• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I dashur ditar!

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
E dashur vetja ime!
po te them qe ditet ne vazhdim duhet te ndjekesh ne menyre rigoroze keto pika nese do qe vertete te ndihesh e vleresuar.
1- largohu nga njerezit qe te perdorin
2- zhduku nga ata qe ste respektojne
3- dhe injoroji ata qe te genjejne.
 

Vvetoni

Larguar
E dashur vetja ime!
po te them qe ditet ne vazhdim duhet te ndjekesh ne menyre rigoroze keto pika nese do qe vertete te ndihesh e vleresuar.
1- largohu nga njerezit qe te perdorin
2- zhduku nga ata qe ste respektojne
3- dhe injoroji ata qe te genjejne.
Largohu
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
I dashur ditar
Jam bo aq tolerante sa ndonjeher dyshoj dhe per bindjet e mia.
Kam humbur rrugen nuk e di se sa her dhe akoma sot sjam e sigurt qe eshte ajo me e shendetshmja.
E vetmja gje per te cilen jam e sigurt jan 2 meshkujt e mi qe i ndricojne syt kur me shofin te lumtur.
 

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
I dashur ditar!
Kan kaluar shume Kohe qe nuk flasim,me dhimbseshin fletet e tua kur une merzitesha dhe te nxija me dhimbjen time,....dhe sa e sA here te kan lagur ty lotet e mi .Tani dua te te shkruaj vetem gjera te gezuara,sepse dhimbjet me kan kalitur, me kan ber qe te buzeqesh ne vend te lotëve,me kan rritur edhe pjekur,me kan mesuar mbijetesen dhe ta dua shume veten😍
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
I dashur ditar...
Kam harruar te te them se njerezit qe largohen nuk me pelqejne.Me duken frikacake qe kthehen atje ku ishin duke shijuar ndonje grimce lumturie nese kane.
Une kur dua dicka bej te pamunduren per te qene prane e per te dhuruar buzeqeshje,nuk sprapsem.
E si ta besoj qe dikush do dicka dhe sprapset?!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ditar,edha ....shty pak.
Kurre nuk kam shkruar ne fletet e nje ditari,i urrej ditaret ,dhe cdo gje qe ka te beje me ditarin pergjethsisht.
S`me pelqen te shkruaj mendimet e mia,pasi me duket sikur bota mi vjedh,i merr pa lejen time dhe s`me perkasin me mua por atyre.
Prandaj nuk shkoj mire me ty me thene te drejten,por meqe erdha,po le dy fjale.
E di,jane dit Dhjetori,ndihem pak e veshur ne shpirt me te kuqe,disi atmosfera e dritave,buzeqeshjet e njerzve me lumturojne,me ngrohin.
Mbrem tek kepusja nje nder rruget kryesore te Sintagmas pash nje te pastreh,qe kishte bere nje peme te vogel Krishtelidnjesh me drita afer dyshekut qe kishte vene ne turtuar,se di pse arrita te ndjej nje pjese te shpirtit te ti.
Gati u perlota,por ne te njejten kohe ndjeva se dhe ai i ndjente Krishtelindjet.
Me vete thash pak ngrohtesi,keto dreq llampash, keto dreq pemesh ,nuk ngrohin aq sa duhet kete njerzim,kaq te ftohte inert dhe te zubatur ne moskokcarjen e ti per tjetrin.
I dashur ditar mirupasfshim!!
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
I dashur ditar kam shume deshire te them shume gjera por naj dite tjeter se sot po pertoj .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I dashuri ditar

Akoma nuk ta kam vene nje emer
Ngase sdua te shkruaj ate ca kam ne zemer
 
Top