• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Per mua leksionet jane baza e mesimeve. Lexoj, por me teper informacionet i marr nga leksionet pasi perqendrohem dhe me hyjne direkt ne tru (shenime nuk mbaj se nuk ja vlen, pasi nuk i lexoj fare nqs kam ndonje shenim). Pas 5 vjetesh universitet kam munguar vetem njehere (rast i vecante per tek dhoma e emergjencise...) Jam nxenese e rregullt :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

Mund te kem munguar nja 10 leksione gjate vitit dhe kto per shkak te atij gjumit te mgjesit. Kur kam qene e lodhur dhe kam pertuar te cohem shpejt, s'kam shkuar. Por ne pergjithsi i kam frekuentuar sepse i kap gjerat me kollaj ne leksion se sa te rri te lexoj libra. Sa per kafe pastaj kam pas kohe gjate gjith dites per te shkuar per kafe se kemi pas orare pushimi kshu qe s'ka qene e nevojshme te le leksion per kafe. Nga ora 9-10 e mgjesit deri ne 7 te darkes orare pushimi plot, per tu clodhur.
 

Bambolita

Reborn!!!
Vendndodhja
ktu
Re: I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

ja dhe tani tu i ndjek jam ...
:D me than te drrejten po pres qe te hapin dyqanet se sot du shopping
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

Ndonje leksion dhe kam lene,por me justifikime te vlefshme ama...Po mungojne profesorat vete jo me neve:p:p
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

Vetem atehere kur ka qene pothuajse e pamundur per mua :)
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: I keni frekuentuar te gjitha leksionet???

Nuk mbahet mend sa here :D Te rrojne fotokopjet edhe gocat me shkrim te bukur! Ne seminare ne pergjithsi jam munduar te jem i rregullut (perjashtoj ndonje rast kur kam dale per kafe):p
 
Top