Horoskopi: Parashikimi Serioz

Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Venusi do të hyj shumë shpejt në shenjën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Çiftet që kanë kohë bashkë, janë ata që rrezikojnë më shumë. Ata që prej pak kohësh kanë ndryshuar punë, mund të fillojnë më në fund që të gjejnë zgjidhje.
Venus uer ar ju majn frend ??
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
2 Prill 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Ju pret një ditë e lodhshme, sidomos nga pikëpamja sentimentale. Momentalisht situata nuk paraqitet e qetë, madje mund të jetoni në dy histori paralele.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Mundohuni që të mos lodheni shumë dhe mos bëni më shumë se gjërat e domosdoshme. Dashuria do të jetë mjaft e favorshme, ku do të keni bashkëpunim. Në punë do të ketë ndryshime, ku disa prej tyre mund të kenë nisur tashmë.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Në sferën sentimentale duhet qartësi dhe sinqeritet i plotë. Ndërsa në punë mund të merrni propozime të papritura, të cilat nuk duhet ti injoroni.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Nëse jeni përballur me shpenzime të tepërta, tashmë do ta gjeni veten duke debatuar me partnerin/en. Pavarësisht kësaj Hëna është në shenjën tuaj. Në këtë periudhë do të ndiheni disi të lodhur dhe nervoz. Mundohuni që të qetësoheni.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Nëse jeni vetëm, me gjasë nuk jeni në kërkim të lidhjeve apo angazhimeve të reja. Në raportet në çift mund të ketë grindje, të cilat duhen menaxhuar me kujdes.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Dashuria do të jetë disi problematike, ku do të jeni mjaft kërkues gjë që do të shkaktojë debate të forta. Ky është momenti i duhur për të çuar përpara disa çështje profesionale.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Hëna do të ketë ndikim të kundërt, ku tashmë duhet të rrini sa më larg debateve. Mos bëni gjëra vetëm për të kënaqur të tjerët. Në punë do të përballeni me dyshime, pasi nuk do dini si të veproni.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Dashuria më në fund do të shënojë përmirësim, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Në punë ka nevojë për durim, veç mundohuni që të mos mendoni vetëm për anën ekonomike.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Mundohuni që të rrini larg debateve. Kjo e mërkurë nuk do të jetë e favorshme sa i takon raportit sentimental, sidomos për ata që janë të dyjëzuar në dy lidhje, shkruan noa.al. Në punë, do të ketë përmirësim.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Mbrëmja do të jetë nën ritmin e duhur. Në dashuri Hëna do të ketë ndikim të kundërt, ku nuk përjashtohen debatet. Në punë do të ketë të reja të rëndësishme. Propozimet që do të merrni duhen analizuar me kujdes.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Ju pret një ditë e tensionuar. Mirëpo pavarësisht kësaj në dashuri mund të ketë një ndjenjë të rëndësishme. Bëni kujdes ndaj debateve, pasi gjatë kësaj të enjteje do të jeni shumë konfliktual, por nuk është e thënë që keni të drejtë. Puna ju streson dhe jeni të lodhur.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Puna do të jetë mjaft stresuese, duke mos ju lënë të qetë. Nga ana tjetër keni dëshirë për të dashuruar, por Venusi ju krijon probleme. Në punë mund të keni probleme me eprorin.
 

MrsA

Mr. A
Hera ke publiku horoskop dite te merkure, shihe pak shigjetarin lol
 
  • Haha
Reactions: D.

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Ky horoskopi im flet vetem per grindje
Si nuk i tha njeher goja: sot do bohesh e bukur
Sot do te duan te gjith
@Darius Hec cik ktu ankohu dhe ti
 

Darius

DENY IGNORANCE
ANIMA, ne kemi lindur per tu grindur, nuk ben per ne monotonia, ne duam dinamike, emocione, zjarr, nerv, dhune, shikime sy per sy, ngrysje vetullash, pastaj per flokesh ne shtrat... :sneaky:
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
ANIMA, ne kemi lindur per tu grindur, nuk ben per ne monotonia, ne duam dinamike, emocione, zjarr, nerv, dhune, shikime sy per sy, ngrysje vetullash, pastaj per flokesh ne shtrat... :sneaky:
Po i boj copy paste ?????
Doja me rifillu meditimin dje por e qava fare... i futa dhe nje panine me Nutella dhe ohooo rehat ?
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
3 Prill 2020


Dashi
21 Mars - 19 Prill
Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, ndaj mundohuni që të relaksoheni. Ky është momenti i duhur për të lënë pas debatet me partnerin/en. Sa i takon punës, mundohuni që të shikoni përpara për të përcaktuar të ardhmen tuaj.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Ju pret një ditë nën ritmin e duhur, ku Hëna do të ketë ndikim të kundërt, duke sjellë keqkuptime në dashuri. Në punë, mund të ketë ndonjë pengesë për shkak të Marsit dhe Saturnit.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Ju pret një ditë pozitive në sajë të ndikimit të Venusit në shenjën tuaj. Ka shumë mundësi përpara jush, ndaj përfitoni nga kjo periudhë për të çuar përpara idetë tuaja.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
E premtja do të jetë mjaft e favorshme, ku do të ketë përmirësim në raport me më parë. Historitë e dashurisë që do të lindin së fundmi, janë mjaft premtuese. Do të ndiheni mjaft të qetë dhe aktiv.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Venusi do të ketë ndikim pozitiv tek të lindurit e kësaj shenje dhe Hëna do të jetë e pranishme. Dita do të jetë mjaft e favorshme, por mundohuni që të mos bëni shumë gjëra njëherësh, pasi mund të nervozoheni.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri do të ketë momente nervozizmi, ndaj mundohuni që të jeni më të durueshëm. Në punë, duhet të mendoni lidhur me një projekt, por ju duhen shumë para, ndaj mundohuni që të reflektoni mirë.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Dashuria do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit tranzit të Venusit në shenjën tuaj. Në punë, duhet të shmangni diskutimet, ndaj mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Ndonjë debat i vogël në dashuri do të jetë i pranishëm, ku do të ketë gjëra që duhen zgjidhur sa më shpejt. Bëni kujdes me paratë dhe mundohuni që të kontrolloni shpenzimet.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Në dashuri duhet të jeni më të pranishëm dhe të mundoheni që të zgjidhni disa keqkuptime të mundshme. Shmangni ngritjen e barrierave! Në punë, mos i besoni dikujt që nuk e njihni mirë.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Më në fund Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt dhe do ju ndihmojë në dashuri, veç bëni kujdes që të mos tensionoheni shumë. Edhe në punë, nuk duhet të nervozoheni, sidomos, nëse ju duhet të mbyllni nj marrëveshje të rëndësishme.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm në dashuri, pasi Hëna do të ketë ndikim të kundërt. Sa i takon jetës profesionale, bëni kujdes me shpenzimet dhe investimet, sidomos pasi së fundmi ka pasur shumë pak hyrje.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Gjatë kësaj të premteje do bënit mirë që të shmangnit debatet dhe ballafaqimet. Ndonjëherë është më mirë të tregoheni indiferent. Në punë kontaktet janë mjaft të favorshme, edhe pse Venusi do të ketë ndikim negativ dhe ju fton që të bëni kujdes.
 

Hera

Banned
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
E premtja do të jetë mjaft e favorshme, ku do të ketë përmirësim në raport me më parë. Historitë e dashurisë që do të lindin së fundmi, janë mjaft premtuese. Do të ndiheni mjaft të qetë dhe aktiv.


Pooooo si jam sot si gaforre ⭐⭐⭐⭐⭐
 

Endrra

VIP
V.I.P
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
E premtja do të jetë mjaft e favorshme, ku do të ketë përmirësim në raport me më parë. Historitë e dashurisë që do të lindin së fundmi, janë mjaft premtuese. Do të ndiheni mjaft të qetë dhe aktiv.


Pooooo si jam sot si gaforre ⭐⭐⭐⭐⭐
moj dhe ti merimange qenke ???
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
7 Prill 2020


Dashi
21 Mars - 19 Prill
Ju pret një ditë gjatë së cilës do të bënit mirë që të shmangnit debatet, sado e vështirë mund të jetë. Mundohuni që të mos mendoni për sherret e ditëve të fundi dhe të relaksoheni. Me financat duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të mos shpenzoni shumë.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Në dashuri situata do të përmirësohet, sidomos për çiftet e lindura muajve të fundit. Gjërat do të komplikohen, nëse partneri/ja nuk është i qartë. Puna do të ecë më së miri.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Dashuria do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit të Hënës, ku një takim, mund t’iu dhurojë emocione të bukura. Në punë, mundohuni që të ruani qetësinë dhe të shmangni debatet.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Në dashuri do të përballeni me polemika, debate, por edhe do të nxirri në pah vlerat tuaja. Duhet të mundoheni të njihni njerëz të rinj dhe të bëni miqësi, duke mos u ndikuar nga e kaluara. Në punë do të ketë tension.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Mund të jeni zhgënjyer dhe kjo gjë ju nervozon. Megjithatë më në fund, do të keni mundësi që të jetoni më mirë emocionet tuaja. Në punë do të ketë ndonjë problem që kërkon zgjidhje. Kujdes duhet të tregoni edhe me shpenzimet.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Mundohuni që të mos stresoheni shumë. Do të ndiheni të pakënaqur dhe diçka do ju mungojë. Në dashuri shmangni debatet, sidomos nëse ka luhatje, pasi veçse do të përkeqësoni situatën. Nga ana tjetër, do të ndiheni gjithë energji dhe dëshirë për të vepruar.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri ka diçka që ju shqetëson. Në këtë periudhë keni dëshirë për të dalë, për të takuar njerëz të rin dhe për tu ndjerë mirë. Ndërsa në punë, nuk do të ketë ndryshime të mëdha.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Do të ketë përmirësime nga pikëpamja fizike dhe psikologjike. Do të keni shumë dëshirë për të dashuruar. Ky është një moment shumë i mirë sa i takon emocioneve. Në punë gjërat do të jenë disi të komplikuara, ndaj duhet të angazhoheni maksimalisht.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Kjo ditë do të jetë ideale për dashurinë dhe për të qëndruar me njeriun që doni. Parashikohen emocione të mëdha në horizont. Në punë, mundohuni që të jeni pozitiv edhe pse mund të ketë probleme dhe tensione.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Mundohuni që të shmangni problemet dhe debatet, pasi mund t’iu kthehen kundër. Në dashuri keni nevojë që të zgjidhni disa probleme dhe keqkuptime. Kujdes maksimal duhet edhe në punë.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Do të ndjeni dëshirën për të bërë një ndryshim, ndoshta të zhvendoseni ose transferoheni. Ky është momenti i duhur për të zgjidhur probleme që kanë të bëjnë me punën dhe financat. Në dashuri, situata do të përmirësohet.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
E marta ju ka dhuruar pozitivitet, por dashuria do të jetë ende mjaft e komplikuar. Do të ketë stres dhe nuk do të arsyetoni me shumë kthjelltësi. Në punë bëni mirë që të shmangni ndryshimet.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Në dashuri ka diçka që ju shqetëson. Në këtë periudhë keni dëshirë për të dalë, për të takuar njerëz të rin dhe për tu ndjerë mirë. Ndërsa në punë, nuk do të ketë ndryshime të mëdha.

Kuu me thy qafen ne kte kohe? Lol
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mund të jeni zhgënjyer

O @Hera boj skip Luanit lol ❤
Un zhgenjehem kollaj faktikisht
Si qepar... prisja te gjeja akoma cokollat te bardh dhe hic?
 

Monique

With or Without u
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Kjo ditë do të jetë ideale për dashurinë dhe për të qëndruar me njeriun që doni. Parashikohen emocione të mëdha në horizont. Në punë, mundohuni që të jeni pozitiv edhe pse mund të ketë probleme dhe tensione
ehe , ja sa te vesh kpucet dhe u nisa lol lol
 

Hera

Banned
horoskopi për ditën e mërkurë 8 prill 2020


Dashi


Nëse jeta juaj sentimentale nuk ju kënaq dhe ndiheni vetëm, ka ardhur momenti për të qartësuar gjërat dhe për të marrë një vendim. Është një moment reflektimi. Edhe në punë duhet të reflektoni, pasi me ndikimin e kundërt të Hënës, duhet të mendoheni mirë para se të hidhni një hap të guximshëm.


Demi

E mërkura do të sjellë përmirësim të ndjeshëm. Në dashuri gjërat do të ecin më së miri, ku shumë çështje duhen sqaruar, duke rigjetur qetësinë. Mund të bëni plane edhe për zgjerim familje. Në punë, do liroheni nga situata prej të cilave nuk ndiheshit rehat.

Binjakët

Ky është një moment mjaft pozitiv. Duhet të zgjidhni disa çështje ekonomike, të mbetura pezull. Në dashuri Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, e rëndësishme është që të mos mundoheni që të çoni përpara me çdo kusht, histori që nuk funksionojnë.

Gaforrja

Saturni nuk do të ketë më ndikim të kundërt, pavarësisht se Hëna do të qëndrojë larg. Mund të ketë një përmirësim në sferën emocionale. Shumë miqësi do të ecin mirë, ndaj pranoni propozimet që mund t’iu bëhen. Në punë, gjërat do të shkojnë në drejtimin e duhur, ku do të ketë lajme të favorshme.

Luani

Ka ardhur momenti i sqarimeve. Nëse jeni duke jetuar një histori klandestine, nuk do të ndiheni mirë, pasi keni nevojë për siguri dhe stabilitet. Lajme të mira do të ketë në punë, nëse keni një aktivitet tuajin.

Virgjëresha

Në dashuri do të jeni të mbushur me dyshime, pasi nuk e dini se sa mund ti besoni personit tjetër, sidomos nëse nuk ka shumë kohë që e njihni. Në punë, diçka nuk do të ecë siç dëshironi, por problemet do të zgjidhen.

Peshorja

Në këtë moment janë mjaft të favorshme emocionet. Nëse jeni në një lidhje prej shumë kohësh, duhet të bëni kujdes dhe të mos bëni gabime për të cilat mund të pendoheni. Bëni mirë që të shtyni me disa ditë, disa çështje që kanë të bëjnë me punën.

Akrepi

Muaji i kaluar ka qenë i komplikuar dhe i mbushur me probleme. Tashmë do të keni mundësi që të merrni frymë më lirë. Do të ndiheni më të lirë për të dashuruar dhe për ta lënë veten të lirë. Në sferën profesionale do të ketë të reja premtuese, shkruan noa.al. Kush ka një aktivitet të vetin, do t’i duhet të marrë disa vendime me rëndësi.

Shigjetari

Do të ndiheni të lodhur dhe do i shikoni gjërat me shumë negativitet. Mundohuni që të mos merrni vendime pa reflektuar mirë më parë. Në dashuri, ka nevojë për ndryshim. Ky është momenti i duhur, për të bërë projekte për të ardhmen.

Bricjapi

Keni dëshirë për të dalë, për të takuar njerëz të rinj dhe për të qëndruar me ata që doni. Por kjo periudhë nuk është shumë e favorshme. Nëse në raportin në çift po përballeni me probleme, duhet të bëni shumë kujdes. Në punë, do të keni shumë ide, por të ardhurat nuk do ju mjaftojnë, ndaj rrezikoni që të lini gjithçka në mes.

Ujori

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe çdo gjë do të ecë mirë sa i takon emocioneve. Edhe pse jeni përballur me shumë probleme, është dikush të cilin e keni shumë përzemër, me të cilin mund të afroheni dhe të bëni paqe. Në punë do të ketë momente tensioni.

Peshqit

Do të ketë një përmirësim të përgjithshëm të situatës. Raportet që ecin përpara prej shumë kohësh, mund të kenë nevojë për sqarim dhe për të gjetur marrëveshje. Në punë dhe në sferën ekonomike, duhet të reflektoni mirë, para se të veproni. /a.y/noa.al
 
Ujori

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe çdo gjë do të ecë mirë sa i takon emocioneve. Edhe pse jeni përballur me shumë probleme, është dikush të cilin e keni shumë përzemër, me të cilin mund të afroheni dhe të bëni paqe. Në punë do të ketë momente tensioni.
si behet paqia? :p
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
9 Prill 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Kjo është një periudhë mjaft e favorshme për emocionet. Në këtë moment mund të përfshiheni në dy histori njëherësh, ndërsa do të ishte më mirë që të zgjidhnit vetëm njërën prej tyre. Në punë pritet që të merrni një përgjigje me rëndësi.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Do të ndiheni shumë të lodhur dhe keni nevojë që të pushoni. Mund të ndiheni konfuz edhe në sferën sentimentale, ndaj bëni mirë që të shmangni reagimet impulsive. Duhet të bëni kujdes edhe në planin ekonomik, duke mos shpenzuar shumë.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Në raportin në çift situata do të përmirësohet dhe mund të ketë një riafrim. Nëse nuk keni shumë kohë që keni dalë nga një lidhje, mund të keni mundësi të reja. Në punë do të ketë përmirësime dhe do të ndiheni të vlerësuar.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, duke stimuluar emocionet e bukura. Në dashuri më e keqja ka kaluar. Nëse nuk ka pasur një shkëputje përfundimtare, në punë, do të ketë përmirësime.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri duhet kujdes dhe qetësi. Nëse do ju bëhet një ftesë, mos e refuzoni! Në punë, do keni mundësi që të vendosni që të mbyllni një situatë e cila nuk ju kënaq.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi nëse ka diçka që nuk shkon, është më mirë që të flisni dhe ti zgjidhni gjërat. Në punë do të ketë ndryshime me rëndësi.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Ky është një moment shumë i mirë për ndjenjat, ku do të jeni të mbushur me energji dhe dëshirë për të vepruar. Projektet në çift janë mjaft të favorizuara. Në punë do të jeni gjithë energji, edhe pse mund të ketë ndryshime të nevojshme.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Pavarësisht se ka momente nervozizmi, në dashuri gjërat do të ecin më së miri. Çiftet që do të krijohen, do të jenë mjaft të favorizuara. Në punë, mos i zvarrisni shumë gjërat.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Në punë mund të përballeni me probleme dhe shqetësime, ndaj mundohuni që të mos i shkarkoni në sferën sentimentale. Në dashuri duhet të tregoheni të kujdesshëm. Mundohuni që të jeni më të qetë.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Gjatë kësaj të enjteje do jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri, çiftet e konsoliduara mund të bëjnë diçka më shumë, madje mund të përjetohen edhe ndryshime. Mundohuni që të rezistoni në punë dhe të mos çoni dëm, gjithçka që keni bërë deri më tani.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Kjo ditë do të sjellë lodhje dhe nervozizëm. Gjërat në dashuri mund të mos ecin mirë dhe raporti në çift do të jetë i mbushur me dyshime. Në punë duhet përkushtim, por rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Hëna do të kompensojë ndikimin e kundërt të Venusit dhe në dashuri, mund të bëhet diçka më shumë. Do të jeni të gatshëm për të shkuar kundër njerëzve që doni. Në punë, mund të ndiheni shumë të kënaqur, ndaj duhet të veproni me kujdes.
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Kjo ditë do të sjellë lodhje dhe nervozizëm. Gjërat në dashuri mund të mos ecin mirë dhe raporti në çift do të jetë i mbushur me dyshime. Në punë duhet përkushtim, por rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë.
Ksaj i thone pirv o prift ne prill pirv ??
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
10 Prill 2020


Dashi
21 Mars - 19 Prill
Mundohuni që të shmangni debatet, të vjetra apo të reja qofshin. Disa probleme do të kërkojnë kohë për tu zgjidhur, por përmirësimi nuk do të vonojë. E premtja do të jetë e mbushur me nervozizëm.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Ju pret një ditë pozitive. Në dashuri do të ketë një përmirësim të përgjithshëm dhe problemet mund të zgjidhen, ndërsa kush është vetëm mund të njohë dikë. Në punë mund të ketë zhvillime premtuese.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
E premtja do të jetë mjaft pozitive. Në dashuri do të ketë një rikuperim të përgjithshëm dhe problemet do mund të zgjidhen. Kush është vetëm do të ketë mundësi që të njohë dikë. Në punë, mund të ketë të zhvillime të reja.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Në këtë moment mund të keni ide të qarta në sferën sentimentale dhe kjo gjë do ju stresojë. Ndërsa në punë, nuk do të mungojnë mundësitë dhe përmirësimi është fare pranë.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Ju pret një ditë stresuese dhe e mbushur me nervozizëm. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe problemet në dashuri, mos i përcillni në raportet me të tjerët. Në punë gjërat nuk do të shkojnë siç dëshironi dhe do të ketë vonesa. Mos u tensiononi, por ruani qetësinë.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Në punë do të ketë përmirësime të ndjeshme dhe ky do të jetë momenti ideal, për të bërë propozime të reja. Situata profesionale do të ndikojë pozitivisht edhe në raport me të tjerët.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Në dashuri duhet të tregoheni të durueshëm. Bëni kujdes me çështjet ekonomike, pasi mund të keni debate me partnerin/en. Puna do të jetë mjaft e komplikuar, ndaj bëni durim.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft nervoz, por pavarësisht kësaj gjërat në dashuri do të ecin më së miri. Në punë situata do të jetë jo shumë e favorshme, ndaj mendoni se si ta përmirësoni.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Mundohuni që të mos bëni më shumë nga ç’mundeni dhe ndaluni pak. Në dashuri dhe në raport me të tjerët, gjërat do të komplikohen, ku do të ketë dyshime dhe rimendime. Problemet nuk do të mungojnë në punë.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri do të nisë përmirësimi, duke qenë të favorizuar nga yjet. Bëni mirë që të mbani nën kontroll mërzinë dhe agresivitetin. Në punë nuk duhet të jeni negativ, pasi gjërat nuk janë aq keq sa i mendoni.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Në dashuri gjërat nuk do të jenë perfekte, por shumë shpejt do të përmirësohen. Mund të jeni bërë më cinik dhe egoist, nëse keni kohë që jeni vetëm. Në punë, ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni. Nëse ajo që po bëni nuk ju pëlqen, bëni mirë që të hiqni dorë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Situata është në përmirësim të lehtë. Në dashuri do të jeni të përhumbur në mendime dhe ka gjëra të cilat duhen sqaruar. Edhe sa i takon punës, do të keni dyshime.
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Në dashuri gjërat nuk do të jenë perfekte, por shumë shpejt do të përmirësohen. Mund të jeni bërë më cinik dhe egoist, nëse keni kohë që jeni vetëm. Në punë, ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni. Nëse ajo që po bëni nuk ju pëlqen, bëni mirë që të hiqni dorë.

Me mire prishet. Najs najs
 
Top