• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi Serioz

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Gjithesesi horoskopi serioz duhet te jete super pozitiv :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Si eshte kjo gjeja "vete zot e vete shkop" referuar ciftit se na bere kurioz Jana? :p
Ja ta ahpjegoj (pasi te falenderoj per shkembimin e fjaleve te shprehjes )
Pike se pari merr fjalen cift e pjestoje per dy
Rezultatit nxirri shkumen ose me mire mos u shqeteso per debat apo per me shume, lere te beje maliqin dhe ligjin e i ec puna vaj
 
  • Haha
Reactions: N0

N0

Ding Ding!
Ja ta ahpjegoj (pasi te falenderoj per shkembimin e fjaleve te shprehjes )
Pike se pari merr fjalen cift e pjestoje per dy
Rezultatit nxirri shkumen ose me mire mos u shqeteso per debat apo per me shume, lere te beje maliqin dhe ligjin e i ec puna vaj
Me korrigjo nese jam gabim.
E pjestojme "2" me 2=1
Ktij 1-it i nxjerr shkumen?!
Vetes, tjetrit?
Kujt dhe si ja nxjerr shkumen?:p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Me korrigjo nese jam gabim.
E pjestojme "2" me 2=1
Ktij 1-it i nxjerr shkumen?!
Vetes, tjetrit?
Kujt dhe si ja nxjerr shkumen?:p
Kur pjesto 2 nxjerr 1
Deri ketu je ok, pastaj humb realizmin e momentit
Dhe me lind pyetja
Kujt mund ti nxirret shkuma ne diten e sotme??
 

Ledia

https://youtu.be/x1tcP021BDs
Ehee mire e the 🤔🤔
Binjaket
Ekziston mundësia që disa persona të kësaj shenje të shfaqin gjithnjë e më shumë interes ndaj një personi me të cilin jeni afruar shumë së fundmi. Mund të jeni paksa dyshues për personin në fjalë, por nuk jeni në gjendje ta vendosni gishtin saktësisht se cili është problemi. Ëndërrat tuaja mund t’ju ndihmojnë të mendoni ndryshe .
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jalla mendova se u sqaruam, ti hap teme te re.
Po kjo e fundit ca do te thote? 🤣
Do te thote kujt do ti kerkoje llogari ... drejtesi... etj etj kur flitet per ty ??
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Demi
Nëse dikush po ju bën presion, përpiquni ta shpërfillni. Ju e dini se çfarë është më e mira për ju, ndaj vijoni ta realizoni atë sipas ritmit tuaj. Merrni kohën qe ju duhet dhe vlerësoni edhe gjërat më të vogla.

Qy paskan fillu me presione 🤣🤣
Sna bo pune presioni thuaj...:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Demi
Nëse dikush po ju bën presion, përpiquni ta shpërfillni. Ju e dini se çfarë është më e mira për ju, ndaj vijoni ta realizoni atë sipas ritmit tuaj. Merrni kohën qe ju duhet dhe vlerësoni edhe gjërat më të vogla.

Qy paskan fillu me presione 🤣🤣
Vec rrjeshto emrat ti,se thirri edhe @Baboon dhe vijme direkt ne ndihme,3 demave s'kane cu bejne,betej e fituar,akoma pa filluar. Qy ahahahshsh
 

Baboon

B (for being)
Demi
Nëse dikush po ju bën presion, përpiquni ta shpërfillni. Ju e dini se çfarë është më e mira për ju, ndaj vijoni ta realizoni atë sipas ritmit tuaj. Merrni kohën qe ju duhet dhe vlerësoni edhe gjërat më të vogla.

Qy paskan fillu me presione 🤣🤣
Presioni vetëm groshën zi o plak po mos e vrit menjen 😝
 
Top