• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I/E martuar por në dashuri me dikë tjetër

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nrm asgje perjetesisht n ket bot ama nese i hy asaj rruge .per fort kollaj sduhet me deviju si miu skutat 🤷‍♂️
Shiko se ka dhe nga ata qe Jane happy
Burri kërkon dashuri nga dikush tjeter gruaja nga dikush tjeter. Por ne darke mblidhen ne krevatin e tyre:p
Kete quan devijim ti?:p
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
Shiko se ka dhe nga ata qe Jane happy
Burri kërkon dashuri nga dikush tjeter gruaja nga dikush tjeter. Por ne darke mblidhen ne krevatin e tyre:p
Kete quan devijim ti?:p
Mos t harrojm qe te dy e din per njeri tjetrin 😆
Sebep i shtratit ? Femijet
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Mos t harrojm qe te dy e din per njeri tjetrin 😆
Sebep i shtratit ? Femijet

I don’t know bro :p
Ciftet shqipetare ne pergjithesi Kane si justifikim
Opinionin, femijet, rehatllikun etj etj
Pa kuptuar qe opinioni eshte akoma me I keq kur bejne jete te dyfishte, plus qe femije te shendetshem nuk rritin and so on
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
I don’t know bro :p
Ciftet shqipetare ne pergjithesi Kane si justifikim
Opinionin, femijet, rehatllikun etj etj
Pa kuptuar qe opinioni eshte akoma me I keq kur bejne jete te dyfishte, plus qe femije te shendetshem nuk rritin and so on
Cit. "Vet e more; mbaje tani"

- po haj dru perdit
- mendo femijet! Do ti shkatarrosh
Cit.

Qe tju citofsha surratin
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
I don’t know bro :p
Ciftet shqipetare ne pergjithesi Kane si justifikim
Opinionin, femijet, rehatllikun etj etj
Pa kuptuar qe opinioni eshte akoma me I keq kur bejne jete te dyfishte, plus qe femije te shendetshem nuk rritin and so on
Bota e vogel me than bro 🤷‍♂️😆
Flas per shqiperin jo per anglezt apo europiant
Kshuqe realitet i hidhur
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ka dhe raste te tjera ku burri bon 2 pun dhe mban 3 femije dhe gruan me lek dhe ajo te shprehet "nuk ndjej mo. Mos me gjyko por ky ne fb me kupton me shum se burri im" cit. Real e degjuar me vesht e mia perzotin ahahahhaa
🙈
Patjeter e kupton
Sepse ai flen ne shtepine e tij dhe ajo ne te sajen
Kuptohen me lehte ne distance lol
Vjen ajo qe the ti sot qe I shofim njerezit nga larg ashtu sic duam ne po dolen jasht asaj korrnize block dhe ndonje report aty ketu lol
Ndersa ate qe te sjell buken ne shtepi ska si e Ben block ashtu i leverdis.
Sidoqofte une mendoj qe shtepiaket kane shum kohe in their hands
Just saying pa dashur te ofendoj asnje
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Bota e vogel me than bro 🤷‍♂️😆
Flas per shqiperin jo per anglezt apo europiant
Kshuqe realitet i hidhur
Per ata ne troje po flas dhe une
Ktej te thone shnet pa mendu dy here dhe pas nje jave te prezantojne dashnoren konkrete te duket vetja sikur je best friend me te lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pasi po degjojme shumecka, pse mos ta degjojme dhe kte?
Kush beson n dashuri te perjetshme sot? Kane ik kto perrallat. Ndoshta deri dje e ka dashuru at, por tani zemra i rreh pr dike tjeter. Cka ktu?
Mbase kjo mund tjet edhe nje dashuri kalimtare, por qejfin le ta beje lol

P.s mos mu versulni. I mendim dhashe lol lol lol
Une Besoj :)
Une e burri kemi be 1 pakt, s'jemi betuar kurre e as do premtojme ndonjehere : "derisa vdekja te na ndaje", ama kemi dhene fjalen qe do i lutemi Zotit te na mbaje bashke si ne kete bote dhe tjetren! :)
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Patjeter e kupton
Sepse ai flen ne shtepine e tij dhe ajo ne te sajen
Kuptohen me lehte ne distance lol
Vjen ajo qe the ti sot qe I shofim njerezit nga larg ashtu sic duam ne po dolen jasht asaj korrnize block dhe ndonje report aty ketu lol
Ndersa ate qe te sjell buken ne shtepi ska si e Ben block ashtu i leverdis.
Sidoqofte une mendoj qe shtepiaket kane shum kohe in their hands
Just saying pa dashur te ofendoj asnje
Vlen dhe per burrat kjo gje? Sepse ajo qe punon me shum jam prap si prap po une ahahahaha
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
Pasi po degjojme shumecka, pse mos ta degjojme dhe kte?
Kush beson n dashuri te perjetshme sot? Kane ik kto perrallat. Ndoshta deri dje e ka dashuru at, por tani zemra i rreh pr dike tjeter. Cka ktu?
Mbase kjo mund tjet edhe nje dashuri kalimtare, por qejfin le ta beje lol

P.s mos mu versulni. I mendim dhashe lol lol lol
Qa t lypesh do gjejsh 😊
 
Top