• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Se di per ato t'kosoves por kto t'shqipnise jane njoni me kurvar se tjetri lol
Megjithse cdo t'premte u jepet mundesia me la gjynahet me nje allahu akbar.
Ke ngaterru me rrefimin tek prifti, dhe ca dollar bakshish per intervenim
 
Top