhet me pushke nuk jemi ne xhungel(ducka per te cilen sjam shume i sigurte)

0
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

O Ergon! Ne nje shtet ku nderohet maskarai e i ndershmi merret neper kembe.. Sigurisht do e marresh vet ne dore te mbrosh nderin tend dhe te familjes!
 

ergon

Λάθε βιώσας.
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

O Ergon! Ne nje shtet ku nderohet maskarai e i ndershmi merret neper kembe.. Sigurisht do e marresh vet ne dore te mbrosh nderin tend dhe te familjes!
Edhe pse instiktet e vetembrojtjes te detyrojne te besh kete qe po thua prape po ta mendojme me thelle te marresh ligjin ne dore do te sjelle pasoja shume me te renda te cilat do i gjejme perpara dhe do te vi nje cast sa sdo te mund te kontrollojme ate cka do te ndodhe
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

O Ergon! Ne nje shtet ku nderohet maskarai e i ndershmi merret neper kembe.. Sigurisht do e marresh vet ne dore te mbrosh nderin tend dhe te familjes!

Ok ..kemi nje te vrare ...nje djale ne burg, nje nene te lemerisur por me nder.

Ky eshte Bilanci i ngjarjes.

Spo shoh asnje gje pozitive ne kete mes!
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Edhe pse instiktet e vetembrojtjes te detyrojne te besh kete qe po thua prape po ta mendojme me thelle te marresh ligjin ne dore do te sjelle pasoja shume me te renda te cilat do i gjejme perpara dhe do te vi nje cast sa sdo te mund te kontrollojme ate cka do te ndodhe

E ke parasysh si eshte drejtesia ne shqiperi? Koke e kembe e korruptuar.. shoferi do paguante nje grush lek do dilte nga cdo situate, atehere cfitoi djali? Me vjen keq qe njerzit e ndershem vihen ne kete lloj pozicioni. Sinqerisht me dhimbset djali!!!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit të ngjarjes, ndërkohë që mësohet se ngjarja ka ndodhur për çështje morali, pasi autori dyshonte se viktima i ngacmonte të ëmën.b.w

Kjo pun paska fillu me heret se lajmi e thot ( i ngacmonte ) do thot taksisit paska fillu me heret ket pun , tani nuk mund te gjykojm pa dit mir e mir si ishte lidhja mese nenes dhe taksisti ?po nese kishe fai e ema turp per ate grua e nese jo keti i lumt se ka mbrojt nderin.
 

ergon

Λάθε βιώσας.
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

E ke parasysh si eshte drejtesia ne shqiperi? Koke e kembe e korruptuar.. shoferi do paguante nje grush lek do dilte nga cdo situate, atehere cfitoi djali? Me vjen keq qe njerzit e ndershem vihen ne kete lloj pozicioni. Sinqerisht me dhimbset djali!!!
Jam dakort me keto shkruan por vetem si nje reagim njerezor, nje dallge shpirterore, nje boshlek ne stomak kur degjon per nje ngjarje te tille por ne asnje menyre sduhet te behet reagim i nje mendje te ftohte qe duhet te kete parasysh cfare mund ti ndodh secilit ne te ardhmen dhe ketu jam dakort me endrra bilanci eshte per te vene duart ne koke
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Ne shqipni edhe plakat kan dal mendsh
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Njeriu per nje nder rron!! Pushka top ju befte..

Serjozisht e ke ti apo tallesh me ne per te provokuar dellin tone :pP

Nese nena paska qene aq e mire nuk duhet ta kishte derguar gjendjen deri aty..
Nganjehere eshte me mire te behet nje vesh shurdh e nje sy qorr
Se nuk mbrojti gje po he.. mund te ndryshonte rruge plaka e te mos hypte me ne ate taksi
Edhe pse te mos kishte vdek do kisha thene qelbesire edhe ai.
Sidoqofte gjynah per te gjithe.
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Meqe une sjam shume ne brendesi te ngjarjes di vetem te them: gjithmone shkon si shkon puna fajsohet femra. Nuk eshte e drejte! Pse ta bej veshin shurdh nese një imoral do te me dhunoje apo perdhunoje? Gjithmone femra duhet te duroje fyrjet poshterimin? Absolutisht Jo! Mvjen keq qe nuk kan shtet ku te drejtohen. Me vjen keq qe I biri do vuaj! Perseri them I lumt nese e beri per te mbrojtur te jemen!!!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Po tya dija tamam sesi ka ndodhur , do jepja dhe une nje mendim .
 

cent

...Lontano
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Esht e rend si ngjarje pasi ka dy kendveshtrime,e para اeshtje nderi,e dyta (sipas mendimit tim) ska dashuruar nena e tij ne ate mosh,por besoj se per interes ka shkuar me taksistin,Kshu qe djali duhet te kujdesej me teper per kushtet familjare sa mos te detyronte nenen ne ate pik.ose rasti extrem qe nena paska qen **** levizur
 

ricky_ch

******
Pe: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

S'ikur të ishte dhunim, ndoshta vrasja sado kudo do të kishte
një baraspeshë, mirëpo, vetëm për ngacmim, ku ndoshta
edhe nëna mund të jetë (bashk)fajtore ka njeriu shumë rrugë të
tjera per ta zgjidhur problemin. Plus asaj, qenka nënoficer,
njeri i ligjit, çka edhe është për t'u habitur, se edhe ne nga
njerëz të tillë presim mbrojtjen tonë! :respekt:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

Kte urrej te ne shiptaret qe nji dy kapim armet dhe per kete shum nena shiptare kan mbetur pa djemt e tyre shum motra pa vellezer shum gra pa burra, nuk esht kjo zgjidhja, ka pas shum e shum menyra te tjera pse jo ta rrihte ta bente dhe per spital qe her tjeter mos te kalonte me as afer shtepis, por jo kshu sepse ne rradh te par shkaterron jeten tende duke ber vite e vite burg dhe ndoshta nje dit do behesh pishman por do jet von, ne rradh te dyt shkaterron nje familje.
 

Katara

Antarë i Respektuar
Titulli: I ngacmonte nënën, nënoficeri ekzekuton taksistin me 3 plumba në kokë

nje te rrafme e ka pas hak :( por jo vdekjen. Sja du vdekjen askujt
 
Top