• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I fuqishëm, luksoz, fantastik në timon

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive.

Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”.
Kjo makinë ka një motor 4.0 litra, biturbo V8, që jep plot 503 kuaj fuqi.
Sipas Mercedesit, GLC 63 S Coupe mund të arrijë 100 kilometra për 3.8 sekonda, dhe shpejtësia maksimale që mund të arrijë është 280 kilometra.
Konsumi i karburantit është 11.7 litra për 100 kilometra.

rianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”.
koka-16.jpg
Top Channel


Edashuroj kte Mark Mercedes- Benz
 
Last edited by a moderator:
Kudo eshte me lire se te ne prz dhe ketu ku jam shumee lire
Dihet por ne usa eshte rreth 2.6$ per gallon. Nji gallon = 3.8 litra.
Ndaj dhe makinat atje jane me motorra te medhenj thuajse te gjitha.
Nuk ben kot luftra Amerika neper Afganistan, i bo per pasuri e nafte.
 
po qe dallon prodhimet mor :p mos e kalo VW se pis kak lol
Pse ta kaloj golfin mor. Ekonomik po, pune e hall te zgjidh ca du drru mas koke?
Prodhimi dallohet mor nga SuV e nga ato shtepiat mrapa, ti e di une e kam studiu ameriken se do me bej @Alesia komshijen. Lol
 
Pse ta kaloj golfin mor. Ekonomik po, pune e hall te zgjidh ca du drru mas koke?
Prodhimi dallohet mor nga SuV e nga ato shtepiat mrapa, ti e di une e kam studiu ameriken se do me bej @Alesia komshijen. lol

Merr nje si ajo zemra ime :D te te bien flokt me shume :D 22.4 L per 100 km :D lol

prodhimi dallohet nga Sinjalet anesore qe kan amerikanet.. sa per @Alesia vlla harroje akoma ajo komshia Zezake e shendosh esht aty ke lagja ksaj.. ose ka dike tek puna qe ka qene mashkull po esht ber femer.. lol
 
Merr nje si ajo zemra ime :D te te bien flokt me shume :D 22.4 L per 100 km :D lol

prodhimi dallohet nga Sinjalet anesore qe kan amerikanet.. sa per @Alesia vlla harroje akoma ajo komshia Zezake e shendosh esht aty ke lagja ksaj.. ose ka dike tek puna qe ka qene mashkull po esht ber femer.. lol
@Alesia mashtron te fik mor.
 
Private conversations
Help Users
    Top