‘I binte zilja në stomak’!

640-0-612de34117b4a.jpg


Çfarë thanë mjekët kosovarë që i nxorën celularin e gëlltitur burrit nga barku.


Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kosovë.

Një 33 vjeçar para 4 ditësh ka gëlltitur telefonin. Si pasojë për shkak të shqetësimeve që kishte në bark ai iu drejtua Klinikës së Gastroentetologjisë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.


Megjithatë ende nuk dihet se si telefoni përfundoi në stomakun e 33 vjeçarit.Lajmin e ka bërë të ditur mjeku, Skënder Telaku, i cili nëpërmjet një postimi në Facebook tregon se stafi mjeksor e ka nxjerrë me sukses telefonin nga stomaku i 33 vjeçarite në 3 pjesë.


Mashkulli 33 vjeç para katër ditësh e kishte përbirë një telefon të vogël. Me rrugë endoskopike, pra pa e prerë lukthin, nxorëm telefonin e ndarë në tri pjesë. Pa komplikime”.


Noa.al
 
241144105_390441579479653_2421691358019980145_n.jpg
 
Burri qe eshte burre nuk e gelltit mer, ca thu ti?
Burrrrrri i vertete ja jep telefonin ne dore, mbledh plackat dhe iken vete?


PS-Ku shkon?- do thuash ti.
Kjo eshte teme qe ha debat???
Halli zi se ku me shku ? Ktu esht i gjith ai debati qe duhet shtru mir e mir ne nje nat dimri ?
 
Hahahaahha qyqja
Une dhe cemcakizin najhere kur e depertoj ne stomak them jalla u ngjiten zorret lool Ky gjithe ate tel paska gelltit
 
Top