Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Love

βeℓℓe â๓e
Në Francë gjendet një hotel krejt ndryshe nga të tjerët. Dhomat e tij ngjajnë me flluska sapuni të mëdha dhe këto “dhoma” janë në zemër të një pylli disa kilometra larg Marsejës.

dhoma-flluske.jpg


Hoteli Atrap’Rjves në komunën Allauch është posaçërisht për tipat aventurierë, të cilëve u pëlqen të kalojnë natën duke parë yjet.

dhoma-flluske1.jpg


dhoma-flluske2.jpg


Një natë nëpër “flluska” kushton rreth 100 euro dhe në to gjendet edhe një teleskop.

dhoma-flluske3.jpg


dhoma-flluske4.jpg


Që nga hapja e tij në vitin 2010, ky hotel i çuditshëm ka pasur shumë sukses. Pronarja Murielle Giovansili thotë: “Personat që vijnë këtu mbeten shumë të kënaqur nga eksperienca. Dhoma dyshe është jashtëzakonisht romantike.”
TCh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Na qmenden me keto gjera cdo dit .. ne shiko me sy e nuk jan per ty :stelle:
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Neqoftese eshte vetem per 2 persona ky "hoteli" mire eshte,
ne mes te pyllit vetem bashke me kafshet javes lol
Me pelqen:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Mmmmmmm sa bukur duken.
Po pse i vene te gjitha ne pyll?:p Te vene disa e ne plazh, se nuk merzitemi nga peisazhi:)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Mmmmmmm sa bukur duken.
Po pse i vene te gjitha ne pyll?:p Te vene disa e ne plazh, se nuk merzitemi nga peisazhi:)

Po po ate thua ti....por ne te vertete don te thuash..pas ndonje kacube mund te jete dikush qe spiunon :p
Ndersa ne det iii gjithe fushe e sheh robin 3 km larg :p
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Interesante!
Po banjo nuk shoh te kene dhomat... + dhe naten ke frik te dalesh jasht se ku i dihet te del ndonje ujk :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Nuk ka Swetie, ate qe kerkon :)


Me transparencen e tyre qofshin shtepia apo hotele, e kan plan tiu lexojnë dhe tiu bejn qesharak kudo....


( Perjashtim: Ne keto raste gazetarët duan te jen shumë aktiv :) ......meqë duan shumë te shkruajnë....:p )
 
Top