• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se di per ato t'kosoves por kto t'shqipnise jane njoni me kurvar se tjetri lol
Megjithse cdo t'premte u jepet mundesia me la gjynahet me nje allahu akbar.
Po gjith ai popull se ju shkon pas si jan??

Mu zemra mal me bahet per festen e bajramit se mbushet ai sheshi..
Them me vete O Allah te faleminderit se ke udhzu kete popull.
 

Tomka

Anëtar i ri
Po gjith ai popull se ju shkon pas si jan??

Mu zemra mal me bahet per festen e bajramit se mbushet ai sheshi..
Them me vete O Allah te faleminderit se ke udhzu kete popull.
Populli eshte dele , lehtesisht i manipulueshem , jo vetem ne fe , por ne cdo fushe te jetes.

Fluturo gamori , fluturo do t'thone.
 
Tani qe e pashe kete femren nuk i vej faj hoxhes.
Madje madje bile bile do i kerkoj shen Pollogut tja fale hoxhes kete mekat sepse kjo fut dreqin ne shishe e jo me hoxhen ne mekat
 
Kush qenka ky shejnti O voyageur se po na hynka ne pune 😂😂
Vallahi as vete se di por sot e lexova ketu ne fv qe shen pollogu fal mekatet.
Une ju luta per vete sot ne mjes, ishalla me ndihmon se deri me sot sme ka bo derman njeri.
Se mbaj mend por nje goce nga fv ishte nga pollogu dhe e njihte kete shenjtin 😂
 
Top