• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
¤¤¤|13:09|¤ <@BjOnDi> !seen AjSi
¤¤¤|13:09|¤ <@Ndihme> L'ultima volta che ho visto AjSi è stato 46 giorni, 12 ore, 46 minuti fa.
¤¤¤|13:11|¤ <@BjOnDi> !seen Thedoctor
¤¤¤|13:11|¤ <@Ndihme> L'ultima volta che ho visto Thedoctor è stato 29 giorni, 14 ore, 29 minuti fa.
¤¤¤|13:13|¤ <@BjOnDi> !seen BabeOlicious
¤¤¤|13:13|¤ <@Ndihme> L'ultima volta che ho visto BabeOlicious è stato 45 giorni, 13 ore, 21 minuti fa.


AjSi ka pas acc vetem ne #Ndihme ndersa BabeOlicious ne #Ndihme & #stafi


¤¤¤|15:28|¤ -ChanServ- thedoctor è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|15:28|¤ -ChanServ- thedoctor è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|15:28|¤ -ChanServ- thedoctor è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
¤¤¤|15:28|¤ -ChanServ- BabeOlicious non trovato nella lista nella lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|15:28|¤ -ChanServ- BabeOlicious è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|15:29|¤ -ChanServ- BabeOlicious è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
¤¤¤|15:29|¤ -ChanServ- AjSi non trovato nella lista nella lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|15:29|¤ -ChanServ- AjSi è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|15:30|¤ -ChanServ- AjSi non trovato nella lista nella lista di accesso di #stafi.
 
Top