• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

 • Po

  Votat: 3 50.0%
 • Jo

  Votat: 3 50.0%

 • Totali i votuesve
  6
 • Poll closed .

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Ne te dyja kandidimet me ndodhi i njejti fenomen, ndihem i tradhtuar nga shoket, megjithse une e kam voten te shenjte dhe sekrete! Tju vij turp atyre qe flasin neper private dhe tregojne sondazhet.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Ne te dyja kandidimet me ndodhi i njejti fenomen, ndihem i tradhtuar nga shoket, megjithse une e kam voten te shenjte dhe sekrete! Tju vij turp atyre qe flasin neper private dhe tregojne sondazhet.
Nuk është hera e pare e sdo jet as hera e fundit ;). Te keshilloj te jesh i paster me veten mendimet e parimet e tuaja. E sa per ta mbyllur kte shkrim mos harro gjen ma kryesore qe është chat ;)
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Mar shkas nga prenoncimi i Dying_Poet i cili jo pa te drejt shpreh pakenaqesine ne lidhje me Privacy-n e votes e te mendimit. Sic e permendi dhe Timi me lart ky është një FAKT qe është hasur gjithmon dhe fatkeqesisht nuk ja ka pa hajrin askush. Juve ju është besuar një detyre per ta permbushur ate me rigorozitet dhe jo me u bo pjese e kulisave, shoqerise, miqesise. Nuk tregon vlera vota e manipuluar, as kur tregojm logse, perkundrazi kjo tregon karakter te dobet. Nuk i vej gishtin askujt ne lidhje me çfarë u tha me lart sepse sdua ta besoj por, nese ndonje dite me vihen ne dispozicion logse te cilat ne menyre direkte apo indirekte perfshijne pjestar te stafit Sop, atehere me e udhes është qe personi i perfshire ne ate mesele te lej vet aksesin. Nuk mund ta lejojme qe 1, 2 apo 3 qeliza te demtuara te prishin një trup te shendetshem. Sjellje te tilla nuk jane te tolerueshme, perpiquni te jeni sa me korrekt ne detyren qe ju është ngarkuar.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

kandidatet qe jane ne votim kan marr vesh se sa vota kan dhe kan hedh hipoteza edhe cili nga sop kan hedh voten kun votu pro apo kundra ky fenomen është një paturpsi dhe gjes i lig qe ndodhe ne stafin sop kto po ndodhin dhe me aop qe dalin ne kandidim. Behuni te pergjigjshem dhe mos luni rolin e spihunit sepse shte një gjest ulet

Me Rrespekt Mbreti
 
Last edited:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pe: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Mar shkas nga prenoncimi i Dying_Poet i cili jo pa te drejt shpreh pakenaqesine ne lidhje me Privacy-n e votes e te mendimit. Sic e permendi dhe Timi me lart ky është një FAKT qe është hasur gjithmon dhe fatkeqesisht nuk ja ka pa hajrin askush. Juve ju është besuar një detyre per ta permbushur ate me rigorozitet dhe jo me u bo pjese e kulisave, shoqerise, miqesise. Nuk tregon vlera vota e manipuluar, as kur tregojm logse, perkundrazi kjo tregon karakter te dobet. Nuk i vej gishtin askujt ne lidhje me çfarë u tha me lart sepse sdua ta besoj por, nese ndonje dite me vihen ne dispozicion logse te cilat ne menyre direkte apo indirekte perfshijne pjestar te stafit Sop, atehere me e udhes është qe personi i perfshire ne ate mesele te lej vet aksesin. Nuk mund ta lejojme qe 1, 2 apo 3 qeliza te demtuara te prishin një trup te shendetshem. Sjellje te tilla nuk jane te tolerueshme, perpiquni te jeni sa me korrekt ne detyren qe ju është ngarkuar.
Ktu jam dakort me ty IN2U :) kjo gje ka ndollur disa here dhe me shtimin e aop një kohe ai i merr votat pa hy ne sontazh per vete kete se quaj te drejt ..atehere esht qe ne votojme kot ne kete gje,, per veten time mendoj qe esht shum gabim kjo gje ska miqesi se usera jemi te gjith te jet e drejt si per te gjith ..
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Nuk është hera e pare e sdo jet as hera e fundit ;). Te keshilloj te jesh i paster me veten mendimet e parimet e tuaja. E sa per ta mbyllur kte shkrim mos harro gjen ma kryesore qe është chat ;)
Timi ka te drejt kto gjera kan egzistuar do egzistojne sa te jet CHATI un per vete e bera njeher një GABIM edhe kerkova falje por shof nuhansa ne shkrimet e kolegeve qe disa/ose ndonje prej tyre kerkojn te dalin SI TE PASTER turpi është per cdo kend ketu qe ben veprime te tilla UN JAM FAJTOR PER ATE QE BERA DHE KERKOVA NDJES shpresoj shume qe dhe ata qe kan ber rrjedhjen e informacionit SERISHT TE DALIN E TE KERKOJN FALJE dhe jo ta lejn FAJIN JETIM mos u boni CINIK.....
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Nuk është hera e pare e sdo jet as hera e fundit ;). Te keshilloj te jesh i paster me veten mendimet e parimet e tuaja. E sa per ta mbyllur kte shkrim mos harro gjen ma kryesore qe është chat ;)
Timi ka te drejt kto gjera kan egzistuar do egzistojne sa te jet CHATI un per vete e bera njeher një GABIM edhe kerkova falje por shof nuhansa ne shkrimet e kolegeve qe disa/ose ndonje prej tyre kerkojn te dalin SI TE PASTER turpi është per cdo kend ketu qe ben veprime te tilla UN JAM FAJTOR PER ATE QE BERA DHE KERKOVA NDJES shpresoj shume qe dhe ata qe kan ber rrjedhjen e informacionit SERISHT TE DALIN E TE KERKOJN FALJE dhe jo ta lejn FAJIN JETIM mos u boni CINIK.....
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

Une jam i mendimit qe ti ri-kthehemi votave me Shkrim dhe me Argumentim...Tek sondazhet vazhdojme te hasim probleme te ndryshme dhe ndoshta e padrejtesi te shumta sidomos nga ato persona qe hedhin gurin e fshehin doren duke ngaterruar 1 staf te tere e duke mos marre pergjegjesite e tyre qe rrjedhimisht sjell ne lenien jetim te fajit (si gjithmone).
Besoj jemi mjaftueshem te rritur sa per te shprehur mendimin tone haptazi dhe te argumentuar e me kete rast do anashkalonim hipokrizine te pakten qe fshihet pas postimeve te atyre te "pafajshmeve".

P.s: Normalisht ky lloj votimi nuk do e parandalonte dhenien e logse-ve por gjithesesi do ishte konstruktiv si ne rezultate si ne ndergjegjen e cdokujt :).
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

BuRreLsss : Besoj se Cdo kush nga ne do e gjente një argument qe ta jepte voten pro ose kunder ti rrikthehemi serisht votimit nuk do ndryshoj gje nga situatat qe po kalojme duhet te jet NDERGJEGJIA E CDO NJERIT PREJ NESH QE MOS TA LEJOJ PERSERITJEN e ktyre gjerave..... NUK MUND TE BALTOSET 1 STAFF I TER NGA 1 ose 2 persona un kam inat kur bejn sikur skan ber gje dhe vijn e bejn sikur kerkojn ``DREJTESI``... BURRERI është ta pranosh gabimin edhe te ndryshosh dhe jo te vazhdojne duke HEDHUR GURIN DHE TE FSHEHIN DOREN..... gjithsesi propozimi jot esht i drejt ta gjykojm dhe te veprojm RESPEKTE
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Titulli: Hidhet ne votim per Sop Aldo ! Jepni voten tuaj.

une jam e mendimit qe mos te ket keshtu gjerash qe i tregojne pas kraheve si grate e lagjes te votohet hapur asnejri nga ne ska pse te ndihet keq per një vote ta japi hapur kur është apo kur nuk është dakort
 
Top