• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiet bjondi nga sop

Adi_el

Founder
17:07] <&BjOnDi> O Rrot piktor
[17:07] <&BjOnDi> Mos Me Caj Trapin Mu
[17:07] <&BjOnDi> Te Jan Rrit Vesht Ty Mer
[17:08] <@BoBi> BjOnDi, lene mer ca e zgjat kot muhabetin
[17:08] <@BoBi> :(
[17:08] <&BjOnDi> O Pall
[17:08] <&BjOnDi> E Heq Vet
[17:08] <&BjOnDi> Acc
[17:08] <&BjOnDi> Un Mer
[17:08] <&BjOnDi> Se Se Rroj Karin
[17:08] <&BjOnDi> Rruj*
[17:08] <&BjOnDi> Pall


[17:08] -ChanServ- BjOnDi deleted from #Shqiperia access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #ndihme access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #stafi access list.
[17:09] -ChanServ- BjOnDi deleted from #SOp access list.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiet bjondi nga sop

E para logset duhet ti modifikoje sepse ktu ka dhe femra, e dyta bani qe ishte vu e kishte nji motiv sepse ofendoi rend nje femer para se me heq banin do te kishe pyt i her pse esht vu jo me heq banin dhe mbasi e vura prap me bo kb mu ne main apo ngaqe je founder ti dhe nuk pyt njeri??? Dhe dicka tjeter jo ty qe deri dje me kerkoje + por asnjeriu nuk i jam ul, kshuqe ata qe te kan bo founder ty e kan menduar mire se dhe pak kohe do ngelesh ti dhe adminat ne chat ok xhaxi adi. ti ske me ndryshuar asnje her skuth ke qen dhe ashtu ke me ngel kaq kisha, rrespekt per ata ato qe me kan rrespektuar gjat ketyre viteve ne chat bye.
 

Adi_el

Founder
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Sa per plus ishe ti qe me vinin njerez tjer me kerkonin aop per ty si jon cerriksi :) nejse ti ishe per tu hequr se nuk ishe per kete gje :) edhe si sop duhet te ishe qe nuk i kemi lejuar kick banet vetem ban ne nick name po ti njeher ne vit futeshe edhe mbase nuk je i vemendshem :)
 
Last edited:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Sa per nji her ne vit un fola me Mafia qe per nje far kohe nuk do rrija shum on, U bona vite ne ket server dhe skam pas probleme me asnji dole ti me nji jave founder me me heq mu? Dhe mos me permend mua sesa aktiv kam qen sepse kohen qe un kam qen Aop-Sop ti rrije ne status nuk u fusje fare neper dhoma ;) Dhe dicka te fundit nese un isha bo per tu heq kishte shum menyra tjera jo me me bo kb mu flisje si njeri jo me kerku me u kap qe te me heqesh acc.
 
Last edited:

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Hiet bjondi nga sop

Bjondi normal qe do ta heqi re se i the pse i jep voice kur me shan mua. pastaj akoma se ke kuptu qe ky chat ka maru qe kur u ben keto fondera e e budalliqet e tyre ka ngel cat me 20 usera se asnej nuk futet me nga sjellja e ketyre.
 
Top