• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqen usera me vop ne kanalin #Shqiperia

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pershendetje !

Ju informoj qe eshte pastruar lista Vop ne kanalin #Shqiperia. Do ju lutesha te gjitheve mos te ndermerni asnje veprim pa e propozuar me perpara ne forum. Useri qe duhet te shtohet ''Vop'' duhet te kete disa veti per tu mare parasysh shtimi i tij, dhe mbi te gjitha duhet te kete konsensusin e shumices se Sop-ve.

[13:36:45] -ChanServ- cradle_of_filth_girl deleted from #shqiperia access list.

[13:36:54] -ChanServ- t0fx deleted from #shqiperia access list.

[13:37:05] -ChanServ- [xhenson] deleted from #shqiperia access list.

[13:37:14] -ChanServ- i deleted from #shqiperia access list.

[13:37:23] -ChanServ- [CoLOSseO] deleted from #shqiperia access list.

[13:37:33] -ChanServ- d3n deleted from #shqiperia access list.

[13:37:40] -ChanServ- DELANA deleted from #shqiperia access list.

[13:37:46] -ChanServ- new_york_boy deleted from #shqiperia access list.

[13:39:52] -ChanServ- Berti deleted from #shqiperia access list.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Hiqen usera me vop ne kanalin #Shqiperia

Per mendimin tim te hiqen gjith ato ce jan me vop se ka prep IN2U
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Hiqen usera me vop ne kanalin #Shqiperia

Nuk e kuptoj clidhje kane userat qe nuk kane aksesin Sop ne kete nenforum ?!
Merruni me detyrat qe ju jane ngarkuar se ceshtjet tona i zgjidhim vete !
O flori avash me te rrujtmet se sdi te ket nai berber ne profesion ketu.
 
Top