Horoskopi: Parashikimi Serioz

Hera

Banned
Horoskopi ditor, e Shtunë 11 Prill 2020


-1-835x4351557382212-1-696x3631578655019-1-696x363.jpg

Dashi
Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka qe iu shqetëson dhe se bashku do arrini te zgjidhni çdo gjë. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te takuar dashurinë e jetës se tyre. Bëjini sytë katër! Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente dhe te mos kryeni investime shume te mëdha.

Demi
Dite shume e zymte kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do arrini dot te flisni qetësisht me partnerin dhe mosmarrëveshjet do vazhdojnë te thellohen. Beqaret do kenë një dite paksa me ndryshe. Mundësitë për njohje te reja me persona te veçante do jene te shumta. Ne planin financiar mos i lini pas dore problemet e vogla sepse ato mund te zmadhohen shume.

Binjaket
Asnjë planet nuk do mund ta turbulloje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ju dhe partneri do jeni si një ekip i forte qe mund te përballoni çdo lloj sfide. Beqaret do kenë shume besim tek vetja e tyre dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar situata do jete me e përshtatshme për te kryer edhe ndonjë investim me tepër sesa zakonisht.

Gaforrja
Edhe për ju kjo dite do jete mjaft e vështirë. Do keni shume debate me atë qe keni ne krah dhe nuk do arrini t’i zgjidhni dot telashet. Beqaret do vazhdojnë te jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk do kenë shume fat. Mundohuni te qëndroni me tepër kohe me miqtë. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Luani
Te dashuruarit do jene te gatshëm te bëjnë çfarëdo lloj sakrifice vetëm për t’ia kaluar sa me mire me personat qe kane ne krah. Beqaret do kenë takime pafund dhe do mund te zgjedhin cilin person te duan. Shfrytëzojeni ditën sepse nuk vijnë gjithmonë kohe te tilla. Financat do kenë tronditje te mëdha, kështu qe matuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi.

Virgjeresha
Nuk do kuptoheni shume mire me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe here pas here mund te debatoni. Ju do jeni me kokëfortët ne fakt sepse ai do beje edhe ndonjë lëshim. Kujdes! Beqaret do kenë takime, por duhet te reflektojnë me kujdes para se te hedhin çdo hap. Situata financiare do ketë përmirësime, megjithatë nuk duhen bere menjëherë shpenzime marramendëse.

Peshorja
Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe askush nuk do mund t’iu beje dot për vete edhe pse do mundohet. Dashuria pe rate qe keni ne krah kalon çdo kufi. Beqaret nuk do kenë shume dëshirë te njihen me persona te rinj dhe do mbeten me te njëjtin status. Ne planin financiar mos bëni asnjë çmenduri sepse do keni probleme serioze.

Akrepi
Do keni shume rivale ne dashuri gjate kësaj dite kështu qe mbajeni pranë partnerin dhe surporizojeni atë gjate gjithë kohës. Beqaret nuk do jene shume te sigurte për atë qe duan dhe nuk do dine çfarë te bëjnë kur t’iu bëhen ftesa. Mos u nxitoni për asgjë! Ne planin financiar duhet te jeni me te arsyeshëm dhe nuk do kryeni asnjë shpenzim te tepruar.

Shigjetari
Konfigurimi i yjeve do jete shume i mire sot për jetën sentimentale te çifteve. Do jeni me te dashur dhe me tolerante me personin qe keni ne krah prandaj lidhja juaj do marre një drejtim edhe me pozitiv. Beqaret do kenë propozime te shumta, por do kenë frike te marrin vendime. Me financat duhet te tregoheni vigjilente sepse situata mund te përkeqësohet ndjeshëm.

Bricjapi
Jeta ne çift do jete shume e qëndrueshme sot dhe nuk do keni as problemin me te vogël me personin qe iu ndodhet pranë. Komunikimi dhe toleranca do vazhdoje te jete pika juaj me e forte. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te shpirtit te tyre binjak, por pa ndonjë rezultat konkret. Financat do jene te dobëta për shkak te disa shpenzimeve te detyrueshme qe do iu duhet te kryeni.

Ujori
Dita e sotme do jete një nga me te bukurat e këtij viti. Do kuptoheni me se miri me personin qe keni ne krah dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret do jene edhe me realiste dhe nuk do kërkojnë me ngulm te krijojnë menjëherë një lidhje. Ne planin financiar duhet te tregoheni paksa me te matur me shpenzimet qe te mos keni probleme serioze.

Peshqit
Dite pozitive kjo për gjithë te dashuruarit. Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me te. Beqaret do jene sensuale dhe joshës. Te shumte do jene personat qe do kërkojnë t’iu bëjnë për vete, por vetëm njeri prej tyre do jete fatlumi. Ne planin financiar do jeni me fat dhe do kryeni investimet e nevojshme.
 

Attachments

 • -1-835x4351557382212-1-696x3631578655019-1-696x363.jpg
  -1-835x4351557382212-1-696x3631578655019-1-696x363.jpg
  39.6 KB · Shikime: 0
 • -1-835x4351557382212-1-696x3631578655019-1-696x363.jpg
  -1-835x4351557382212-1-696x3631578655019-1-696x363.jpg
  39.6 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Shigjetari
Konfigurimi i yjeve do jete shume i mire sot për jetën sentimentale te çifteve. Do jeni me te dashur dhe me tolerante me personin qe keni ne krah prandaj lidhja juaj do marre një drejtim edhe me pozitiv. Beqaret do kenë propozime te shumta, por do kenë frike te marrin vendime. Me financat duhet te tregoheni vigjilente sepse situata mund te përkeqësohet ndjeshëm.
flmns shume
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Shfrytëzojeni ditën sepse nuk vijnë gjithmonë kohe te tilla

?
Ik andej
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
12 Prill 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Situata gjatë kësaj dite nuk duket aspak ideale. Mund të prishet nga gjithçka, ndaj bëni kujdes! Papritmas do të gjeni një dëshirë të madhe për të dashuruar.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Keni dëshirë që të kaloni kohë me njerëzit që kanë standarde dhe jo ata që lëkunden. Duhet ti vendosni vetes disa rregulla dhe limite, por jo shumë. Njerëzit që janë të vështirë për tu kënaqur, ju prishin humorin.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
I keni idetë e qarta se ku duhet të jeni dhe si doni që të paraqiteni. Do të shkoni vetëm aty ku e keni të domosdoshme. Aty ku nuk është e nevojshme do të qëndroni larg dramave dhe do të mbani vendin tuaj.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Do të arrini që kaloni çdo trazirë dhe rrëmujë. Jeni në kërkim të emocioneve të reja dhe mund të lini veten të rrëmbeheni nga një histori premtuese.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Nëse bëni gjëra të menduara mirë, kurseni stresin. Përgjithësisht çfarëdolloj gjëje që të dalë nga mendja juaj, mund t’ua bëj jetën më të thjeshtë.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Nuk mund të largoheni nga gjëra që ekzistojnë brenda vetes tuaj. Kështu që bëni mirë të merreni me gjëra nga të cilat nuk doni të largoheni. Reflektoni dhe jetoni pa pakënaqësi, pasi kështu do të shikoni se çdo gjë do të funksionojë.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Do të jeni mjaft të ngurtë në raportin në çift. Nuk do ti shikoni gjërat pozitivisht, duke rrezikuar që të ngjallni debate. Jeni të interesuar të shikoni fillimisht gjërat negative dhe më tej drejtimet e tjera.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Po tregoheni shumë të ashpër me veten tuaj. Kjo ka të bëjë që nga mënyra e ushqyerjes, ndjenjën e fajit dhe shumë zgjedhje për të cilat kritikoni veten.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Arsyeja se pse jo të gjithë mund të fitojnë një herë, është sepse shanset nuk janë gjithmonë njëlloj. Nuk ekziston një skenar, i cili mund të garantojë fitoren për të gjithë.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Ekzistojnë shumë sinjale që mund t’iu shtyjnë të dilni nga rutina e zakonshme. Mund të ndiqni një mënyrë veprimi alternative, krejt ndryshe nga sa jeni mësuar.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Për të pasur sukses me bashkëpunëtorët, thojuni se çfarë keni në mend që të bëni. Po ashtu thojuni atyre se çfarë keni bërë, krijoni siguri dhe më tej veproni.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Nuk jeni natyrë që ndikoheni kollaj, të paktën nëse nuk e doni diçka me shpirt. Nëse dëshira juaj plotësohet lehtësisht, është me vend që të pyesni veten se si ndodh diçka e tillë. Reflektoni mirë
 
 • Më pëlqen
Reactions: D.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Për të pasur sukses me bashkëpunëtorët, thojuni se çfarë keni në mend që të bëni. Po ashtu thojuni atyre se çfarë keni bërë, krijoni siguri dhe më tej veproni.
Me ne fund lajme te mira.
 

Monique

With or Without u
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Arsyeja se pse jo të gjithë mund të fitojnë një herë, është sepse shanset nuk janë gjithmonë njëlloj. Nuk ekziston një skenar, i cili mund të garantojë fitoren për të gjithë
Sot nuk luj Zog se qekam pa fat lol
Do luj domino lol
 
 • Haha
Reactions: D.

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Nëse bëni gjëra të menduara mirë, kurseni stresin. Përgjithësisht çfarëdolloj gjëje që të dalë nga mendja juaj, mund t’ua bëj jetën më të thjeshtë.

What?
Te mendoj?
Nuk po e gjej te fjalori lol
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
16 Prill 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Ju pret një ditë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit pozitiv të yjeve. Duhet të përvishni mëngët, por mundohuni që të mos merrni të mirëqenë gjithçka që ndodh, sidomos në punë. Mbajini sytë hapur.
Demi
20 Prill - 20 Maj
E enjtja do të jetë një ditë gjatë së cilës do të ndiheni shumë të vendosur dhe do të fokusoheni vetëm në punë. Përfitoni nga kreativiteti që ju sjell Neptuni.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Mundohuni që të përfitoni nga prania e Venusit në shenjën tuaj, për tu angazhuar më shumë në dashuri, duke qenë se e keni lënë pas dore kohëve të fundit. Është momenti i rikuperimit.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Mund të ndiheni disi nën presion gjatë këtyre ditëve, për shkak të ngarkesës në punë. Ka ardhur kohë që të vlerësoheni për meritat tuaja, ndaj mos hiqni dorë.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Planetet do të jenë në anën tuaj duke ju mbështetur dhe do të ndiheni të karikuar me energji. Duhet të bëni kujdes ndaj ndikimit të Uranit, pasi mund ta gjeni veten shumë posesiv.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Tregoni kujdes ndaj asaj që doni dhe përcaktoni mirë objektivat tuaja në punë. Nga ana tjetër mos lini pas dore dashurinë, e cila do ju bëjë që të ndiheni mirë.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Mund të ndiheni nën humor gjatë kësaj dite dhe rrezikoni që të lini mënjanë çdo gjë që ju shqetësoni. Vetëm kështu do të gjeni qetësinë tuaj.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Mund të merrni disa përgjigje të cilat i kërkoni prej kohësh, por bëni kujdes që të mos e teproni me debate, sidomos mes miqsh.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Edhe pse mund të keni ndonjë dyshim, përkushtohuni shumë në punë dhe bëni kujdes në dashuri, pasi mund ta keni lënë pas dore. Sfera sentimentale do të jetë mjaft e favorizuar.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Në sajë të ndikimit të Hënës tek të lindurit e shenjës së virgjëreshës, do të arrini që të përqendroheni maksimalisht në çdo synim tuajin. Më në fund yjet ju buzëqeshin.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që t’i përkushtoheni më shumë partnerit tuaj, sidomos nëse gjatë kësaj periudhe keni pasur momente krize dhe debatesh. Kjo ditë premton rikuperim.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Ju pret një ditë pozitive, ku Hëna dhe Neptuni do të kenë ndikim të favorshëm. Mundohuni që t’i merrni më të mirën ditës.
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që t’i përkushtoheni më shumë partnerit tuaj, sidomos nëse gjatë kësaj periudhe keni pasur momente krize dhe debatesh. Kjo ditë premton rikuperim.
Tani po qe do qesh. @badboy me ty e kam depsez:p
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Luani eshte gjithmon full me energji ?
 
 • Puç
Reactions: D.

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Simboli i flutures eshte qe i sjell fat tjerve kur i ulet ne trup kshuqe vej luanin e shkyi krejt mos i sjell fat kujt hahahaha

Pikerisht per ket motiv perdor fluturen ? ?
Ps: Dhe luani zbutet perpara nje bukurie te till
original.gif
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
17 Prill 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Do të keni mundësi që të zgjidhni probleme në dashuri. Në këtë moment duhet të qartësoni idetë, pasi është një ditë e mirë për të menduar për projektet. E premtja është mjaft e favorshme edhe sa i takon punës, ku do të ketë zhvillime pozitive.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Në këtë periudhë do të ndihet shumë lodhja, pasi nuk po flini mirë. Duhet të mundoheni që të dëgjoni më shumë dhe të flisni më pak në këtë moment. Bëni kujdes që të mos e shkarkoni stresin në raportin në çift.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri do mund të zgjidhen disa probleme dhe çiftet e reja do të jenë mjaft të favorizuara. Bëni kujdes që të mos lodheni shumë.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm nga pikëpamja sentimentale. Duhet të mundoheni që të bëni paqe, nëse jeni përballur me probleme. Kujdes maksimal duhet treguar në punë.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Mundohuni që të mos nervozoheni për kot. Dashuria do të jetë mjaft pozitive, ku do keni mundësi që të bëni projekte premtuese. Në punë, mund të hiqni dorë nga diçka që nuk ju kënaq.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Duhet të mundoheni që të mos thoni gjëra që nuk i mendoni dhe të mos e jepni fjalën, nëse nuk jeni në gjendje që ta mbani. Në sferën sentimentale mund të keni pasiguri. Edhe nëse jeni ndjerë të lodhur, mundohuni që të mos i shtyni gjërat që duhet ti bëni patjetër.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Duhet të tregoheni pozitiv pasi gjatë këtyre ditëve do keni mundësi që të hidhni bazën e emocioneve të rëndësishme. Bëni mirë që ti shtyni për moment tjetër debatet në çift. Në punë, duhet të thoni çfarë mendoni dhe do të vlerësoheni.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
E premtja do të jetë nën ritmin e duhur, ku pasioni nuk do të jetë si zakonisht. Është një periudhë e mbushur me lodhje, ndaj bëni mirë të përqendroheni në gjërat që pëlqeni. Në punë lodhja do të jetë e pranishme, por me kalimin e orëve gjërat do të përmirësohen.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ky nuk është momenti i duhur për një lidhje, pasi mund të ketë dyshime. Bëni kujdes ndaj të vërtetës së parehatshme dhe gjërave të pathëna. Kujdes duhet treguar edhe me financat.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Keni nevojë për siguri në mënyrë që të veproni. Po ashtu keni ide të shumta premtuese. Në punë, ky mund të jetë një moment rishikimi ndaj zgjedhjeve të bëra prej kohësh.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që të ruani qetësinë, pavarësisht se kjo është një periudhë e mbushur me nervozizëm. Do e keni të vështirë që të kënaqeni. Në punë, duhet vëmendje e veçantë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Duhet të bëni kujdes në dashuri pasi do e keni Hënën kundër dhe kjo gjë mund të pengojë shumë gjëra. Mundohuni që të mos lodheni shumë, pasi do të ishte mirë që të mos shtyni gjërat më të rëndësishme.
 
 • Më pëlqen
Reactions: D.
Horoskopi Ditor
17 Prill 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Do të keni mundësi që të zgjidhni probleme në dashuri. Në këtë moment duhet të qartësoni idetë, pasi është një ditë e mirë për të menduar për projektet. E premtja është mjaft e favorshme edhe sa i takon punës, ku do të ketë zhvillime pozitive.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Në këtë periudhë do të ndihet shumë lodhja, pasi nuk po flini mirë. Duhet të mundoheni që të dëgjoni më shumë dhe të flisni më pak në këtë moment. Bëni kujdes që të mos e shkarkoni stresin në raportin në çift.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri do mund të zgjidhen disa probleme dhe çiftet e reja do të jenë mjaft të favorizuara. Bëni kujdes që të mos lodheni shumë.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm nga pikëpamja sentimentale. Duhet të mundoheni që të bëni paqe, nëse jeni përballur me probleme. Kujdes maksimal duhet treguar në punë.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Mundohuni që të mos nervozoheni për kot. Dashuria do të jetë mjaft pozitive, ku do keni mundësi që të bëni projekte premtuese. Në punë, mund të hiqni dorë nga diçka që nuk ju kënaq.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Duhet të mundoheni që të mos thoni gjëra që nuk i mendoni dhe të mos e jepni fjalën, nëse nuk jeni në gjendje që ta mbani. Në sferën sentimentale mund të keni pasiguri. Edhe nëse jeni ndjerë të lodhur, mundohuni që të mos i shtyni gjërat që duhet ti bëni patjetër.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Duhet të tregoheni pozitiv pasi gjatë këtyre ditëve do keni mundësi që të hidhni bazën e emocioneve të rëndësishme. Bëni mirë që ti shtyni për moment tjetër debatet në çift. Në punë, duhet të thoni çfarë mendoni dhe do të vlerësoheni.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
E premtja do të jetë nën ritmin e duhur, ku pasioni nuk do të jetë si zakonisht. Është një periudhë e mbushur me lodhje, ndaj bëni mirë të përqendroheni në gjërat që pëlqeni. Në punë lodhja do të jetë e pranishme, por me kalimin e orëve gjërat do të përmirësohen.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ky nuk është momenti i duhur për një lidhje, pasi mund të ketë dyshime. Bëni kujdes ndaj të vërtetës së parehatshme dhe gjërave të pathëna. Kujdes duhet treguar edhe me financat.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Keni nevojë për siguri në mënyrë që të veproni. Po ashtu keni ide të shumta premtuese. Në punë, ky mund të jetë një moment rishikimi ndaj zgjedhjeve të bëra prej kohësh.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që të ruani qetësinë, pavarësisht se kjo është një periudhë e mbushur me nervozizëm. Do e keni të vështirë që të kënaqeni. Në punë, duhet vëmendje e veçantë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Duhet të bëni kujdes në dashuri pasi do e keni Hënën kundër dhe kjo gjë mund të pengojë shumë gjëra. Mundohuni që të mos lodheni shumë, pasi do të ishte mirë që të mos shtyni gjërat më të rëndësishme.
Tkam dhi mu ne dashni se njelloj single se single ngela hahahahaha
 
 • Haha
Reactions: D.

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
"mos nervozoheni për kot"

????
Ajo hyn te kualitetet
 
 • Haha
Reactions: D.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që të ruani qetësinë, pavarësisht se kjo është një periudhë e mbushur me nervozizëm. Do e keni të vështirë që të kënaqeni. Në punë, duhet vëmendje e veçantë.
Jam e qet jam e qet :p
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
18 Prill 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Dite edhe me mosmarrëveshje, por edhe me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund. Beqaret do realizojnë takime vërtet interesante te cilat mund t’ua shndërrojnë jetën përgjithmonë. Situata financiare do konsolidohet tej mase. As vete nuk do e kuptoni sepse gjithçka do vendoset ne rregull.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Do ju kushtoni rëndësi te madhe edhe detajeve te vogla sot juve te dashuruarit dhe gjerat do ecin për mrekulli. Do i harroni njëherë e mire problemet dhe mosmarrëveshjet e dikurshme. Beqaret do vërtiten gjate gjithë kohës ne kërkim te dashurisë, por nuk do e gjejnë atë. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni shume edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Jeta sentimentale e çifteve do jete e favorizuar ne çdo moment. Do dashuroheni me ëmbëlsi me atë qe keni ne krah. Priten dashuri me shikim te pare gjate kësaj dite për beqaret. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht për ta. Ne planin financiar përfitoni nga atmosfera e qete për te riorganizuar gjendjen sepse me vone do jete e pamundur.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Te dashuruarit do kalojnë një dite shume normale dhe aspak problematike. Ne mbrëmje mund te ketë edhe ndonjë darke romantike. Ju beqaret nuk duhet t’iu besoni plotësisht atyre qe do iu joshin sepse disa janë eksperte te gënjeshtrave. Do vuani me vone nëse nxitoheni. Ne planin financiar situata do ndërlikohet edhe me tepër për shkak te shpenzimeve te detyruara.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Merkuri nuk do krijoje kushtet e favorshme sot për te dashuruarit dhe nga ana tjetër do i nxite ata te debatojnë me njeri-tjetrin. Dita do jete delikate. Beqaret do jene te pafat dhe nuk do e gjejnë personin e ëndrrave. Financat do jene shume te mira. Do i kryeni te gjitha shpenzimet e domosdoshme dhe do ju mbeten edhe disa para për t’i hequr mënjanë.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Dite e mrekullueshme dhe e mbushur me kënaqësi pa fund kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni te bekuar nga yjet ne çdo moment. Beqaret do kenë një dite plot angazhime dhe nuk do kenë mundësi për te dale neper takime. Financat do jene ne një gjendje me te mire se kohet e fundit, por ende nuk është koha për te bere investime te tejskajshme.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Do jeni mjaft ne humor gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe do përgatisni surpriza pa fund për partnerin. Shpeshherë do përjetoni kënaqësi te papërshkrueshme. Beqaret do qëndrojnë serish te vetmuar dhe do e vuajnë tej mase këtë. Mos e fajësoni gjithë kohës veten për gjendjen delikate te financave, por mundohuni te gjeni nga një zgjidhje.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Dite shume e turbullt dhe e mbushur me mosmarrëveshjet te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishit ëndërruar. As beqaret nuk do arrijnë ta bëjnë për vete atë qe kane kohe qe e pëlqejnë dhe kjo do i mërzitë. Jupiteri do iu beje me te organizuar ne planin financiar. Situata do vije duke u përmirësuar.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Venusi do e mbroje sot jetën tuaj ne çift. Klima do jete e ngrohte dhe ju do jeni mjaft seksuale. Do jeni te kuptueshëm dhe do toleroni mjaft. Edhe beqaret me ne fund do vendosin pak rregull ne jetën e tyre. Tregohuni sa me te hapur ndaj takimeve dhe mund te ndeshni personin e ëndrrave. Projekti qe kishit menduar për te përmirësuar financat do te realizohet.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Jeta sentimentale e çifteve do jete e favorizuar. Iu jeni nder ata qe i jepni një rëndësi te madhe asaj dhe e gjeni kohen kurdoherë. Do ndiheni mire sot. Edhe jeta e beqareve do jete me e animuar. Do keni takime interesante te cilat mund t’iu ndryshojnë rrjedhën e gjithçkaje. Mos e lini zgjedhjen e problemeve financiare për me vone, merruni sot sepse situata mund te ndërlikohet.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Gjate kësaj dite do flisni për disa tema delikate me partnerin tuaj. Ai do iu kuptoje dhe do iu mbështesë ne gjithçka. Edhe ata qe kane pasur probleme do mund te vendosin paqen. Dita për beqaret do jete shume e këndshme. Do keni takime interesante me persona qe ia vlen te krijoni një lidhje. Financat do jete te qëndrueshme, por gjithsesi nuk është momenti i duhur për te bere transaksione.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do merreni vesh për çdo gjë me personin qe keni ne krah dhe priten veç gjera te mira te ndodhin. Për beqaret do ketë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa aq. Financat do jene mjaft delikate. Do ju duhet durim dhe mund për ta stabilizuar situatën sa me pare.
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Qashtu .dmth dashnia vuuuu ket jave une..kush do jet ky qe ka ket fat me mu ?
21 Maj - 20 Qershor
Jeta sentimentale e çifteve do jete e favorizuar ne çdo moment. Do dashuroheni me ëmbëlsi me atë qe keni ne krah. Priten dashuri me shikim te pare gjate kësaj dite për beqaret. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht për ta. Ne planin financiar përfitoni nga atmosfera e qete për te riorganizuar gjendjen sepse me vone do jete e pamundur.
 
Qashtu .dmth dashnia vuuuu ket jave une..kush do jet ky qe ka ket fat me mu ?
21 Maj - 20 Qershor
Jeta sentimentale e çifteve do jete e favorizuar ne çdo moment. Do dashuroheni me ëmbëlsi me atë qe keni ne krah. Priten dashuri me shikim te pare gjate kësaj dite për beqaret. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht për ta. Ne planin financiar përfitoni nga atmosfera e qete për te riorganizuar gjendjen sepse me vone do jete e pamundur.
Un....meqe u liru do vish me x5 plum nga shkodra ne lezhe me autorizim vec per moglin
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Gjate kësaj dite do flisni për disa tema delikate me partnerin tuaj. Ai do iu kuptoje dhe do iu mbështesë ne gjithçka. Edhe ata qe kane pasur probleme do mund te vendosin paqen. Dita për beqaret do jete shume e këndshme. Do keni takime interesante me persona qe ia vlen te krijoni një lidhje. Financat do jete te qëndrueshme, por gjithsesi nuk është momenti i duhur për te bere transaksione.
Edhe horoskopin e paska zaptuar qetesia.
 
Top