• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi Gra

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Te te falenderoj tashi, qe po me ben publicitet?

Dhe une qe kujtoja se te jane harxhuar opcionet dhe po me vardisesh si opcion i vetem i ngelur :/

Opsion shkruhet zakonisht..Alber pa T ne fund lol
Ti kujton e mendon shume...me easy going vlla :p
 
F

Frank

Kaja bre nanen! Mue nuk e’m priten ikaq mire! Perfudimisht je burazeri im!
lol lol lol
 

MrCool

Old School.
Opsion shkruhet zakonisht..Alber pa T ne fund lol
Ti kujton e mendon shume...me easy going vlla :p

Kujdes me korigjimet ne te shkruajtur, se po tu vura nga pas do te bej te rilexosh postimet disa here para se ti postosh :p

Ca te bej, i ketille jam.. Overthinker lol
 

MrCool

Old School.
liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

welcome mr cool.
mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala :D


Te falemners per mikpritjen.. Po, jam nga Shqiperia e mesme, aty ben pjese Struga gjeografikisht. :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

welcome mr cool.
mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala :D


faleminderit shum o Soul...... me te vertet je shum xhan, je shpirt-korrekte....


ky abisi sikur skupton ben shumher, dhe (x, x, x hera tjera)
po heshtja ime sdo thote se nuk e kuptoj, nuk e shoh, apo e kam harru. Dhe njeriu i menqur kupto me nje fjale....


e kam ven shpjegimin mepare diku se ne nje rast te zbehur te jetes kam vend at nickname, dhe tani seshte me aq.
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
faleminderit shum o Soul...... me te vertet je shum xhan, je shpirt-korrekte....


ky abisi sikur skupton ben shumher, dhe (x, x, x hera tjera)
po heshtja ime sdo thote se nuk e kuptoj, nuk e shoh, apo e kam harru. Dhe njeriu i menqur kupto me nje fjale....


e kam ven shpjegimin mepare diku se ne nje rast te zbehur te jetes kam vend at nickname, dhe tani seshte me aq.

Po mire sa here tju shkrepet per te nderruar nickname , ne duhet ti harrojme te meparshmet?
Kur nuk gjeni ju karar me veten, perse u dashka ta gjejme ne? :p.//llafi qe bie
Pastaj ato qe i thua abisit, pa lidhje fare moj moter Lajde....
Edhe une e kam Monique , po ju e ndryshoni si ju do kokrra qejfit...une asihere skam thene pse ma thoni shkurt a gjate lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Kujdes me korigjimet ne te shkruajtur, se po tu vura nga pas do te bej te rilexosh postimet disa here para se ti postosh :p

Ca te bej, i ketille jam.. Overthinker lol

Nuk trembem jo, mund te me ndjekesh ,por do lodhesh
Maksimumi i gabimeve te mia mund, te jete ortografik jo konceptual....
Ka ndryshim midis njeres dhe tjetres....

Per pjesen e te menduarit....dukesh dukesh, fshati qe duket ...zhduket :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
haahahahahahaa,e cpaskeni qene.
Oj vjollca qe thote Deli,mos u merzite,le te therrasin si te duan.
Ti me rendesi qe ke emra te bukur.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po mire sa here tju shkrepet per te nderruar nickname , ne duhet ti harrojme te meparshmet?
Kur nuk gjeni ju karar me veten, perse u dashka ta gjejme ne? :p.//llafi qe bie
Pastaj ato qe i thua abisit, pa lidhje fare moj moter Lajde....
Edhe une e kam Monique , po ju e ndryshoni si ju do kokrra qejfit...une asihere skam thene pse ma thoni shkurt a gjate lol

Nje mikja jone e shkurtoi emrin e saj ketu. ndpnjeher harroja, i thirrja me nick te vjeter. me thoshte mos ma thuaj. Nuk ja thash me! :)
Shyqyr fv krahas avatarit ka dhe nickname qe tdel para sysh perher ndaj ska tbej mbajtja mend. po abisi do me u ngacmu e me loz ate thuj. Abisin e kemi cun te mire, per mua me i miri ketu, po pale si ja shkrep ne ket rast. :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nje mikja jone e shkurtoi emrin e saj ketu. ndpnjeher harroja, i thirrja me nick te vjeter. me thoshte mos ma thuaj. Nuk ja thash me! :)
Shyqyr fv krahas avatarit ka dhe nickname qe tdel para sysh perher ndaj ska tbej mbajtja mend. po abisi do me u ngacmu e me loz ate thuj. Abisin e kemi cun te mire, per mua me i miri ketu, po pale si ja shkrep ne ket rast. :D

Hhahaha une e njoha me emer te shkurtuar e skam pas probleme :p
Rendesi ka qe asgje nuk eshte tendencioze...
 
F

Frank

Po na doli me ADN mikse, do zihemi per kromozomim me te forte pastaj, mos me thuaj se ste thashe! lol lol lol
 

MrCool

Old School.
C'te zihemi mor?? 50/50 sic e do zakoni dhe jena ne rregull lol lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Qe kavaleria tek meshkujt kohet e fundit ka humbur..dihet ajo.

Por dihet edhe qe qe nuk gjindet ne forum , mbi te gjitha ne dy copa chatistash.


Merreni me qete quna qiao.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Pjesa e ofendimit svaret nga une...varet nga pjesa qe kryen aktet.

Une jam thjeshte zeri i se vertetes!
 
F

Frank

Burazer Kulli a te thashe qe mu duk si chatiste! lol lol lol

O ti “cica” vogel izi se po benim shaka.
Edhe boll pyete poshte e larte per ne te dy se ti tregojme vete gjerat, nuk mbajme sekrete virtuale.
He te paste Hallua!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
hahahahahahahahahahah, O Nick pse ngacmon moj djemt!
LEri moj antaret e rinj,mos u"a nxjerr "syte e ballit",se na ikin. :p
Cpaskeni qene!
 

MrCool

Old School.
He pra, pse keshtu kjo??

Apo na sheh te rinj, te brishte, te urte :/
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
He pra, pse keshtu kjo??

Apo na sheh te rinj, te brishte, te urte :/

Mos be si ""shpirt i ndjeshem" tani ti,se do na i leshosh gocat e foumit ne dashuri me ty. ahahahhahaa
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve " lol

Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve " lol

Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza :p

Kur niset dicka ne nje te tille menyre, pershesh per qen eshte e destinuar te behet.

Por pa meraaaaak popull i thjeshteeee.

Une ne dy vende terhiqem ne nje muhabet
Kur tjetri perdor llogjike e skam te drejte

Kur perdoret injoranca


Meqe e para calon mesa duket.

Ju pershnes.

Adios!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top