• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Histori personale, Bajraktari i fundit i Hotit

Lauri

Anunnak
Bajraktari mysliman i fshatit me mbi 500 shtëpi katolike

Në fshatin kufitar Hot të Malësisë së Madhe, aty ku numërohen mbi 500 shtëpi katolike, jeton bajraktari mysliman i këtij fshati, Ermir Bajraktari, në tokën e të cilit ngrihet edhe kisha e fshatit.

Malësorët e respektojnë dhe e nderojnë këtë burrë, si bajraktarin e zonës. Ai është ndër burrat që ftohet për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të ndryshme dhe faljen e gjaqeve.
/bota sot
Histori personale, Bajraktari i fundit i Hotit

 

Aver

VIP
Titulli: Histori personale, Bajraktari i fundit i Hotit

Shembull i mire per bashkejetesen nderfetare : )
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Histori personale, Bajraktari i fundit i Hotit

Veziri i paska thene qe do behesh bajraktar nqs do behesh mysliman. Mysliman me interes mbranda nje dite, dhe pa dite asgje mbi islamin, keshtu jane bere mysliman shqiptaret.
Ose ndryshe kjo quhen Kriptokrishterim, Mysliman diten e katolik naten, vetem keshtu mbijetonin familjet shqiptare. Ja pse shquhemi per tolerance fetare.

Kriptokrishterimi ne Shqiperi: Nj
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Histori personale, Bajraktari i fundit i Hotit

Sa mirë. Kjo është bashkjetesë fetare që e kemi vetëm ne shqiptaret, një mrekulli mes popullit tonë që nuk do e prek njeri.
 
Top