• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

I dashur babagjysh!:D

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: I dashur babagjysh!:D

plot gjera duam...ca jane me shpenzime te medha e te tjera kerkojne gjendje shpirterore :)..... pervecse nje udhetim qe e kisha ne mendje qe vjet, kete vit kam me shume nevoje dhe deshire per nje rregullim, sistemim madje nje raperesalje ndryshim dhe rinovim te guzhines ahahaha... ka kohe shume kohe skam ven dore ne enet e guzhines qe kur jam martuar :D.... Prandaj babagjysh kete vit dua: komplet tasash, luge, pirune, pjata embelsire, tenxhere te vogla .... aaa do jesh i papare fare ;)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: I dashur babagjysh!:D

I dashur babaplak a ka mundesi qe te keshillosh kte kingun e ri te sillet mire se ti e "ndrite" vallaj
Edhe pse kam gjera qe jo gjithkush i ka....sefundmi me mungon kryesorja....kshuqe rregullo penen se ta thyva ne mes!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Ja bella, merri
Babagjysh, nese mundesh te lutem, bej qe cdokush te merret me vetvehten dhe jo me te tjeret...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Te lutem babagjysh! A ka mundsi qe te kesh forcen tu thuash tgjithve te verteten! Qe sje gje tjeter vecse nje perralle :p dhe se dhuratat qe marrin njerezit posht pemes nuk i ke sjell ti po i ka blere mami dhe babi??:p lol...

une ktij babagjyshit si kerkoj gje po do doja qe me 1janar 2015 te kisha nje rritje rroge se bej fiks 2vjet pune. lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Turp te keshe baba gjysh , te eshte zbardh mjekrra dhe akoma me genjeshtra.
 

Aver

VIP
Titulli: I dashur babagjysh!:D

1 mln dollar, Kate Upton, vile ne Bora Bora, jaht, Range Rover dhe Nutella per gjithe jeten.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Dreret e babagjyshit te fluturoj ti blej vilen Averit ne bora bora....ahahahaha
E jam qe jam ne bora bora,Po blej e nje ishull per vete :p..
 

Aver

VIP
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Dreret e babagjyshit do ti haja per darke, duke i percjelle me vere te bardhe :p

p.s. si nuk me shkoi mendja ta kerkoja edhe nje ishull dreqi e marte. Eshte akoma verdalle ky Baba Dimri? :p
 

Aver

VIP
Titulli: I dashur babagjysh!:D

hahaha lol futi dhe nje byrek pastaj
Ka shume yndyre. Rrezikoj qe te shendoshem dhe ta humbas Kate Upton!

Ma dashke te keqen ti sensuu.

p.s. deshira ime e fundit per Baba Dimrin, ti prishet kompjuteri sensuu's :p
 

sensuu

sweet
Titulli: I dashur babagjysh!:D

Ka shume yndyre. Rrezikoj qe te shendoshem dhe ta humbas Kate Upton!

Ma dashke te keqen ti sensuu.

p.s. deshira ime e fundit per Baba Dimrin, ti prishet kompjuteri sensuu's :p
po edhe nutella te shendosh :D...ti mendon se kate upton do ta vari ty?
 

Aver

VIP
Titulli: I dashur babagjysh!:D

po edhe nutella te shendosh :D...ti mendon se kate upton do ta vari ty?
Nese jo mua (edhe pse s'ka ndonje arsye :D ), do t'ia varte dollareve, viles, jahtit dhe sidomos Nutelles :p

Po e xhelozon ti qe ka oferta kaq te majme ajo? :D
 
Top