Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

???

mami im sot:
Spo prek gjo me dor se ngele duke me bertit ne telefon qe sdo ndihm. Kshu qe po rri si mysafire ... ma bo dhe nje kafe ?406eafcf37e983ecf2c6f0a736335595.jpg
 
? @Senseo mos mi nxirr tgjitha ne shesh

Ne fakt eshte shum e vertet.
Por s'eshte vetem ceshtje krenarie, thjesht na thyhet dicka ne brendesi qe nuk rekuperohet.
 
  • Haha
Reactions: D.

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Ohhh dreri lool
 
Top