• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë

Tronditet Bashkesia Islame ne Kosove.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.
Gruaja e cila kishte ardhur me taksi pranë shtëpisë së hoxhës, u irritua nga veprimi i tij dhe e kanosi me armë atë, duke qëlluar në ajër.
Më pas, ajo u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa Bejtja raportoi rastin në Policinë e Mitrovicës. Sipas mediave kosovare, hoxha pranoi në polici se kishte një lidhje jashtë martesore me 28-vjeçaren.
Të njëjtat burime, duke iu referuar dëshmisë së një të afërmi të familjes, theksuan se lidhjen e imamit me gruan që e ka nosi atë, e dinin të gjithë, përfshi bashkëshorten dhe fëmijët e tij.
Javanews.al
 
Tronditje e madhe faktikisht duke pare qe skishte rob qe se dinte. Temen
Tronditja mbetet tronditje, e dinte apo se dinte njeri.
Madje thashethemet e gazetareve thone qe shume klerike te larte te BIK jo vetem qe ishin tronditur por u kishte rene edhe te fiket.
Madje madje, bile bile, disa prej tyre kishin kerkuar te dinin kush ishte kjo 28-vjecarja.....
Arsyen pse donin ta njihnin se di....
Une nuk i besoj keto thashetheme te uleta pseudogazetaresh por keto fjale qarkullojne ne bashkesine e besimtareve myslimane ne Kosove.
E theksoj-Une personalisht nuk i besoj aspak keto lajme te rreme.
 
M

Morfina

Nuk te drejtoj njeri me gisht ty pa merak se mtreme me ter kte shkrim :p. Biles biles hoxha ishalla ve mend se dro kush i versulet tjeter si kamikaz :).
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Do jete shpenzu ne krevat e ska pat me takat.. :p :p

Yt palo hoxh, kishe pi i viagra mer dreq se na flliqe.. lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Phaa cfar lajmi bomb😀
Po mir nese hoxha i kerkoi te dal pas mesnate,cka dreqi shkoj ajo e shtiu ne ajr!?
Un e lexova diku tjeter,se kta ishin ne lidhje,po se di pse i kishin prish muhabetin dhe hoxha nuk kish dasht te marr per grua..meqe gjith fam,ishin ne dijeni per kete lidhje..

Ps.un ni gje se marr vesh te ato femra,qe mundohen te ngrejn muret mbi themelet e lekundura..
 

JordanBelfort11

I am watching you!
E ke gabim mogli ne po paraqesim alternativa se si mos bien pre Hoxhallaret e tjere,,,,.. lol lol :p

Keshilla e pare kurre mos ja trego shtepine.. :p
keshilla e dyte beji punen ne sabah ose ne aksham asnjehere ne mes te nates se nuk i besohet nates,. :p
te tjerat me vone . :D :D
Thuji edhe te marri masa mbrojtese kur ta takoje ( antiplumb ne rastin konkret) se nqs nuk ja ben qefin... pau pau,ike per lesh... 😂😂😂
 
Top