Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Dmth kur fillon deti më dal në sipërfaqe të tokës, i përpin dhe këto lart, ajrin dhe zjarrin lool
Aw kshu po mpelqenka ??????
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
ca muaji i bie bricjapi ?? se e e gjej vet kush ka lind ne ate muaj
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kerkohen bricjapa per lidhe te lezetshme e afatgjate ???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
epo @Comedy_Central

Sorry Crossing Lines GIF by Ovation TV
 
Top