Horoskopi: Parashikimi Serioz

Bebw

Boço 🌞
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Kjo nuk është dita më e mirë dhe mund të gjendeni përballë një sërë problemesh, Në dashuri, mund të ketë debate dhe keqkuptime. Në këtë periudhë jeni në kërkim të përgjigjeve. Në punë, këshillohet që të ruani qetësinë dhe të bëni durim.
@Vie qish te duket ty qy horoskopi per sot??...mungon dhe lulja @Daisy qe te beheshim 3 Virgo ☹
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
"por mundohuni që të ruani qetësinë"

@Darius more vesh? Apo do sherr ?
 

Hera

Banned
Κρατάτε τούρκικο τα άρματα .......?????
 
Redaktimi i fundit:

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
12 Maj 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Pas ditëve të lodhura dhe me ngarkesë për jetën në çift, më në fund do të nisë përmirësimi. Raportet me të tjerët do të jenë më të mira. Mundohuni që të jeni më pozitiv dhe të mos largoheni nga të tjerët, duke iu bërë bisht situatave.


Demi
20 Prill - 20 Maj
Do e keni Marsin kundër dhe kjo gjë do ju krijojë probleme, por shumë shpejt situata do të ndryshojë. Bëni mirë që të shmangni grindjet në dashuri, sidomos pasi Venusi iu është kthyer në favor. Kini besim lidhur me të ardhmen.


Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Ky është moment përmirësimi, sidomos në dashuri. Marsi do të sjellë disa tensione, por mundohuni që të ruani qetësinë dhe të shijoni emocionet. Në punë, do të përballeni me dyshime.


Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Gjatë kësaj dite do të jeni disi të tensionuar për shkak të stresit të akumuluar. Mundohuni që të shmangni debatet dhe problemet. Pavarësisht kësaj do të jeni gjithë energji.


Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Dita do të nisë më së miri, por duhet treguar kujdes në mesditë. Puna mund të sjellë ndonjë problem, kjo edhe për shkak të ndikimit të kundërt të Marsit. Mundohuni që të mos përfshiheni nga ankthi.


Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Kush është i luhatur mes dy historive, mund të përballet me krizë. Bëni kujdes që të mos dashuroheni me njerëz që ju krijojnë probleme. Në punë, mund të hasni në probleme.


Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri do të ketë ndonjë vonesë, ndaj bëni mirë që të shmangni debatet. Në këtë moment, keni dëshirë që të thoni fjalën tuaj. Puna do të ecë më së miri dhe do të ketë mundësi për zhvillime pozitive.


Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Pasditja mund të sjellë ndonjë problem me vete. Keni nevojë që ta lini veten të rrëmbeheni nga emocionet. Do të keni dëshirë që të njihni persona të rinj, por në të njëjtën kohë ka diçka që ju pengon. Para se të bëni blerje, bëni mirë që të reflektoni lidhur me shpenzimet.


Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ju pret një ditë nën ritmin e duhur sa i takon dashurisë, ku disa çifte do të përballen me debate. Para se të merrni vendime të rëndësishme, sidomos në punë, do ishte mirë që të reflektonit thellësisht.


Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Në këtë periudhë ndiheni në vështirësi. Është e vërtetë se jo çdo gjë ecën siç ju dëshironi dhe se duhet treguar kujdes, por mundohuni që të mos dominoheni nga negativiteti.


Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Ky është një moment shumë i mirë për dashurinë. Në këtë periudhë mund të merrni vendime të rëndësishme, si në sferën sentimentale, edhe jashtë saj. Në punë, sforcimet tuaja do të njihen.


Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Ky është momenti për të kuptuar drejtimin të cilin duhet të merrni në dashuri. Vetëm historitë që kanë vlerë, do të vazhdojnë. Në punë, do të ketë ndonjë vonesë.
 

Ledia

😇👩‍👦‍👦😇
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Ky është moment përmirësimi, sidomos në dashuri. Marsi do të sjellë disa tensione, por mundohuni që të ruani qetësinë dhe të shijoni emocionet. Në punë, do të përballeni me dyshime


?
 

Hera

Banned
Si nuk u qetesua nje here kjo gaforrja ime .....?????
 

Delirium

No description ...
??

Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Pasditja mund të sjellë ndonjë problem me vete. Keni nevojë që ta lini veten të rrëmbeheni nga emocionet. Do të keni dëshirë që të njihni persona të rinj, por në të njëjtën kohë ka diçka që ju pengon. Para se të bëni blerje, bëni mirë që të reflektoni lidhur me shpenzimet......
 

Senseo

😎
Staf në FV.AL
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Ky është një moment shumë i mirë për dashurinë. Në këtë periudhë mund të merrni vendime të rëndësishme, si në sferën sentimentale, edhe jashtë saj. Në punë, sforcimet tuaja do të njihen.
marshalla
 

Frank

An eye for an eye!
Horoskopi për ditën e sotme, 16 korrik 2020


Horoskopi


Dashi
Energjia negative është rritur në qarkun tuaj dhe sot nuk do ta keni ende të qartë sesi ta rregulloni atë. Një zgjidhje do të gjendet me kalimin e kohës në mendjen tuaj. E gjitha kjo do të ndodhë pa e kuptuar.

Demi
Nuk do të jetë aspak e vështirë të gjeni kontakte të reja sot. Eksploroni botën rreth jush pa hezituar. Është e rëndësishme të bëni disa plane për të ardhmen.

Binjaket
Nuk duhet të tregoni dyshime lidhur me atë çfarë po bëni, pavarësisht se mund të keni. Të tregoni bindje për çdo vendim që merrni është shumë e rëndësishme aktualisht. Disa persona rreth jush po shohin tek ju vetëbesimin që iu mungon.

Gaforrja
Do të kaloni kohë sot duke ëndërruar për të ardhmen, por do të jetë një kohë e shpenzuar mirë. Nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan, sidomos kur bëhet fjalë për arritjen e një synimi të caktuar.

Luani
Jo çdo kush mund të jetë aq kreativ sa ju, ndaj shfrytëzojeni këtë aftësi. Ka disa persona rreth jush, të cilët mund t’ua marrin idetë pa problem. Përpiquni që këto ide apo mendime të mos I ndani me këdo.

Virgjëresha
Marrëdhënia që keni ndërtuar me një prej miqve tuaj po bëhet gjithnjë e më intensive. Madje ka persona që mendojnë se jeni ‘binjakë’. Nuk ka asgjë të keqe të mbani marrëdhënie të ngushtë me personin në fjalë, por është e rëndësishme të ruani identitetin tuaj.

Peshorja
Sa i përket aspektit profesional, ka gjasa që kohët e fundit të keni krijuar përshtypjen se po i bëni bisht punës. Tregojini aftësitë tuaja duke treguar të kundërtën. Në këtë mënyrë do të prisni sjellje më të mirë prej tyre së shpejti.

Akrepi
Lejoni anën tuaj ‘të errët’ të dalë në pah për pak kohë. Është këndshëm të sillesh mirë, por ndonjëherë është interesante të mos bindesh lehtë. Ka gjasa që kjo sjellje të tërheqë pikërisht vëmendjen e personit që dëshironi.

Shigjetari
Mos u shqetësoni nëse keni humbur diçka gjatë ditës së sotme. Çdo gjë që mund të humbisni ose nuk do të jetë me shumë rëndësi ose do të zëvendësoshet lehtësisht. Veproni pa u shqetësuar shumë për detajet.

Bricjapi
Do të ndiheni shumë energjik sot dhe do përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht atë. Ka disa persona në jetën tuaj që iu duhet ndihma juaj dhe do të jeni të gatshëm t’i ndihmoni ata. Mos hezitoni të jeni i pari për ta ofruar një gjë të tillë.

Ujori
Nëse shihni dikë që ju nuk e preferoni duke mos ia dalë mbanë, do të ishte e udhës të mos e vinit në siklet. Përkundrazi përpiquni të ndihmoni atë. Sa i përket aspektit ekonomik, gjërat duken se po ecin mirë.

Peshqit
Ekziston mundësia të merrni vëmendje pozitive që meritoni nga disa persona rreth jush. Kjo do t’ju ndihmojë maksimalisht në aspektin profesional. Sa I përket lidhjes në çift, nuk përjashtohet mundësia e një suprize në mbrëmje
 

Magdalena

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari
Mos u shqetësoni nëse keni humbur diçka gjatë ditës së sotme. Çdo gjë që mund të humbisni ose nuk do të jetë me shumë rëndësi ose do të zëvendësoshet lehtësisht. Veproni pa u shqetësuar shumë për detajet.
hemmmmmm
 

Senseo

😎
Staf në FV.AL
Ujori
Nëse shihni dikë që ju nuk e preferoni duke mos ia dalë mbanë, do të ishte e udhës të mos e vinit në siklet. Përkundrazi përpiquni të ndihmoni atë. Sa i përket aspektit ekonomik, gjërat duken se po ecin mirë.
Ehe ehe ehe. Kaq.
 

MO.

Be good or be good at it
Varja tjerave po pres darken ?????
Peshqit
Ekziston mundësia të merrni vëmendje pozitive që meritoni nga disa persona rreth jush. Kjo do t’ju ndihmojë maksimalisht në aspektin profesional. Sa I përket lidhjes në çift, nuk përjashtohet mundësia e një suprize në mbrëmje
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Horoskopi për ditën e sotme, 16 korrik 2020


Horoskopi


Dashi
Energjia negative është rritur në qarkun tuaj dhe sot nuk do ta keni ende të qartë sesi ta rregulloni atë. Një zgjidhje do të gjendet me kalimin e kohës në mendjen tuaj. E gjitha kjo do të ndodhë pa e kuptuar.

Demi
Nuk do të jetë aspak e vështirë të gjeni kontakte të reja sot. Eksploroni botën rreth jush pa hezituar. Është e rëndësishme të bëni disa plane për të ardhmen.

Binjaket
Nuk duhet të tregoni dyshime lidhur me atë çfarë po bëni, pavarësisht se mund të keni. Të tregoni bindje për çdo vendim që merrni është shumë e rëndësishme aktualisht. Disa persona rreth jush po shohin tek ju vetëbesimin që iu mungon.

Gaforrja
Do të kaloni kohë sot duke ëndërruar për të ardhmen, por do të jetë një kohë e shpenzuar mirë. Nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan, sidomos kur bëhet fjalë për arritjen e një synimi të caktuar.

Luani
Jo çdo kush mund të jetë aq kreativ sa ju, ndaj shfrytëzojeni këtë aftësi. Ka disa persona rreth jush, të cilët mund t’ua marrin idetë pa problem. Përpiquni që këto ide apo mendime të mos I ndani me këdo.

Virgjëresha
Marrëdhënia që keni ndërtuar me një prej miqve tuaj po bëhet gjithnjë e më intensive. Madje ka persona që mendojnë se jeni ‘binjakë’. Nuk ka asgjë të keqe të mbani marrëdhënie të ngushtë me personin në fjalë, por është e rëndësishme të ruani identitetin tuaj.

Peshorja
Sa i përket aspektit profesional, ka gjasa që kohët e fundit të keni krijuar përshtypjen se po i bëni bisht punës. Tregojini aftësitë tuaja duke treguar të kundërtën. Në këtë mënyrë do të prisni sjellje më të mirë prej tyre së shpejti.

Akrepi
Lejoni anën tuaj ‘të errët’ të dalë në pah për pak kohë. Është këndshëm të sillesh mirë, por ndonjëherë është interesante të mos bindesh lehtë. Ka gjasa që kjo sjellje të tërheqë pikërisht vëmendjen e personit që dëshironi.

Shigjetari
Mos u shqetësoni nëse keni humbur diçka gjatë ditës së sotme. Çdo gjë që mund të humbisni ose nuk do të jetë me shumë rëndësi ose do të zëvendësoshet lehtësisht. Veproni pa u shqetësuar shumë për detajet.

Bricjapi
Do të ndiheni shumë energjik sot dhe do përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht atë. Ka disa persona në jetën tuaj që iu duhet ndihma juaj dhe do të jeni të gatshëm t’i ndihmoni ata. Mos hezitoni të jeni i pari për ta ofruar një gjë të tillë.

Ujori
Nëse shihni dikë që ju nuk e preferoni duke mos ia dalë mbanë, do të ishte e udhës të mos e vinit në siklet. Përkundrazi përpiquni të ndihmoni atë. Sa i përket aspektit ekonomik, gjërat duken se po ecin mirë.

Peshqit
Ekziston mundësia të merrni vëmendje pozitive që meritoni nga disa persona rreth jush. Kjo do t’ju ndihmojë maksimalisht në aspektin profesional. Sa I përket lidhjes në çift, nuk përjashtohet mundësia e një suprize në mbrëmje
Akrepi
Lejoni anën tuaj ‘të errët’ të dalë në pah për pak kohë. Është këndshëm të sillesh mirë, por ndonjëherë është interesante të mos bindesh lehtë. Ka gjasa që kjo sjellje të tërheqë pikërisht vëmendjen e personit që dëshironi.
Heu :p
 

Hera

Banned
Gaforrja
Do të kaloni kohë sot duke ëndërruar për të ardhmen, por do të jetë një kohë e shpenzuar mirë. Nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan, sidomos kur bëhet fjalë për arritjen e një synimi të caktuar.

Ah moj gaforre
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Demi
Nuk do të jetë aspak e vështirë të gjeni kontakte të reja sot. Eksploroni botën rreth jush pa hezituar. Është e rëndësishme të bëni disa plane për të ardhmen.
Ene horoskopi e thot ?
 

Frank

An eye for an eye!
Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2020
1596620961955.png

Dashi
Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj.

Demi
Dita e sotme do t’ju sjellë një shans për të nxitur rutinën tuaj normale. Nëse dëshironi më shumë adrenalinë, keni fat! Besoni veten dhe thjesht shihni se çfarë ndodh. Pavarësisht nga rezultati, do të jeni më mirë.

Binjaket
A po ndiheni të mbingarkuar nga dikush apo diçka e re në jetën tuaj? Pavarësisht nëse jeni të mbingarkuar në një mënyrë të mirë apo në një mënyrë të keqe, dita e sotme ju sjell një shans për të marrë kontrollin që ju nevojitet kaq dëshpërimisht. Do të keni mundësi të drejtoni situatën ku dëshironi të shkojë.

Gaforrja
Në punë, ju duhet t’i kujtoni vetes që jo gjithçka prehet plotësisht mbi supet tuaja. Ndaloni t’i bëni presion vetes në aspektin profesional. Sot mund të njihni një person interesant që mund të rezultojë personi që keni endërruar gjithmonë.

Luani
Nëse jeni përpjekur të filloni një romancë të re, ose thjesht po kërkoni të forconi nivelin e romancës në marrëdhënien tuaj aktuale, sot mund të keni një mundësi të mrekullueshme! Ju mund të krijoni një ambient të përsosur për disa momente marramendëse dhe t’i tregoni dikujt të caktuar se sa i vlerësoni ato në jetën tuaj.

Virgjeresha
Ju keni pritur kohën e duhur për të kapur një shans dhe dita e sotme mund të rezervojë diçka interesante në aspektin profesional. Nëse tregoni gatishmërinë e duhur, gjithçka do të shkojë sipas planeve tuaja. Në marrëdhënien tuaj në çift, mund të kaloni një normale.

Peshorja
Emocionet e shëmtuara po rriten brenda jush sot, dhe nuk ka rëndësi pse. Po kaloni nëpër disa ndjesi të ndryshme dhe do t’ju duhet që t’i sqaroni ato. Nëse jeni në një lidhje, gjasat janë që të kaloni momente të mrekullueshme me partnerin.

Akrepi
Edhe nëse jeni në mes të një marrëveshje biznesi, duhet të dëgjoni instiktin tuaj nëse ai ju thotë të largoheni në minutën e fundit. Mendja juaj është e akorduar në energjitë e njerëzve të tjerë sot, dhe ju do të jeni në gjendje të kuptoni kur dikush po gënjen. Në dashuri, mësoni të jeni më tolerant.

Shigjetari
Mund të ndjehet si një aventurë kur një person tërheqës të hyjë papritur në orbitën tuaj. Para se të filloni një bisedë, vëzhgojeni atë për pak kohë. Dëgjoni ato që thonë, si e thonë dhe si reagojnë njerëzit ndaj tij. Ky është një person që i pëlqen të merret seriozisht.

Bricjapi
Ju jeni prekeni më shumë nga faktet dhe shifrat sesa nga lotët ose nga tradhtia. Ju jeni të uritur për mendimin analitik tani, dhe mendja juaj dëshiron të shohë gjërat në terma bardh e zi. Prandaj, do të shoqëroheni më shumë me njerëz që nuk janë të interesuar të bëjnë biseda të vogla, por që synojnë projekte të rëndësishme.

Ujori
Mos harroni se miqtë tuaj kanë jetën e tyre, edhe pse ata gjithmonë kanë qenë prane jush për të dëgjuar problemet tuaja dhe për t’ju inkurajuar. Do të ishte e këshillueshme që të tregoheni më i pavarur në disa vendime profesionale. Në dashuri, gjërat duken stabël.

Peshqit
Falë një arritjeje të kohëve të fundit, duhet të ndjeheni shumë më të sigurt! Ju mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme për të fituar më shumë autoritet gjatë jetës tuaj dhe të vini në veprim disa ide të reja. Pavarësia juaj është diçka që duhet ta shijoni
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Akrepi
Edhe nëse jeni në mes të një marrëveshje biznesi, duhet të dëgjoni instiktin tuaj nëse ai ju thotë të largoheni në minutën e fundit. Mendja juaj është e akorduar në energjitë e njerëzve të tjerë sot, dhe ju do të jeni në gjendje të kuptoni kur dikush po gënjen. Në dashuri, mësoni të jeni më tolerant.

Biznesat vuuu tek un lool lool lool

Heu pse kur sjam tolerante ne dashuri une :p lool
 

Magdalena

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari
Mund të ndjehet si një aventurë kur një person tërheqës të hyjë papritur në orbitën tuaj. Para se të filloni një bisedë, vëzhgojeni atë për pak kohë. Dëgjoni ato që thonë, si e thonë dhe si reagojnë njerëzit ndaj tij. Ky është një person që i pëlqen të merret seriozisht.
Po mer , ne kom si ushtar lool
 

Ledia

😇👩‍👦‍👦😇
Qashtu posii ta mbeshtes
Binjaket
A po ndiheni të mbingarkuar nga dikush apo diçka e re në jetën tuaj? Pavarësisht nëse jeni të mbingarkuar në një mënyrë të mirë apo në një mënyrë të keqe, dita e sotme ju sjell një shans për të marrë kontrollin që ju nevojitet kaq dëshpërimisht. Do të keni mundësi të drejtoni situatën ku dëshironi të shkojë.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Qashtu posii ta mbeshtes
Binjaket
A po ndiheni të mbingarkuar nga dikush apo diçka e re në jetën tuaj? Pavarësisht nëse jeni të mbingarkuar në një mënyrë të mirë apo në një mënyrë të keqe, dita e sotme ju sjell një shans për të marrë kontrollin që ju nevojitet kaq dëshpërimisht. Do të keni mundësi të drejtoni situatën ku dëshironi të shkojë.
?Screenshot_20200805-123749~2.png
 
Top