• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I/E martuar por në dashuri me dikë tjetër

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nisur nga titulli sepse skam kohe te lexoj artilullin.
Shkrim i kujt shekulli eshte ky?
Nuk besoj se i perket viteve qe ne po jetojme.Ose ose behet fjale per zona rurale me nje mentalitet te prapambetur qe martesat duhet ti kryejne se ashtu e do zakoni.
Na vjen keq qe keto fenomene egzistojne,por pranimi i kesaj sitiate demi kokes jane.
Disa dashurojne me zemer,disa me mendje.Kam pershtypjen qe kjo e dyta ja arrin te pares sepse gjithmone arsyeja triumfon.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Cdo behet?
Jep divorc me ate qe ke, por sigurohu qe mos te te ndodhe e njejta gje perseri me ate tjetren lol
 
Top