• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi: Parashikimi Serioz

Desa

Angel in situ
Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2020
Shiko fotografinë 1750825

Dashi
NjĂ« person i huaj mund tĂ« ketĂ« njĂ« ndikim shumĂ« pozitiv nĂ« jetĂ«n tuaj sot. Ato qĂ« mund tĂ« thonĂ« mund t’ju befasojĂ«. Eksplorimi i njĂ« kulture tĂ« ndryshme do tĂ« jetĂ« kĂ«naqĂ«si dhe do t’ju frymĂ«zojĂ« pĂ«r gjĂ«ra tĂ« reja nĂ« jetĂ«n tuaj.

Demi
Dita e sotme do t’ju sjellĂ« njĂ« shans pĂ«r tĂ« nxitur rutinĂ«n tuaj normale. NĂ«se dĂ«shironi mĂ« shumĂ« adrenalinĂ«, keni fat! Besoni veten dhe thjesht shihni se çfarĂ« ndodh. PavarĂ«sisht nga rezultati, do tĂ« jeni mĂ« mirĂ«.

Binjaket
A po ndiheni të mbingarkuar nga dikush apo diçka e re në jetën tuaj? Pavarësisht nëse jeni të mbingarkuar në një mënyrë të mirë apo në një mënyrë të keqe, dita e sotme ju sjell një shans për të marrë kontrollin që ju nevojitet kaq dëshpërimisht. Do të keni mundësi të drejtoni situatën ku dëshironi të shkojë.

Gaforrja
NĂ« punĂ«, ju duhet t’i kujtoni vetes qĂ« jo gjithçka prehet plotĂ«sisht mbi supet tuaja. Ndaloni t’i bĂ«ni presion vetes nĂ« aspektin profesional. Sot mund tĂ« njihni njĂ« person interesant qĂ« mund tĂ« rezultojĂ« personi qĂ« keni endĂ«rruar gjithmonĂ«.

Luani
NĂ«se jeni pĂ«rpjekur tĂ« filloni njĂ« romancĂ« tĂ« re, ose thjesht po kĂ«rkoni tĂ« forconi nivelin e romancĂ«s nĂ« marrĂ«dhĂ«nien tuaj aktuale, sot mund tĂ« keni njĂ« mundĂ«si tĂ« mrekullueshme! Ju mund tĂ« krijoni njĂ« ambient tĂ« pĂ«rsosur pĂ«r disa momente marramendĂ«se dhe t’i tregoni dikujt tĂ« caktuar se sa i vlerĂ«soni ato nĂ« jetĂ«n tuaj.

Virgjeresha
Ju keni pritur kohën e duhur për të kapur një shans dhe dita e sotme mund të rezervojë diçka interesante në aspektin profesional. Nëse tregoni gatishmërinë e duhur, gjithçka do të shkojë sipas planeve tuaja. Në marrëdhënien tuaj në çift, mund të kaloni një normale.

Peshorja
Emocionet e shĂ«mtuara po rriten brenda jush sot, dhe nuk ka rĂ«ndĂ«si pse. Po kaloni nĂ«pĂ«r disa ndjesi tĂ« ndryshme dhe do t’ju duhet qĂ« t’i sqaroni ato. NĂ«se jeni nĂ« njĂ« lidhje, gjasat janĂ« qĂ« tĂ« kaloni momente tĂ« mrekullueshme me partnerin.

Akrepi
Edhe nëse jeni në mes të një marrëveshje biznesi, duhet të dëgjoni instiktin tuaj nëse ai ju thotë të largoheni në minutën e fundit. Mendja juaj është e akorduar në energjitë e njerëzve të tjerë sot, dhe ju do të jeni në gjendje të kuptoni kur dikush po gënjen. Në dashuri, mësoni të jeni më tolerant.

Shigjetari
Mund të ndjehet si një aventurë kur një person tërheqës të hyjë papritur në orbitën tuaj. Para se të filloni një bisedë, vëzhgojeni atë për pak kohë. Dëgjoni ato që thonë, si e thonë dhe si reagojnë njerëzit ndaj tij. Ky është një person që i pëlqen të merret seriozisht.

Bricjapi
Ju jeni prekeni më shumë nga faktet dhe shifrat sesa nga lotët ose nga tradhtia. Ju jeni të uritur për mendimin analitik tani, dhe mendja juaj dëshiron të shohë gjërat në terma bardh e zi. Prandaj, do të shoqëroheni më shumë me njerëz që nuk janë të interesuar të bëjnë biseda të vogla, por që synojnë projekte të rëndësishme.

Ujori
Mos harroni se miqtĂ« tuaj kanĂ« jetĂ«n e tyre, edhe pse ata gjithmonĂ« kanĂ« qenĂ« prane jush pĂ«r tĂ« dĂ«gjuar problemet tuaja dhe pĂ«r t’ju inkurajuar. Do tĂ« ishte e kĂ«shillueshme qĂ« tĂ« tregoheni mĂ« i pavarur nĂ« disa vendime profesionale. NĂ« dashuri, gjĂ«rat duken stabĂ«l.

Peshqit
Falë një arritjeje të kohëve të fundit, duhet të ndjeheni shumë më të sigurt! Ju mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme për të fituar më shumë autoritet gjatë jetës tuaj dhe të vini në veprim disa ide të reja. Pavarësia juaj është diçka që duhet ta shijoni
E shijojmĂ«, si jo 😂
 

DeliriumMind

Ngordhc
NĂ«se jeni pĂ«rpjekur tĂ« filloni njĂ« romancĂ« tĂ« re, ose thjesht po kĂ«rkoni tĂ« forconi nivelin e romancĂ«s nĂ« marrĂ«dhĂ«nien tuaj aktuale, sot mund tĂ« keni njĂ« mundĂ«si tĂ« mrekullueshme! Ju mund tĂ« krijoni njĂ« ambient tĂ« pĂ«rsosur pĂ«r disa momente marramendĂ«se dhe t’i tregoni dikujt tĂ« caktuar se sa i vlerĂ«soni ato nĂ« jetĂ«n tuaj.Fiks
Ne pishinen qe me kushton 3fish bashk me amoren time 3 vjec qe sot mka puth ja 20 here duke me thene qe me do.
Sepse mora me vete shalqin, pic, ka loz 2 ore e gjys te keshtjella ne rere dhe te makinetat me uje đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€Ł
Nje here qe i thash jo, filloi direkt "eh ma che palle. Appena andiamo a casa ti dĂČ le sculacciate."
 

Senseo

Ctrl Alt Del
Staf në FV.AL
Ujori
Mos harroni se miqtĂ« tuaj kanĂ« jetĂ«n e tyre, edhe pse ata gjithmonĂ« kanĂ« qenĂ« prane jush pĂ«r tĂ« dĂ«gjuar problemet tuaja dhe pĂ«r t’ju inkurajuar. Do tĂ« ishte e kĂ«shillueshme qĂ« tĂ« tregoheni mĂ« i pavarur nĂ« disa vendime profesionale. NĂ« dashuri, gjĂ«rat duken stabĂ«l.
👎
 
Jashaaa peshqit 😂😂😂
Peshqit
Falë një arritjeje të kohëve të fundit, duhet të ndjeheni shumë më të sigurt! Ju mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme për të fituar më shumë autoritet gjatë jetës tuaj dhe të vini në veprim disa ide të reja. Pavarësia juaj është diçka që duhet ta shijoni
 

N0

Ding Ding!
Horoskopi për ditën e sotme, 6 gusht 2020
1596711073015.png


Dashi
Kërkoni dikë që me të vërtetë e respektoni ose admironi. Nisni një bisedë me këtë person duke thyer akullin mes jush. Në aspektin profesional, gjasat janë që të filloni një projekt fitimprurës.

Demi
Pse ta harxhoni tërë energjinë tuaj te njerëzit e rinj që nuk i njihni shumë mirë? Ju duhet të përqendroheni te njerëzit që tashmë ju njohin dhe vlerësojnë. Ata meritojnë përfitimin e zgjuarsisë dhe ngrohtësisë suaj të mrekullueshme më shumë se kushdo tjetër.

Binjaket
Diqka po ju qĂ« t’i shikoni tĂ« tjerĂ«t nĂ« mĂ«nyrĂ« objektive, dhe ju ndoshta do t’i shihni gjĂ«rat pĂ«rmes njĂ« filtri. Mos u tregoni shumĂ« dogmatikĂ« nĂ« mendimet tuaja pĂ«r personat qĂ« ju rrethojnĂ«. NĂ« planin financiar, parashikohet tĂ« merrni disa informacione interesante.

Gaforrja
Të qenit vetëm ka meritat e saj. Në fund të fundit, ju mund të bëni atë që dëshironi. Por a ju mungon fryma e ekipit? Nëse po, duhet të përqendroheni që të angazhoheni më shumë me njerëzit. Ju mund të bëni një ndryshim të vërtetë në jetën e njerëzve.

Luani
Pavarësisht nëse po filloni një lidhje apo jeni në një të tillë tashmë, mund të prisni që romanca juaj e vogël dhe e qetë të forcohet pak! Papritur ky person do të dëshirojë të jetë kudo që jeni ju. Me paratë nuk po kaloni një marrëdhënie të mirë sot.

Virgjeresha
Nëse detyrimet familjare janë qendra e botës tuaj tani, ndoshta po e ekzagjeroni pak, veçanërisht nëse ato po shkaktojnë një konflikt në jetën tuaj shoqërore. Mund të jetë e vështirë për të balancuar të dy botët, por ju mund ta bëni atë. Thjesht duhet të provosh pak më shumë. Mos kini frikë të kërkoni atë që ju nevojitet.

Peshorja
Ndonjëherë futesh në një fazë në të cilën gjithçka që dëshiron të bësh është të pushosh, dhe nganjëherë futesh në një fazë në të cilën gjithçka që dëshiron të bësh është punë. Nuk është fundi i botës. Ju nuk mund ta detyroni veten që të bëni atë që nuk doni.

Akrepi
A jeni penduar pĂ«r njĂ« blerje tĂ« fundit? Nuk Ă«shtĂ« pĂ«r t’u habitur. Ju po bĂ«heni mĂ« konservatorĂ« rreth blerjeve tuaja. NĂ«se mund ta ktheni, veproni kĂ«shtu. Mund tĂ« mos jetĂ« i pĂ«rshtatshĂ«m, por do t’ju bĂ«jĂ« tĂ« ndiheni mĂ« mirĂ« pĂ«r veten tuaj. NĂ«se nuk mund ta ktheni, konsideroni qĂ« t’ia jepni njĂ« shoku qĂ« mund ta shijojĂ« mĂ« shumĂ« se ju.

Shigjetari
Sharmi juaj unik ju mundĂ«son ta rrethoni veten tuaj me njĂ« larmi njerĂ«zish. EshtĂ« njĂ« kohĂ« e mirĂ« pĂ«r t’u lidhur me njerĂ«z qĂ« mund tĂ« kenĂ« disa mundĂ«si interesante pĂ«r karrierĂ«n tuaj. Pyesni njerĂ«zit nĂ« lidhje me idetĂ« e tyre, motivimet e tyre dhe ato qĂ« dĂ«shirojnĂ« mĂ« shumĂ«.

Bricjapi
Sot mund të përballeni me disa pengesa rastësore në vendin e punës. Reagimi juaj duhet të jetë i qetë dhe pa nervozizëm. Sa i përket planit romantik, nëse nuk jeni në një lidhje sentimentale sot mund të njiheni me një person interesant.

Ujori
Eshtë koha për të hedhur një vështrim tjetër në kalendarin tuaj. Nëse po planifikoni të realizoni disa ditë pushime, është kohë e favorshme për ta bërë këtë. Sa i përket planit financiar, ai paraqitet pa ndonjë problem.

Peshqit
Ju keni mundĂ«sinĂ« tĂ« merrni disa leksione tĂ« vlefshme sot, por do tĂ« duhet tĂ« konsultoheni me figurat e autoritetit nĂ« jetĂ«n tuaj siç janĂ« prindĂ«rit, mĂ«suesit, eprorĂ«t. Kur bĂ«het fjalĂ« pĂ«r tĂ« marrĂ« trajnime apo kĂ«shilla qĂ« ju nevojiten, nuk mund tĂ« lejoni qĂ« asgjĂ« t’ju ndalojĂ«. Mendoni pĂ«r veten tuaj dhe pastaj bĂ«ni atĂ« qĂ« Ă«shtĂ« mĂ« e mira pĂ«r ju!
 

Ledia

đŸ”„Shkodrane tamarrsha đŸ”„
Qenka kput ne tule krejt
Binjaket
Diqka po ju qĂ« t’i shikoni tĂ« tjerĂ«t nĂ« mĂ«nyrĂ« objektive, dhe ju ndoshta do t’i shihni gjĂ«rat pĂ«rmes njĂ« filtri. Mos u tregoni shumĂ« dogmatikĂ« nĂ« mendimet tuaja pĂ«r personat qĂ« ju rrethojnĂ«. NĂ« planin financiar, parashikohet tĂ« merrni disa informacione interesante.
 

DeliriumMind

Ngordhc
Pavarësisht nëse po filloni një lidhje apo jeni në një të tillë tashmë, mund të prisni që romanca juaj e vogël dhe e qetë të forcohet pak! Papritur ky person do të dëshirojë të jetë kudo që jeni ju. Me paratë nuk po kaloni një marrëdhënie të mirë sot.

E vura re.
Qe me mjes đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€Ł
Ca tboja... ti leja aty sandalet e Gothicana?! Jo pra mo
 

Senseo

Ctrl Alt Del
Staf në FV.AL
Ujori
Eshtë koha për të hedhur një vështrim tjetër në kalendarin tuaj. Nëse po planifikoni të realizoni disa ditë pushime, është kohë e favorshme për ta bërë këtë. Sa i përket planit financiar, ai paraqitet pa ndonjë problem.
Me sketerr ska 😑
 

N0

Ding Ding!
Horoskopi për ditën e sotme, 7 gusht 2020
1596795392162.png


Dashi
Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot.

Demi
Disa plane emocionuese mund tĂ« jenĂ« nĂ« mendjen tuaj sot, dhe ato mund t’ju largojnĂ« shpĂ«rqendrimin. NjerĂ«zit janĂ« tĂ« etur pĂ«r kontributin tuaj nĂ« njĂ« projekt nĂ« punĂ«, por nĂ«se jeni i zĂ«nĂ« duke menduar pĂ«r diçka tjetĂ«r, do tĂ« humbisni kĂ«tĂ« mundĂ«si. EshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« jetosh nĂ« tĂ« tashmen.

Binjaket
Nëse keni qenë luftuar për të marrë një vendim në lidhje me një strategji, sot është dita e përsosur për të rishikuar situatën. Vizioni juaj është i qartë dhe zgjedhja e duhur mund të jetë vendimtare. Kjo qartësi mund të zbulojë edhe disa probleme me të cilat duhet të merreni.

Gaforrja
A keni menduar ndonjëherë për atë se si mendojnë të tjerët për ju? Imazhi nuk është diçka që duhet të drejtojë personalitetin tuaj, por është diçka që duhet ta merrni parasysh, veçanërisht në jetën tuaj të profesionale. Të qenit i vetëdijshëm se si tingëlloni, si dukeni dhe si punoni me njerëz të tjerë me shumë vlerë.

Luani
Dikush mund të vendosë një pengesë në planet tuaja, dhe ju do të duhet të bëni çmos që të mos zemëroheni. Punoni me të për të zgjidhur problemin tuaj. Ndonjëherë të qenit vetëmohues dhe të ndihmosh dikë tjetër ju mundëson të ndihmoni veten! Kjo është ajo që ju e quani një situatë reale fitore / fitore.

Virgjeresha
E tëra çfarë ju duhet për të përmbushur qëllimin tuaj të ardhshëm të jetës është një person, dhe ai person mund të vijë së shpejti në jetën tuaj. Nëse jeni në punë, kërkoni dikë që nuk është i ri në skenë, por së fundmi ka marrë një rol tjetër. Në vendin e punës, tregoni më shumë gatishmëri.

Peshorja
Të gjitha marrëdhëniet janë të paparashikueshme herë pas here, por sot një nga miqësitë tuaja më konfuze mund të bëhej shumë më e parashikueshme. Tregoni kujdes sa i përket një sekreti që të mos e përhapni në publik.

Akrepi
Cila Ă«shtĂ« mĂ«nyra mĂ« e mirĂ« pĂ«r tĂ« zgjidhur njĂ« problem? Kompromisi! Nuk Ă«shtĂ« pĂ«r t’u habitur qĂ« nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« merrni atĂ« qĂ« dĂ«shironi, duhet tĂ« hiqni dorĂ« nga ajo qĂ« dĂ«shironi. Afrohuni tek partneri me njĂ« sugjerim qĂ« ju bĂ«n tĂ« dy tĂ« lumtur, dhe ndaloni njĂ« luftĂ« pa kuptim.

Shigjetari
Ju keni një person të fuqishëm në anën tuaj, prandaj tregohuni strategjik se si përfitoni nga oferta e tyre bujare. Në vend që ta shfrytëzoni, duhet ta kurseni këtë për më vonë, kur do të jetë shumë më e vlefshme për ju. Ndërkohë, mbështetuni tek vetja juaj për të marrë atë që dëshironi.

Bricjapi
Mos lejoni që ndjeshmëria të bëhet pengesë në rrugën tuaj. Luaj mirë, por evito që të merresh me njerëz që nuk mund ta pranojnë të vërtetën e ftohtë dhe të vështirë.
NĂ« dashuri gjithashtu do t’ju duhet tĂ« tregoheni i sinqertĂ«.

Ujori
Nëse e mbani kokën poshtë, si do të shihni mundësitë që po vijnë drejt jush? Nëse jeni duke kërkuar për një romancë të re, mundësi të re investimi, apo punë të re, sot është dita e duhur. Nëse takoni dikë të ri sot, mund të jetë personi që ndryshon jetën tuaj.

Peshqit
Problemet tuaja personale nuk janë duke u zgjidhur tani sepse ndoshta jeni shumë më të hutuar nga miqtë ose bashkëpunëtorët tuaj. Ju duhet të përpiqeni të lëvizni gjërat. Mblidhni aleatët tuaj së bashku. Ata kanë nevojë për përfshirjen tuaj.
 

Senseo

Ctrl Alt Del
Staf në FV.AL
Ujori
Nëse e mbani kokën poshtë, si do të shihni mundësitë që po vijnë drejt jush? Nëse jeni duke kërkuar për një romancë të re, mundësi të re investimi, apo punë të re, sot është dita e duhur. Nëse takoni dikë të ri sot, mund të jetë personi që ndryshon jetën tuaj.
Dmth varavingu une sot đŸ€Ł
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Akrepi
Cila Ă«shtĂ« mĂ«nyra mĂ« e mirĂ« pĂ«r tĂ« zgjidhur njĂ« problem? Kompromisi! Nuk Ă«shtĂ« pĂ«r t’u habitur qĂ« nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« merrni atĂ« qĂ« dĂ«shironi, duhet tĂ« hiqni dorĂ« nga ajo qĂ« dĂ«shironi. Afrohuni tek partneri me njĂ« sugjerim qĂ« ju bĂ«n tĂ« dy tĂ« lumtur, dhe ndaloni njĂ« luftĂ« pa kuptim.

Heu me kaloj jeta me luft mua lool
 
Peshqit
Problemet tuaja personale nuk janë duke u zgjidhur tani sepse ndoshta jeni shumë më të hutuar nga miqtë ose bashkëpunëtorët tuaj. Ju duhet të përpiqeni të lëvizni gjërat. Mblidhni aleatët tuaj së bashku. Ata kanë nevojë për përfshirjen tuaj.

Peshqit qekan per shefat sot un po e baj pushim
 

N0

Ding Ding!
Horoskopi për ditën e sotme, 8 gusht 2020

1596898946699.pngDashi
Pa e kuptuar, ju jeni ngjitur shpejt në krye të listës së një personi të fuqishëm. Vetëm duke bërë gjënë e duhur në mënyrën e duhur, do të keni sukses! Nëse jeni duke kërkuar të përshpejtoheni në karrierën tuaj, ky mund të jetë fillimi i një faze shumë aktive. Ende nuk është e qartë se si do të ndryshojnë gjërat për ju, por ndryshimet po vijnë së shpejti, prandaj përgatituni.

Demi
Disa nga anëtarët e familjes tuaj duket se po përzihen shumë në jetën tuaj, por bëni një hap prapa dhe mendoni pse ata po e bëjnë këtë gjë. Ata ju duan! Mundohuni të keni një perspektivë të freskët mbi marrëdhëniet që keni duke e vendosur veten në vendin e tyre. Së shpejti do të shihni se sa shumë ju duan dhe duan që të jeni të lumtur.

Binjaket
NĂ«se do tĂ« punoni nĂ« ekip, kjo parashikohet qĂ« ta rrisĂ« pĂ«rparimin tuaj. NĂ« aspektin sentimental, nevojitet qĂ« tĂ« rrisni nivelin e komunikimit me partnerin tuaj. NĂ« rast tĂ« kundĂ«rt, do ta gjeni veten nĂ« njĂ« keqkuptim qĂ« mund t’jua bĂ«jĂ« ditĂ«n mĂ« tĂ« ndĂ«rlikuar

Gaforrja
Tani nuk ka asnjĂ« mungesĂ« energjie brenda jush, por duket se do t’ju duhet tĂ« tregoni disa rezerva nĂ« mĂ«nyrĂ«n tuaj tĂ« tĂ« reaguarit. ShfrytĂ«zoni njĂ« shans! Filloni njĂ« bisedĂ« me njĂ« ton tĂ« lehtĂ« dhe ajo do tĂ« zhvillohet natyrshĂ«m. Mos u Ă«shtĂ« shumĂ« i butĂ«.

Luani
Ju mund të merrni një ftesë, por nuk do ta dini menjëherë nëse doni të pranoni apo jo. Mund të jetë argëtuese ose mund të jetë e mërzitshme. Tregoni entuziazmin tuaj dhe sigurojini ata që jeni të lumtur që nuk ju harrojnë. Bleni ca kohë duke u thënë atyre se duhet të kontrolloni kalendarin tuaj.

Virgjeresha
Ambicia juaj e shĂ«ndetshme po fillon t’i realizojĂ« gjĂ«rat shumĂ« mĂ« shpejt, dhe bashkĂ«puntorĂ«t tuaj kanĂ« filluar ta vĂ«rejnĂ« kĂ«tĂ«! GjĂ«ja mĂ« interesante Ă«shtĂ« se njerĂ«zit pĂ«r tĂ« cilĂ«t jeni shqetĂ«suar se mund tĂ« bĂ«hen xhelozĂ« do tĂ« jenĂ« mbĂ«shtetĂ«sit tuaj mĂ« tĂ« mĂ«dhenj. Tani Ă«shtĂ« njĂ« kohĂ« e mrekullueshme pĂ«r tĂ« ndĂ«rtuar rrjetin tuaj dhe pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« mĂ« shumĂ« lidhje.

Peshorja
Sa herĂ« qĂ« njĂ« person nga e kaluara juaj tĂ« kthehet nĂ« jetĂ«n tuaj, ai mund tĂ« ngjallĂ« emocione konfuze. Por tani njĂ« shpĂ«rthim nga e kaluara nuk mund tĂ« bĂ«jĂ« gjĂ« tjetĂ«r veçse t’ju kĂ«naqĂ«. NĂ« planin financiar, sot mund tĂ« pĂ«rballeni me disa shpenzime tĂ« nevojshme.

Akrepi
Ambicia juaj po rritet dhe po bëhet shumë e madhe. Ju mund ta keni të vështirë të përshtateni në ndonjë projekt të ri. Përqendrohuni në mbarimin e detyrave të lëna përgjysmë. Në planin sentimental, sot mund të njihni një person interesant.

Shigjetari
Cdo transaksion biznesi që keni tani mund të ketë një efekt të qëndrueshëm në shëndetin tuaj financiar, kështu që do të tregoheni të zgjuar nëse keni një qasje shumë konservatore ndaj tyre. Mos harxhoni më shumë sesa fitoni. Njerëzit do ta vlerësojnë më shumë mendimin dhe përpjekjen sesa paratë tuaja.

Bricjapi
Shpenzimet e papritura mund tĂ« grumbullohen, dhe kĂ«shtu edhe stresi juaj. Por lajmet e mira po vijnĂ«! Yjet po ju sjellin pak lehtĂ«sim dhe kjo do t’ju bĂ«jĂ« tĂ« buzĂ«qeshni. Me pak disiplinĂ«, ju mund tĂ« bĂ«ni njĂ« ndryshim tĂ« madh nĂ« gjendjen tuaj financiare. Rishikoni zakonet tuaja tĂ« shpenzimeve dhe krijoni njĂ« buxhet nĂ«se duhet.

Ujori
Mundohuni të shmangni çdo mosmarrëveshje në vendin e punës. Gjasat janë që aspekti planetar të mos ju favorizojë në këtë drejtim. Nuk është shenjë dobësia që të tërhiqeni dhe të hapni rrugë. Ndërsa në dashuri, gjithçka po ecën sipas planit.

Peshqit
Duhet të mbani mend se një mollë e keqe nuk prish tërë shportën. Ka shumë gjëra më të mira sesa të këqijat tek njerëzit me të cilët po punoni, por mund të duhet të jeni të durueshëm për ta kuptuar këtë. Sa i përket marrëdhënies tuaj dashurore, fokusoni më shumë tek anët pozitive të partnerit.
 

DeliriumMind

Ngordhc
Luani
Ju mund të merrni një ftesë, por nuk do ta dini menjëherë nëse doni të pranoni apo jo. Mund të jetë argëtuese ose mund të jetë e mërzitshme. Tregoni entuziazmin tuaj dhe sigurojini ata që jeni të lumtur që nuk ju harrojnë. Bleni ca kohë duke u thënë atyre se duhet të kontrolloni kalendarin tuaj.


Fiks.
 
Top