• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hidhet shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2016-2017

infinito

Anëtar Aktiv
1471427136fshf.jpg
Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit është hedhur sot shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2016-2017.
Edhe këtë vit do të jenë 10 ekipe në kategorinë e më të mirëve të futbollit shqiptar. Do të zhvillohen 4 faza me 36 ndeshje në total.
Java e parë e Superiores do të zhvillohet më 7 shtator, ku kampionët e Skënderbeut do të presin në Korçë Flamurtarin, Tirana do të udhëtojë në Durrës ku do të ndeshet me Teutën, Vllaznia do të luajë me Kukësin në Shkodër. Nënkampionët e Partizanit do ta luajnë ndeshjen e parë ndaj Luftëtarit të sapo ngjitur në elitën e futbollit shqiptar, ndërsa Korabi do të luajë ndaj Laçit.
Derbi i parë i sezonit të ri Partizani-Tirana do të zhvillohet në javën e katërt në “Elbasan Arena”.

/ Top Channel
 
Top