• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

I/E martuar por në dashuri me dikë tjetër

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nisur nga titulli sepse skam kohe te lexoj artilullin.
Shkrim i kujt shekulli eshte ky?
Nuk besoj se i perket viteve qe ne po jetojme.Ose ose behet fjale per zona rurale me nje mentalitet te prapambetur qe martesat duhet ti kryejne se ashtu e do zakoni.
Na vjen keq qe keto fenomene egzistojne,por pranimi i kesaj sitiate demi kokes jane.
Disa dashurojne me zemer,disa me mendje.Kam pershtypjen qe kjo e dyta ja arrin te pares sepse gjithmone arsyeja triumfon.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Cdo behet?
Jep divorc me ate qe ke, por sigurohu qe mos te te ndodhe e njejta gje perseri me ate tjetren lol
 
Top