• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

hiqe [Ai]

Adi_el

Founder
[22:38] <@Adi_el> se ca bani jkuve ke dhomat e tjera
[22:38] <@Adi_el> sna intereson re
[22:38] <@Adi_el> ok
[22:38] <@Adi_el> ?
[22:38] <@[AI]> vk
[22:38] <@Adi_el> u morem
[22:38] <@Adi_el> vesh
[22:38] <@Adi_el> se kam 3 ore
[22:39] <@Adi_el> qe merrem me ty
[22:39] <@Adi_el> me kete muabet
[22:39] <@[AI]> staf kruvash ska burni ansjeri mer
[22:39] <@[AI]> vk
[22:39] <@Adi_el> ok
[22:39] <@[AI]> ska nder ansjeri ketu
[22:39] <@[AI]> vukan per accese e per karriere


me qe si pelqen stafi mos e shtoni ma

[22:39] -ChanServ- [AI] deleted from #Shqiperia access list.
[22:39] -ChanServ- [AI] deleted from #ndihme access list.
[22:39] -ChanServ- [AI] deleted from #Stafi access list.
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: hiqe [Ai]

Propozim per aop [Ai]
jam filani me nick [AI] BRENDA MUNDESIVE kerkoj access level 5 nese dhe ju deshironi qe te behem pjese e ketij stafit te mrekullueshem qe e perbeni ju dhe une ne te ardhmen flm per kohen tuaj te shtrenjte klm
Folem dhe ne irc per kte cunin e njof ne real eshte mosh e pjekur dhe jo tip qe shan apo ofendon

Osht si pune stresit vec per femra e ka menen

Cun i respektushem !Kjo do te thot qe zduhet te kemi besim ke cdo njeri! se ca thojn tani se thojn pastaje nejse mos te shtohet me !
 
Top