• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hullni nje Sy ne neostats dhe verifikoni pak nga ka marr access ky User FRensi`

Server

Services Oper
Vendndodhja
SHKODER
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-B7AA70E1.dsl.bell.ca
[08:34] <Albo> * Marisa u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-D3797F41.bb.sky.com
[08:34] <Albo> * ai-ne-UK u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@NetAdmin.Albnetwork.net
[08:34] <Albo> * SiL3nT u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-83411BE3.net24.it
[08:34] <Albo> * olsi__it u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> * ai-i-vecanti-ne-UK u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@616223A0.6333FF01.AABA969F.IP
[08:34] <Albo> * geri u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!4f6a6dfb@*
[08:34] <Albo> * djal-simpatik u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-9C10174E.bb.sky.com
[08:34] <Albo> * kkkkkk u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:34] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-4725B13F.retail.telecomitalia.it
[08:34] <Albo> * andrea u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:35] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@Chat-B308DDC7.ip78.fastwebnet.it
[08:35] <Albo> * aldo u be kick nga FRensi` - [FRensi`]
[08:35] <Albo> [03:57] * FRensi` sets mode: +b *!*@F78A1633.E1F78016.2CBFCB53.IP
[08:35] <Albo> *Ti u bere kick nga #shqiperia prej FRensi` - [FRensi`]
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hullni nje Sy ne neostats dhe verifikoni pak nga ka marr access ky User FRen

clidhje ka neostats me access e ketij useri?
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hullni nje Sy ne neostats dhe verifikoni pak nga ka marr access ky User FRen

Megjithate un kontrollova tek eggdropi dhe nuk gjeta asgje per kte user.. mbase sdo ket qen eggdropi im ne linj ne ate or, se pati probleme ja 2 dit
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Mosha
36
Vendndodhja
Greqi
Titulli: Hullni nje Sy ne neostats dhe verifikoni pak nga ka marr access ky User FRen

Sikur kemi nje bot qe tregon cili nick identifikohet me op ne #shqiperia, shikojeni dhe ndertojeni qe te ruaje logset.
Mos te na ndodhin me keto gjera se sjemi fillestare :)
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hullni nje Sy ne neostats dhe verifikoni pak nga ka marr access ky User FRen

CAKMAKU eshte ndertuar roboti, dhe eshte shume ne rregull, duke i ruajtur te gjitha logset e te gjith nickname te identifikuar, thjesht ate dite nuk ka pas sherbime dhe do jet ngritur ne menyre tjeter
 
Top