Hoxha shqiptar: Kryeni marrëdhënie me gratë tuaja se fitoni shumë sevape

1632118287998.png

Imami nga Prishtina Fadil Musliu, është bërë viral në rrjetet sociale.

Ai në emisionin “Kosovë Show” duke folur për dashurinë mes çifteve kërkoi nga burrat që të kryejnë marrëdhënie seksuale me gratë e tyre sepse fitojnë shumë sevape.


“Jepni dashuri pa kufi grave të juaja sepse është obligim dhe sa herë që bëni marrëdhënie seksuale ju fitoni shumë sevape”.


Musliu shtoi se çiftet në Kosovë kane edhe kriza te shumta dhe u lut që të jenë më të vendosur në martesat e tyre./noa.al
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
jane bo showmen-a te medhenj dhe keta!
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Si s'doli ndonje hoxh ti thot robve "lejeni te boj shopping no limit se do kthehet e lumtur ne shtepi"
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mire e ka, bravo i qofte respekte hoxhes lool
Moj hakshe hakshe pjese e jetes eshte dhe burrat e duan 1 edukim rreth intimitetit dhe rendesise qe duhet ti japin gruas ne kete aspekt, por mua s'me duket etike qe kjo t'behet neper TV. Apo neper mesime qe filmohen e publikohen ne youtube se behen gazi botes ?? pluuus nuk kane mendoj formimin per te tilla trajtime. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Paramendo me pas then kryni mardhenje me gra te komshiut??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Mir e ka.hoxha mshojini grus fort se po si mshut ju do gjej tjeter me.i mshu bravo hoxha ka fol sic duhet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe ?
 
Top