• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi Gra

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MrCool

Old School.
Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi... :p

Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale.. :p

Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke. :p

Shnet & Pare per te gjithe. :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi... :p

Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale.. :p

Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke. :p

Shnet & Pare per te gjithe. :)

Mire se erdhe dhe qendrim te gjate...

Citova (bera me bold) pjesen qe me interesoi, sepse tjetra ishte miell e uje :p
Thua se kalon kohe...po ku se ketu futesh e nuk poston...apo thjesht lexon?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Mire se erdhe mor BURR . :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ore se mu kujtu tani,Quku ka qene qe thosh;- "gra te marra",ketu ne fv. ahahahhahahaha
Kush antar ka qene aman?! Se sjam e sigurte.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
mire se keni ardhur….

& kalofshi mir...….
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Violeta po ky Kuli ste duket si Nevi me pantallona?


:) ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
:) ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe :)

Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate lol
Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate lol
Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa :p

hahah le te kete mireseardhje ketu ne forum...dhe te mbesim me kaq……. /se mos do tremben pastaj./

Kaloft bukur ne Forum. aq. : )
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Ruhu Jetesa se,i ka qejf grate ai :pskam cte ruhem... forumi eshte nje faqe kembimi atdhetar, jo ndryshe…../jetesa ishte paushall nickname qe nuk eshte me ne ekzistencë. OK? / faleminderit :)
 

Abisi

skam cte ruhem... forumi eshte nje faqe kembimi atdhetar, jo ndryshe…../jetesa ishte paushall nickname qe nuk eshte me ne ekzistencë. OK? / faleminderit :)

Jetesa,une kur mesohem me nje emer,kam veshtire te mesohem me nje tjeter :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Jetesa,une kur mesohem me nje emer,kam veshtire te mesohem me nje tjeter :)

po mir ateher veti personale….. po ske nevoj dhe mos me thirr me nickname te vjeter, aq.

mesohu, apo cmesohu… tung tani.
 

MrCool

Old School.
Mire se erdhe dhe qendrim te gjate...

Citova (bera me bold) pjesen qe me interesoi, sepse tjetra ishte miell e uje :p
Thua se kalon kohe...po ku se ketu futesh e nuk poston...apo thjesht lexon?


Epo nuk eshte vetem FV-ja pjese e virtuales.. Ka dhe forume tjera, chate etc etc..

Gjithsesi, ketu me shume kam lexuar se sa kam postuar.. Thjesht jam kurioz te njoh nivelin dhe karakteret e anetareve perpara se te filloj t'ju caj derrasat.
 

MrCool

Old School.
:) ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe :)

Te falemnderit per mikpritjen ne radhe te pare.. Dhe ne radhe te dyte, definimi ishte pikerisht per t'ju habitur... Gjithsesi, ose nuk keni doze te larte te humorit ketu ne forum, ose duhet rishikuar menyren e te te berit humor nga ana ime. :p
 

MrCool

Old School.
Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate lol
Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa :p

Vallaj o ti shefe, jam i fushes gjeografikisht dhe mentalisht :p

Gjithsesi, mos u tremb.. Nuk jam kokmadh, as i ngjitshem.. Te premtoj qe do jeni rehat ti dhe grate e tjera te forumit :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Te falemnderit per mikpritjen ne radhe te pare.. Dhe ne radhe te dyte, definimi ishte pikerisht per t'ju habitur... Gjithsesi, ose nuk keni doze te larte te humorit ketu ne forum, ose duhet rishikuar menyren e te te berit humor nga ana ime. :pe kam kuptuar bukur temen e humorit dhe pikerisht e bera ne form cudie, ngase ketu pikerisht me shum keshtu shfaqen bisedat shumher….andaj…


dhe asgje diq e re.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ciao Jetesa :p

liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

welcome mr cool.
mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Vallaj o ti shefe, jam i fushes gjeografikisht dhe mentalisht :p

Gjithsesi, mos u tremb.. Nuk jam kokmadh, as i ngjitshem.. Te premtoj qe do jeni rehat ti dhe grate e tjera te forumit :p

Mos cme the.....ndihem totalisht e zhgenjyer :p
 

MrCool

Old School.
S'ka gje.. Te kalon, nuk je as e para e as e fundit. :p
 

MrCool

Old School.
Te te falenderoj tashi, qe po me ben publicitet?

Dhe une qe kujtoja se te jane harxhuar opcionet dhe po me vardisesh si opcion i vetem i ngelur :/
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top