• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet nga acc Trip

Harem

Antarë
Kam hequr nga Aop Nick Trip per arsyeje ofendim ne kanalin #Stafi kundrejt aop Alesia per me teper flasin logset me poshte.. pres mendimin e kolegeve tjere dhe Founderit per nje mendim te perbashket ne denim permanent apo denim javor... per me shume keni logset me poshte qe kam arritur te siguroj..


Session Start: Fri Apr 28 15:21:40 2017
Session Ident: #Stafi
[15:21] * Now talking in #Stafi
[15:21] * Topic is '4"Only #Shqiperia Staff" Qendroni te informuar rreth ngjarjeve ne lidhje me menaxhimin e #Shqiperia ne: http://www.forumivirtual.com/rreth-kanalit-shqip-ria-184/rregullorja-per-aop-sop-24552/'
[15:21] * Set by miku on Tue Apr 18 16:36:33
[15:21] -Stafi- [#Stafi] VINI RE: Pseudonime te tipit Gay/Less Tashme lejohen te hyjne ne #Shqiperia. Ndersa sjellja dhe fjalori ofendues/kercenues ndaj kujtdoqofte ndeshkohet me ban ose kick.
[15:21] <+alesia> Shko gjetke
[15:21] <+Trip> ate qe te pyeta
[15:21] <+Trip> pastaj
[15:21] <+alesia> Jo me mua
[15:21] <&Atte> ckeni mer
[15:21] <+Trip> me te tjerat
[15:21] <+alesia> Trip
[15:21] <+Trip> he
[15:21] <+alesia> Jo me mua thash
[15:22] <+Trip> me ke
[15:22] <+alesia> Kaq po te them
[15:22] <+Trip> po shkerdhehesh
[15:22] <+Trip> ne prv
[15:22] <+Trip> ?
[15:22] <+alesia> Se spyes une kush je ok
[15:22] <&Atte> avash njeher
[15:22] <+Trip> e moj
[15:22] <+Trip> se pyetje bera
[15:22] <&Atte> Trip: cke mer?
[15:22] <+Trip> mo u nxe
[15:22] <+Trip> ue
[15:22] <+Trip> :)
[15:22] <+alesia> Ti je nje cop malaka vlaka
[15:22] <+alesia> Qe sdi pse mer frym akoma
[15:22] <+alesia> Debil
[15:23] <+Trip> o buce
[15:23] * Quits: +Trip (Flash@3BE89456.B3A792E3.4474E313.IP) (User has been banned from Fajtori.Com (7Proxy/Ofendime/Flood/Abuzime))
[15:23] * Parts: +alesia (Mibbit@Korcare.ktu.bre.lalke) (parting...)
[15:23] <&Atte> lol
[15:23] <&Atte> ma le kb gati
 
Top