• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi Gra

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MrCool

Old School.
Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve " lol

Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza :p


Me fjale te vogla, ca ka dashur te thote autori i postimit? :D
 

MrCool

Old School.
Kur niset dicka ne nje te tille menyre, pershesh per qen eshte e destinuar te behet.

Por pa meraaaaak popull i thjeshteeee.

Une ne dy vende terhiqem ne nje muhabet
Kur tjetri perdor llogjike e skam te drejte

Kur perdoret injoranca


Meqe e para calon mesa duket.

Ju pershnes.

Adios!


Shkurt muhabeti, se nuk di ti bie gjate ne raste te ketilla.. Kur kruhesh, prit reaksion.. Dhe e dyta, me sa c'kam lexuar neper forum, nuk them se je injorante, por i afrohesh goxha termit.

Hajt shnet tashi!
 

jana80

Super Moderator
Mr
cool mire se paske ardhur
 
F

Frank

Une them qe deren arrijme ta mbajme mend burazer.
Njelloj, e sot si para disa kohesh, keta sikur “ushqehen” me a-socialitet te dhjamosur.
Nje problem e kane por se zgjidhim dot. :D :D :D
lol lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Mire se na erdhe ;);).
Ske faj vec gra kan ngel nforum :p.
Burrat kan ik .

hahahahaha Natta ,edhe ti ke humbur keto kohe.
Duku e dashur duku me shpesh. Te pershendes! :)
 

MrCool

Old School.
Mire se te gjej zonja shefe..

Asgje te vecante.. Pervec qe kam shtuar ca viza te bardha te muri dhe kam ushqyer trupin me dashuri :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Interesante ne fakt

Meqe kam qelluar pak kurioze nga natyra, vizat i bere para apo pasi u ushqeve me dashuri?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Mire se te gjej o shpirtkazma e virtualit lol lol

Mr.Kul ec njehere dil nga kjo teme e kap ,kategorit me tema, diskutime,gjana me vlere mendime,etj etj kshu gjonash. Ne forme qe forumi jone i dashur te marr aktivitet haahahahahahahaha.
Ec tashi se boll qendrove si mysafir nket teme. :p
e kuj dihet te del e fati me noj vajze te mire ktej,se kinaaa alamet vajzash,vec se rrine pak hije. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Nk ta them :p
Se mos o zot me vine hijet e ktu :p:p

Arlea dikur hyje ktej,na doje .:p
Po si humb robi keshtu mi,me na marr malli me te lexu oj lule . ahhahahaha.
Te pershendes! :)
 

MrCool

Old School.
Mr.Kul ec njehere dil nga kjo teme e kap ,kategorit me tema, diskutime,gjana me vlere mendime,etj etj kshu gjonash. Ne forme qe forumi jone i dashur te marr aktivitet haahahahahahahaha.
Ec tashi se boll qendrove si mysafir nket teme. :p
e kuj dihet te del e fati me noj vajze te mire ktej,se kinaaa alamet vajzash,vec se rrine pak hije. :p


Ta prish Kulli ty?? Kurre :p

Ja te marr me radhe tani, por mos i thuash pastaj vetes "nga vajta i thash te shkruaje" :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ta prish Kulli ty?? Kurre :p

Ja te marr me radhe tani, por mos i thuash pastaj vetes "nga vajta i thash te shkruaje" :p

Dukettt robi qe osht rob zotni. hahahahahaha
 

MrCool

Old School.
Mire, por boll komentuat tani se une kete dua, sebep.. Ku ka gra aty m'ke :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Arlea dikur hyje ktej,na doje .:p
Po si humb robi keshtu mi,me na marr malli me te lexu oj lule . ahhahahaha.
Te pershendes! :)

Ehem!:p
Ja hyra ju pashe:p
Ty te puth fort uneeee :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top