• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Horoskopi : Parashikimi per sot

Ultraviolet

I have a happy personality with a heavy soul
Luani
Përgatituni për një ditë të mbushur plot aktivitete shoqërore dhe për biseda mjaft të këndshme. Nëse keni ndërmend të bëni shoping, kjo e premte nuk është dita e duhur. Bëni kujdes me gjendjen financiare, pasi ka gjasa të dilni jashtë buxhetit tuaj.

@Frank tma kishe than perpara sdo kisha bo prap shopping 😭😭😭😭
Ishin me skonto ama!
 

Frank

Sun but serious :p
Horoskopi për ditën e sotme, 9 nëntor 201967886539-6E81-42D5-8157-93907DBDD623.png

Dashi
Kujdes duhet të tregoni me shëndetin, i cili gjatë kësaj periudhe paraqitet pak i dobët. Edhe pse mëngjesi do të jetë pak i vështirë për t’i marrë gjërat me optimizëm, gjithçka do t’i kthehet normalitetit gjatë pasdites.

Demi
Në fushën sentimentale duket se gjithçka është mirë dhe, gjithashtu, fundjava do të jetë e mbushur me alegri. Disa
iniciativa në aspektin ekonomik do të pengohen si pasojë e mungesës së koordinimit.

Binjakët
Përpiquni ta kaloni këtë ditë në shoqërinë e ndonjë libri ose ndonjë aktiviteti artistik që ju mbush me frymëzim. Mos kaloni shumë kohë me grupe të mëdha njerëzish, sepse do të privoheni nga kreativiteti.

Gaforrja
Do të jeni të favorizuar në aspektin profesional. Në vendin e punës mund të merrni lëvdata, por edhe ndonjë shpërblim financiar. Një angazhim i papritur mund t’ju detyrojë të punoni deri në orët e vona.

Luani
Kjo ditë do të jetë e favorshme për të bërë blerje me leverdi. Bëni kujdes që të mos blini sende që nuk ju nevojiten vetëm për shkak të një çmimi të ulët. Në mbrëmje do të jeni i rrethuar nga miqtë dhe njerëz që ju mbështesin.

Virgjëresha
Sot mënyra e vendosjes së planetëve ju bën nervoz. Kjo mund të shkaktojë pengesa në komunikim. Përpiquni të anuloni disa angazhime profesionale, sepse mund ta gjeni veten në keqkuptime.

Peshorja
Dita e sotme do të jetë nga ato ditët gri, por aspak armiqësore. Mund ta gjeni veten në ndonjë situatë të ndërlikuar, por falë eksperiencë që keni do ta kaloni gjithçka me lehtësi.

Akrepi
Sot është dita për të buzëqeshur dhe për të shprehur nivelin tuaj të optimizmit. Bëhuni gati që pasditen ta kaloni në shoqërinë e partnerit ose njerëzve tuaj të dashur. Me paratë do të keni një raport miqësor sot.

Shigjetari
Në aspektin romantik keni nevojë për më shumë romancë dhe intimitet. Prandaj përpiquni të gjeni kohë për partnerin tuaj. Shmangni mosmarrëveshtjet në sektorin e punës.

Bricjapi
Dita mund të nisë me ritme pozitive veçanërisht në çështjet e dashurisë. Entuziazmi nuk do të mungojë as në aspektin profesional. Në orët e pasdites dhe të mbrëmjes parashikohet një takim i veçantë.

Ujori
Mësoni të thoni jo në momentet kur nuk jeni dakord me diçka. Kjo gjë do të vlerësohet shumë në aspektin profesional. Në punë do të ketë surpriza të këndshme. Në dashuri jo gjithçka po ecën sipas planit.

Peshqit
Sot do të kaloni disa momente stresante si pasojë e disa punëve të papërfunduara. Mos lini asgjë për në momentin e fundit në mënyrë që të shmangni edhe problemet me ankthin.
 

Senseo

😌
Ujori
Mësoni të thoni jo në momentet kur nuk jeni dakord me diçka. Kjo gjë do të vlerësohet shumë në aspektin profesional. Në punë do të ketë surpriza të këndshme. Në dashuri jo gjithçka po ecën sipas planit.
Mire qe me the te pergatitem shpirterisht :p
 

Ultraviolet

I have a happy personality with a heavy soul
Në mbrëmje do të jeni i rrethuar nga miqtë dhe njerëz që ju mbështesin.

Sdu asnji sot
Vetem nje dyshek dhe 1 batanije 😁
Kshu qe ky horoskop genjen
 

Desa

Temet nosce
Sot do të kaloni disa momente stresante si pasojë e disa punëve të papërfunduara. Mos lini asgjë për në momentin e fundit në mënyrë që të shmangni edhe problemet me ankthin.

Unë nuk përfundoj lol Kam tenndencë të hap punë mbi punë :)
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Sot do të kaloni disa momente stresante si pasojë e disa punëve të papërfunduara. Mos lini asgjë për në momentin e fundit në mënyrë që të shmangni edhe problemet me ankthin.

Unë nuk përfundoj lol Kam tenndencë të hap punë mbi punë :)
Peshku edhe ti Desa!

Po qe njesoj me kete. : )
 

Hilarious

Nothing lasts forever..🍃🍁🍃🍃🍂
Virgjëresha
Sot mënyra e vendosjes së planetëve ju bën nervoz. Kjo mund të shkaktojë pengesa në komunikim. Përpiquni të anuloni disa angazhime profesionale, sepse mund ta gjeni veten në keqkuptime.
sa mire qe ra shi se do kisha dal e do beja sherre kot
 
Top