• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hidhet shorti i Champions League

cent

...Lontano
Shorti i fazës 16/1 të Champions League ka përcaktuar duelet mes ekipeve më të mira të kontinentit.

Kampionët në fuqi të Bayern Munich do të ndeshen me Arsenal. Kjo gjë ndodhi edhe sezonin e kaluar, ku pas eliminimit të Arsenalit, gjermanët fituan Champins-in.

Ndryshe nga topçinjtë, ekipi i Manchester United ka qenë me shumë fat pasi përballë do të kenë Olympiacos.

Nuk mund të themi të njëjtën gjë për Manchester City, që do të masë forcat me Barcelona-n.

Ekipi tjetër anglez, Chelsea do të luajë kundër turqve të Galatasaray-t.

Tre ekipet e tjera gjermane, përveç Bayern Munich shorti ka përcaktuar që Bayern Leverkusen të ketë përballë Paris Saint-Germain.

Finalistja e vitit të kaluar, Borussia Dortmund do të ndeshet me Zenit St. Petersburg.

Ndërsa Schalke do të ketë një duel të fortë pasi shorti i përcaktoi si kundërshtar Real Madrid.

Sa u takon ndeshjeve të tjera, ekipi i vetëm italian që ka mbetur në këtë fazë, Milan do të ndeshet me Atletico Madrid.

Ndeshjet e para të fazës 1/16 do të luhen në datat 18/19 dhe 25/26 të muajit shkurt 2014-të. Ndërsa ndeshjet e kthimit do të luhen më 11, 12, 18, 19 mars.

Shorti

Arsenal vs Bayern Munich

Zenit St Petersburg vs Borussia Dortmund

Schalke vs Real Madrid

Galatasaray vs Chelsea

Bayer Leverkusen vs Paris Saint-Germain

AC Milan vs Atletico Madrid

Olympiakos vs Manchester United

Manchester City vs Barcelona
/shekulli
 
Redaktimi i fundit:

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Hidhet shorti i Champions League

Tashme s'diskutohet me qe shorti CH.L. esht i manipuluar!

Dy anglezet me ne forme ja ben kalimin te pamundur sepse deri para 4 vitesh Anglia kishte jo me pak se 2-3 ekipe ne Gjysfinale.
Kompanite e basteve mbajn me rroga keto Atlete mercenare,skan si veprojn ndryshe nese duan rrogen!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Hidhet shorti i Champions League

VAMOS REAL, HASTA EL FINAL :d
 
Private conversations
Help Users
    Top