• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet Permanent Aop Lushi

Harem

Antarë
Hiqet nga acc list Aop Lushi per sjellje te pa hijshme ndaj sop..

[21:34] <SmS> [21:32] <&Mega> !ban Suela-qeflija
[21:34] <SmS> Mega
[21:34] <SmS> lejohet
[21:35] <&Mega> se lexove ca tha
[21:35] <&Mega> prani
[21:35] <SmS> [21:32] * citybank sets mode: +b *!*@Fajtori-3D9450FB.access.telenet.be
[21:35] <SmS> [21:32] * Suela-qeflija was kicked by citybank (citybank)
[21:35] <&Mega> i bona ban
[21:35] <&Mega> SmS
[21:35] <&Mega> ska faj ai
[21:35] <&Mega> se ajo shkrujti banal me
[21:35] <&Mega> prani
[21:36] <SmS> cops
[21:36] <SmS> Jo kb
[21:36] <SmS> !ban nick
[21:36] <SmS> :)
[21:36] <+cops> Lol sms
[21:36] <SmS> se kemi lluksin akoma
[21:36] <SmS> me bere kb
[21:36] <+cops> Pak
[21:36] <SmS> per raste tilla
[21:36] <+cops> Ishte
[21:36] <SmS> cops
[21:36] <+cops> Doja bej mujore
[21:36] <SmS> Po te them ne tilla jo kb
[21:36] <+cops> Lol
[21:36] <SmS> ban nick
[21:36] <&Mega> [21:32] (Suela-qeflija) me pelqejn cunat me bibilush 30 cm e siper
[21:37] <&Mega> kshu me e lon ee
[21:37] <&Mega> me shkrujt?
[21:37] <+cops> Mega mos vrit trunin
[21:37] <&Mega> te thash qe shkrujti banal me lal
[21:37] <+cops> Lol
[21:37] <SmS> Mega
[21:37] <+cops> E mbaj un per siper
[21:37] <&Mega> jo lal
[21:37] <SmS> po beje ban nick
[21:37] <SmS> :)
[21:37] <&Mega> un s lexoj kto
[21:37] <&Mega> se jom goc
[21:37] <+Guardian> NDIHME: The Ka nevoje per ndihme.
[21:37] <&Mega> dhe skom hy me lexu kto
[21:37] <&Mega> ban ne nick me i bona
[21:38] <+cops> Mega ec mpuc
[21:38] <+cops> Lol
[21:38] <&Mega> she ky
[21:38] <&Mega> :p
[21:38] <SmS> Mega
[21:38] <SmS> [21:32] * citybank sets mode: +b *!*@Fajtori-3D9450FB.access.telenet.be
[21:38] <SmS> [21:32] * Suela-qeflija was kicked by citybank (citybank)
[21:38] <+cops> Lol
[21:38] <SmS> ky i beri kb
[21:38] <&Mega> po un jom Mega
[21:38] <SmS> jo ban nick
[21:38] <SmS> lol
[21:38] <&Mega> sjom cops
[21:38] <+cops> Cops perton ja fut direkt ip
[21:38] <+cops> Me cell
[21:38] <&Mega> SmS sma merr menja qe te pelqejn kto ty qe shkrujn kshu :p
[21:39] <&Mega> apo ?
[21:39] <&Mega> jom gabim?
[21:39] <+cops> Mega sms vdes per kto
[21:39] <SmS> [21:38] <+cops> Cops perton ja fut direkt ip
[21:39] <SmS> [21:38] <+cops> Me cell
[21:39] <+cops> Ahahah
[21:39] <SmS> duhet te marr si poziten si sop me te fol
[21:39] <SmS> ?
[21:39] <SmS> spo te flisja si sop deri tani
[21:39] <SmS> po te keshilloja
[21:40] <+cops> Sms skam ge bej me opoziten
[21:40] <SmS> Mega sme pelqejne
[21:40] <+cops> Jam pushtet
[21:40] <SmS> cops
[21:40] <&Mega> SmS pse me qorton pra?
[21:40] <&Mega> :p
[21:40] <SmS> sdua ta perdor pushtetin
[21:40] <&Mega> sbona asi gabim
[21:40] <&Mega> me duket ktu
[21:40] <SmS> e kam besdi
[21:40] <&Mega> ca Pushteti thu me?
[21:40] <SmS> Mega
[21:40] <SmS> Lol
[21:41] <&Mega> euu zoti modh
[21:41] <SmS> po flas me cops
[21:41] <+cops> Sms je me njerin e gabuer lali
[21:41] <&Mega> ok
[21:41] <+Lushi> hahahahahhahahaha
[21:41] <SmS> cops
[21:41] <SmS> Mire pra ca te them une
[21:41] <SmS> beje prap :)
[21:41] <+cops> Cops tani pin cic
[21:42] <+cops> Perseri e bej kur flasin ashu
* Retrieving #Stafi modes...
[21:42] <SmS> cops
[21:42] <SmS> ca foli nicku Suela-qeflija!
[21:42] <SmS> ?
[21:43] <+Lushi> 21:33] <Suela-qeflija> me pelqejn cunat me bibilush 30 cm e siper
[21:43] <+Lushi> :)
[21:43] <SmS> dhe mori ban
[21:43] <SmS> ne nick?
[21:43] <+Lushi> yess
[21:43] <SmS> atehere
[21:43] <SmS> ca duhet kb
[21:43] <SmS> ?
[21:43] <+Lushi> se ishte proxy
[21:43] <+Lushi> hengri dhe akill
[21:43] <+Lushi> hahahahahahaha
[21:43] <SmS> E dallove ti se ishte proxy?
[21:44] <+Lushi> un po
[21:44] <SmS> pse nuk i bere ti kb qe kur hyri
[21:44] <SmS> pa folur?
[21:44] <+Lushi> thjesht i kisha duart e zena
[21:44] <+Lushi> po shikoj nje film pornografik
[21:44] <SmS> !k Lushi kujdes fjalorin!
[21:44] * Lushi was kicked by Stafi (kujdes fjalorin! (SmS))
[21:44] * Joins: Lushi (69@Love.in.Brazil)
[21:44] * Stafi sets mode: +v Lushi
[21:44] <+Lushi> SmS ti pse bo kick tani
[21:45] <SmS> Kuptojeni njeher e mire nuk e kemi lluksin akoma per te nxjerr usera me kb nuk them se do i lejme te shajne e te bejne
[21:45] <+Lushi> 1 dit u bone sop
[21:45] <SmS> por behuni pak me tolerant
[21:45] <+Lushi> dhe ndryshove komplet
[21:45] <SmS> Lushi
[21:45] <SmS> sepse ktu ka dhe femra ok?
[21:45] <+Lushi> leji mer cunat rehat
[21:45] <+Lushi> ta shijojn chatin
[21:45] <+Lushi> e bone si repart ushtarak
[21:45] <SmS> dhe nese ti sdi te respektosh nje vend ku ka femra eshte mungese e jotja jo e imja?
[21:46] <+Lushi> shiko se dole jasht temes komplet
[21:46] <SmS> brenda temes jam
[21:46] <+Lushi> perqendrohu te rregullorja
[21:46] <SmS> [21:45] <SmS> Kuptojeni njeher e mire nuk e kemi lluksin akoma per te nxjerr usera me kb nuk them se do i lejme te shajne e te bejne
[21:46] <SmS> [21:45] <SmS> por behuni pak me tolerant
[21:46] <+cops> Brb shifni main
[21:46] <+cops> Lerni llafet
[21:46] <+Lushi> cops zemer
[21:46] <+Lushi> un nderyva per ty
[21:46] <+Lushi> se ishte gati me te heq aopin
[21:46] <+Lushi> se nuk rri dot pa u gric ky
[21:47] <+cops> Lushi mos vraj trurin per mu vlla
[21:47] <+cops> Sma ndin cfar shkrujn ktu
[21:47] <+Lushi> mir pra ktheja mos e lejo te tflasi si oficeri ushtarin
[21:47] <+Lushi> se ka dhe shefa te tjer siper ktij
[21:47] <+Lushi> ktu qendro bukuria
[21:48] <SmS> Lushi
[21:48] <+cops> Lushi amon
[21:48] <SmS> e vertete se ka shefa
[21:48] <+cops> Se sma ndin per acsses
[21:48] <+cops> Mu
[21:48] <SmS> por une e thash fjalen time
[21:48] <SmS> jo dac merreni si keshille
[21:48] <SmS> dac merreni si presion
[21:48] <+Lushi> SmS thjesht clirohu nga emocionet
[21:48] <SmS> ju dini dhe veproni tani
[21:48] <SmS> :)
[21:48] <+Lushi> dhe shijoje
[21:48] <+cops> Sms me mus bjeri shkurt
[21:48] <+cops> Stop taking with
[21:48] <+cops> Me
[21:48] <SmS> e mire pra se flasim
[21:49] <SmS> ne nje hap te dyte
[21:49] <SmS> ;)
[21:49] <SmS> kete here fola si sms :)
[21:49] <+Lushi> hahhahaahahaa
[21:49] <+Lushi> ej seriozisht eke ne jemi shok ktu
[21:49] <+cops> Sms ke hyr me vones tek fajtori lali
[21:49] <+cops> Paske marr veten qafe
[21:50] <+Lushi> cops hahahahahahaha
[21:50] <SmS> e 3 muaj kam
[21:50] <+cops> Jam user I fajes qe 98
[21:50] <SmS> i ri jam :)
[21:50] <+Lushi> Mega ti si mendon
[21:50] <+cops> Kshu se sja vlen te bej debate pa lidhje
[21:50] <&Mega> Lushi ,, un mendoj ti harrojm ca u bo,, dhe te dalim ne Main :)
[21:50] <+Guardian> NDIHME: ChatoShqip_903 Ka nevoje per ndihme.
[21:51] <+cops> Mega un i kam harru me koh
[21:51] <+cops> Lol
[21:51] <&Mega> ;)
[21:51] <+cops> Se. Vras mendjen

Nderkoh ke ndihme
[21:50] * Joins: ChatoShqip_903 (Mibbit@17410CD1.93A9105B.B4DB2AE0.IP)
[21:51] * Ndihme sets mode: +o SmS
[21:51] -Ndihme:#Ndihme- OP command used for SmS by SmS
[21:51] * SmS sets mode: +v ChatoShqip_903
[21:51] <@SmS> ChatoShqip_903 urdhero?
[21:51] <@SmS> ChatoShqip_903 deshiron ndihme?
[21:52] <@SmS> ChatoShqip_903 deshiron ndihme?
[21:52] * Joins: ChatoShqip_454 (Mibbit@Fajtori-2BDF77BF.drikict.net)
[21:52] * SmS sets mode: +b *!*Mibbit@*.93A9105B.B4DB2AE0.IP
[21:52] * ChatoShqip_903 was kicked by SmS (#shqiperia Per Chat!)
[21:53] * SmS sets mode: +v ChatoShqip_454
[21:53] <@SmS> ChatoShqip_454 po?
[21:53] <+ChatoShqip_454> per cfar esht kjo dhoma
[21:53] <@SmS> kjo dhome sherben per ndihme
[21:53] <@SmS> rreth kanalit #Shqiperia
[21:53] * Dream^IrC is now known as AlbaniaIrC
[21:53] <+ChatoShqip_454> mir atere do me ndimosh icik tma rrush
[21:53] <@SmS> probleme me bane e gjera tilla
[21:53] <@SmS> po re
[21:53] <@SmS> Lol
[21:53] * SmS sets mode: +b *!*Mibbit@*.drikict.net
[21:53] * ChatoShqip_454 was kicked by SmS (#shqiperia Per Chat!)

#Stafi

[21:52] <+Guardian> NDIHME: ChatoShqip_454 Ka nevoje per ndihme.
[21:54] <SmS> cuna
[21:54] <SmS> sa merreni ketu me llafe mund te jepni edhe ndihme apo te beni dicka me te dobishme
[21:54] <SmS> ju sygjerova dicka
[21:54] <SmS> dhe so nevoja me bo rrolin e ironikut
21:54] <+Lushi> SmS un skom brisk me vete
[21:54] <+Lushi> hahahahaha
[21:54] <SmS> se di ta bej edhe une ok?
[21:55] <SmS> [21:54] -ChanServ- Lushi deleted from #shqiperia access list.
[21:55] <SmS> [21:55] -ChanServ- Lushi deleted from #ndihme access list.
[21:55] <SmS> [21:55] -ChanServ- Lushi deleted from #Stafi access list.
[21:55] <SmS> Mqs ske brisk
[21:55] <SmS> futi i part
[21:55] <SmS> :)
[21:55] <+Lushi> dakord yesss sirr
[21:55] * Parts: +Lushi (69@Love.in.Brazil) (parting...)
[21:55] <SmS> Ka tjeter qe ben ironikun?
 
Top