• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Humbën në finalen e Superkupës, Rakitiç: Është e pamundur të kalosh Nojerin

Ish-mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç, që tani luan për Sevijen, tha pas finales me Bajernin se skuadra e tij e kishte të pamundur të fitonte finalen vetëm për një arsye. Ai ishte Manuel Nojer.
rakitic.jpg

“Ishte e pamundur për ta kaluar Manuelin. Ai tregoi edhe një herë se është një nga portierët më të mirë në botë. Pas ndeshjes shkova dhe e urova për trofeun. Nëse ke një portier si ai, atëherë gjithçka bëhet më e lehtë”, tha Rakitiç.

Kujtojmë që në minutën e 87-të kapiteni i Bajernit bëri një pritje vendimtare ndaj sulmuesit të Sevijes, duke i mohuar këtij të fundit një mundësi të mirë për të shënuar golin e dytë që do të sillte edhe trofeun për spanjollët.


Panoramasport.al
 
Private conversations
Help Users
    Top